Şimdi Ara

2018 Bedelli Askerlik Ana Konu (1031. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.704
Cevap
160
Favori
1.474.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10291030103110321033
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Face Of Melinda

Ben varım :) Ayın 23'ünde birliğine teslim ol dediler.

Alıntıları Göster
    Hangi şehirden gidiyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raunk

Hangi şehirden gidiyorsun.

Alıntıları Göster
    Eskişehir.
  • quote:

Eskişehir.

Alıntıları Göster
    Bende bursa beraber girelim askeriyeye. Başka kimse yok
  • 21'inde gidiyorum, geçen gün gittim tekrar yoklama için. bir ton azar falan yedik orda son gün yoklama istiyorsun diye vs. sonra hastaneye gittim, kurul raporu 21'inde çıkacak. ameliyatlıyım, spor izni verdi doktor. 21'i sevk başlangıcı. işler boka sardı iyice. sonuç olarak son günlerde yoklama yaptırmayın
  • quote:

Bende bursa beraber girelim askeriyeye. Başka kimse yok

Alıntıları Göster
    Bana uyar, Pazartesi öğlene kadar giriş yapmayı planlıyorum.Geçe kalmamak lazım.

Aklıma takıldı beyler, askeriyeden sevk belgesi aldım ama bana muayene ol gibi bir şey diyen olmadı hiç.Sevk belgesinde yanlış hatırlamıyorsam elverişli ya da uygundur yazıyordu.Bu iş nasıl olacak,gitmem gerekiyor muydu ?

• Dogukan_3002 D kullanıcısına yanıt
    Hocam ne zaman teslim oluyorsunuz belki karşılaşırız :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bana uyar, Pazartesi öğlene kadar giriş yapmayı planlıyorum.Geçe kalmamak lazım.

Aklıma takıldı beyler, askeriyeden sevk belgesi aldım ama bana muayene ol gibi bir şey diyen olmadı hiç.Sevk belgesinde yanlış hatırlamıyorsam elverişli ya da uygundur yazıyordu.Bu iş nasıl olacak,gitmem gerekiyor muydu ?

Alıntıları Göster
    Telefon numanarını yazarmısın özelden bakarsın bende öğlene kadar yetişirim.

• quote:

Telefon numanarını yazarmısın özelden bakarsın bende öğlene kadar yetişirim.

Alıntıları Göster
    Yolladım,yetişmesen bile işlemler bitince ararsın bir ara buluşuruz kantinde.
  • Vay be zaman ne cabuk geciyor..gecen sene bu zamanlar bizde boyle surekli ne olacak,ne bitecek,nasil olacak telasindaydik :) ne oldugunu bile anlamiyorsunuz arkadaslar..goz acip kapayincaya kadar geciyor..hic kasmayin oralarda akisina birakin..herkese hayirli tezkereler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ayberk_09

Donus yol paralari ziraat bankasina degil ptt'ye yatiriliyor arkadaslar. Bilginiz olsun. Ikamet adresiniz neredeyse oranin ptt subesinden alabilirsiniz. Kesinlikle herhangi bir ptt veya askeriyenin actigi ziraat bankasi hesabina yatmaz. Ben de o kadar zaman bosuna bekledim. Meger para eski tasindigim mahalledeki pttye gitmis oradaki sube tasindigi icin baya Ugrastim ama aldim sonunda. 2 parca halinde yol parasi ve maas toplam 115 tl civari birsey olmasi lazim.
    geldikten kaç gün sonra yattı başkan
  • Arkadaşlar 40B Erzurum Mrk. K.lığı 20 ocak 2020 tarihinde gidecekler varmı. Varsa
    https://chat. whatsapp.com/JkWvd6MehPVKXWZRoiduoH linki tıklayarak gruba katılabilirsiniz. linkteki boşlukları silmeniz yeterli. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kagan-er -- 19 Aralık 2019; 14:45:21 >
  • quote:

Yolladım,yetişmesen bile işlemler bitince ararsın bir ara buluşuruz kantinde.

Alıntıları Göster
    Tamam özelden benim numarayı atarım. Olmazsa bi ara buluşuruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican88

Vay be zaman ne cabuk geciyor..gecen sene bu zamanlar bizde boyle surekli ne olacak,ne bitecek,nasil olacak telasindaydik :) ne oldugunu bile anlamiyorsunuz arkadaslar..goz acip kapayincaya kadar geciyor..hic kasmayin oralarda akisina birakin..herkese hayirli tezkereler :)
    hakket stres hat safhada :)
  • 39B dönemi Kayseri Talas Komando Tugayı için WhatsApp grubu var mı?

• Iskenderun deniz piyade 38b 2019 aralik giden var mi whatsapp grubu olan varsa paylasabilir mi rica etsem

• Bedelli askerlikten dönen gazeteci Çağlar Cilara, herkesin bildiği sırrı korkusuzca dile getirmiş. Herkes izlemeli. 18 günde bunlar yaşanırken, 6-12 ay gidenler bu kadar adaletsizlik ve kayırmacılıkta iyi kafayı sıyırmıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=9un_Ubt3eu8

• Merhaba arkadaşlar,

Benim normalde lisans eğitiminden sonra 20/07/2020 tarihine kadar tecilim vardı. Bu yaz bedelli için son seçim tarihi açıklandığı zaman başvuru yapmıştım. Ödeme bekleniyor diyordu. Şimdi Askerlik durumunu sorguladığımda aşağıdaki gibi bir ibare var.
    AŞAĞIDA KİMLİĞİ YAZILI YÜKÜMLÜNÜN 31/08/2019 TARİHİNE KADAR ASKERLİK İLE İLİŞİĞİ YOKTUR.
    ERTELEME NEDENİ : SINIF VE TERTİBAT BEKLİYOR

Ben şimdi bedelli yapmaktan vazgeçtim ve parayı yatırmayacağım. Şimdi yine 20/07/2020 tarihine kadar tecilim devam eder mi? Bilgisi olan varsa bu konuda yardımlarınızı rica ederim. Hayırlı akşamlar :)
  • Selam arkadaslar.

18.01.2020 - MEBS OKL. VE EĞT.MRK.K.LIĞI/ANKARA MAMAK

Bu tarihte buraya gidecek arkadaslar ses versinde kaynaşalım :)

• Gamer77 G kullanıcısına yanıt
    Gidip tekrardan tecil ettirmen gerek diye düşünüyorum herhangi bir sorun yaşamamak adına.
  • 
Sayfa: önceki 10291030103110321033
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.