Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O kadar iş güç var. Apar topar askere alıyorlar. İyi ki başvuruyu sonraya bıraktım. Paramızla rezil olduk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pazartesi askerlik şube yarım gün çalışıyor mu bileniniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanunda 3 kasımdan sonra atamaların yapılacağı yazmıyor muydu?
  • N3v3N N kullanıcısına yanıt
    Kanun manun dinleyen mi var derebeylik misali herşey.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3v3N

Kanunda 3 kasımdan sonra atamaların yapılacağı yazmıyor muydu?
    Ülke sirk yeri ne kanunu adalet sadece duvarda yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 19 Ağustos 2018; 1:12:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozandemir-

bende sınıf ve tertibat bekliyor yazıyor ve 30 eylül
    30 eylül nerede yazıyor peki? Nerede yazan tarih bu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nyiragongo

30 eylül nerede yazıyor peki? Nerede yazan tarih bu?

Alıntıları Göster
    ekşisözlükte ben başlıkta gördüm e-devlette yazıyormuş başvuranlar için bedelli olanlar başvurularını tamamlayanlar sanırım deneme olarak alacaklar 2-3 parti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

ekşisözlükte ben başlıkta gördüm e-devlette yazıyormuş başvuranlar için bedelli olanlar başvurularını tamamlayanlar sanırım deneme olarak alacaklar 2-3 parti.

Alıntıları Göster
    Bende de sınıf ve tertibat bekliyor yazıyor ama bir tarih göremedim.
  • Nyiragongo kullanıcısına yanıt
    AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜNÜN 30/09/2018 TARİHİNE KADAR ASKERLİK İŞLEMLERİ YÖNÜNDEN BİR SAKINCASI YOKTUR.

Diye yazıyor belgede

• quote:

Orijinalden alıntı: Nyiragongo

Bende de sınıf ve tertibat bekliyor yazıyor ama bir tarih göremedim.

Alıntıları Göster
    o zaman seni sanırım 3 parti imiş ekim başı veya sonuna atayacaklar işlemlerini tamamladıysan.
  • Zaten şuana kadar başvuran 61nin kişiyi bu 3 celp döneminde alamacıklar ilk celp de 12 bin alan tsk 25 er bin kişimi alacak imkansız. O yüzden belki o arkadaş bu 3 celp döneminde gidemicek.
    Erken başvuranlar celp dönemlerine seviniyor fakat bi çoğu bu 3 celp döneminde alınamıcak erken sevinme ek lazım sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozandemir-

AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜNÜN 30/09/2018 TARİHİNE KADAR ASKERLİK İŞLEMLERİ YÖNÜNDEN BİR SAKINCASI YOKTUR.

Diye yazıyor belgede
    AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜNÜN 01/11/2018 TARİHİNE KADAR ASKERLİK İŞLEMLERİ
    YÖNÜNDEN BİR SAKINCASI YOKTUR.

Ben de kasım ayı görünüyor daha önce de böyleydi çünkü yoklamaya girmiştim kasım celbinde gidecektim.
  • sniper23 kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Failler bulundu mu daha sonra dostum? Yaptırım ne oldu? Bir kazanım elde ettin mi merak ettim, seyahat sigortan vs. var mıydı? Üstünden 3 sene geçmiş sorularımı mazur gör. Allah korusun bizimde başımıza gelmeyeceğinin bir garantisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 19 Ağustos 2018; 1:33:53 >
  • Kobay mıyız, neyi deniyor. Bu işin olacağından emin değillerse ne diye ortaya 21 günü çıkardılar. Ne düşünüyorlar anlayabilmiş değilim.Hem profesyonel orduya geçecez diyorlar hem de bedelli yapacaklara 21 gün eğitim çıkartıyorlar. Profesyonel asker mi gidecek sıcak çatışmaya yoksa biz mi. 21 günde aldığımız eğitimle çatışmaya değil paintball a bile gidemeyiz. Ya adam gibi yap bedelliyi, ya da hiç yapma...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnternettenCızz -- 19 Ağustos 2018; 2:0:40 >
  • İnternettenCızz İ kullanıcısına yanıt
    O kadar da değil kardeşim. Ekşide her yazana inanma. Ben 15 bini bayılıp 21 gün gidecem de adam gitmicek. İsyan çıkar.

• ozandemir- kullanıcısına yanıt
    İsyan nasıl çıkar hocam en fazla twitter dan mağdur olduk diye TT olur o kadar o da 20/30 bin insan olur.Hak arama itiraz mercileri falan yok maalesef

• Askerlik belgesinde 30.09 tarihine kadar sakınca yoktur diyor.

Bedelli başvurusu yaptım 30 eylule kadar parayi yatirmam mi lazim ben anlamadim bu işi. 3 kasima kadar beklesem o 30 eylulden sonra kacak mi oluyorum ne oluyor ? Para cezasi filan odemeyelim bir de...

• Ocak veya şubatta gitmek istiyorum. Ne zaman başvursak acaba? Fikri olan varmı?

• radko kullanıcısına yanıt
    Çıkarırız hocam bahçelinin dediği gibi iki çavuş esir alırız yatakları yorgan ları yakarız tamm :D

• 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.