Şimdi Ara

1080p (FHD) Oyun İçin PC Sistem Önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
2
Favori
3.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://forum.donanimhaber.com/1080p-oyuncu-ve-1440p-oyun-icin-uygun-fiyatli-20-000-sistem-onerileri-3060-ti-6700-xt--155086322

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Münebbih -- 23 Ekim 2023; 17:51:57 >

• güncel
  • güncel
  • AMD Ofis sisteminde rami 4 GB yapabilir miyiz? Büroda kullanacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hetşat

AMD Ofis sisteminde rami 4 GB yapabilir miyiz? Büroda kullanacağız.

yapabilirsin

http://www.teknofiyat.com/?search=ddr4+4gb+2666
  • güncel
  • 2000-2500 tl civarı monitör dahil video render almak için nasıl bişey onerirsiniz arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedom058

2000-2500 tl civarı monitör dahil video render almak için nasıl bişey onerirsiniz arkadaşlar

2400G li sistem toplayabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atik Abi

quote:

2000-2500 tl civarı monitör dahil video render almak için nasıl bişey onerirsiniz arkadaşlar

hocam bayadır uzagım bılgısayar ıslerınden lınk vs atarmısın yada hangı bılesenler olur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Atik Abi

quote:

hocam bayadır uzagım bılgısayar ıslerınden lınk vs atarmısın yada hangı bılesenler olur

konuda örnek sistem var

01 - Ekran Kartı ;
    02 - İşlemci : AMD Ryzen 5 2400G
    03 - Anakart : ASUS PRIME B350M-K AMD B350, DDR4, AM4 Ryzen, SATA6Gb/s, M2, USB3.1, microATX
    04 - Bellek ; 8GB DDR4-3000Mhz
    05 - SabitDisk ; 1TB 7200rpm 3.5". HDD yerine 240/250GB SSD alabilirsiniz.
    06 - Güç kaynaklı Kasa (~ 250.- tl) : FRISBY 500W MidT KASA . fiyatına bak . Beğendiğiniz başka markaların 450/500W güç kaynaklı kasalarını alabilirsiniz
    veya PSU + Mini Tower Kasa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Münebbih -- 19 Şubat 2018; 17:30:50 >

• güncel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • güncel
  • Hocam merhaba,

Aydınlatıcı konularınız için öncelikle teşekkür ederim. Ofiste muhasebe ve internet işlemlerinde kullanılmak üzere bir pc toplamaya çalıştım. İntel ve Amd sistem arasında 170TL gibi bir fark oluştu. Bu farka değer mi? Amd sistem için seçtiğim anakart ve ram uyumlu mudur? Öneride bulunursanız sevinirim. İyi günler.

(listede yazılmamış bileşenler elimde mevcut)

1080p (FHD) Oyun İçin PC Sistem Önerileri

• Ekran kartı gerektirecek bir iş olacak mıdır? Eğer olacaksa değer, çünkü 2200g ile gelen vega 8 ile pentiumdan gelecek uhd 610 arasında büyük fark var

http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Intel--HD-610-Desktop-Kaby-Lake-vs-AMD-RX-Vega-8-Ryzen-iGPU/m225196vsm441833
  • Cevabınız için teşekkürler. Ekran kartı gerektirecek bir şey yapacağımızı düşünmüyorum ama attığınız linkte gördüğüm kadarıyla ciddi fark var. Olmuşken Amd sistem olsun diye düşünmeye başladım. Anakart konusunda düşünceniz nedir?
  • caner91 kullanıcısına yanıt
    Anakartlar gayet uygun ve amaca hizmet edecek şekilde, mATX tipi anakart olduklarından mATX kasa varsa ya da alınabilirse az yer kaplar, hem de iş yeri ortamında kullanılacakmış. midtower almayın bana kalırsa. midtowera da takılabilir takılmasına ama kasanın içi çayır bayır ova gibi olur :)

Bir de ben de kendime sistem toplarken Hi Level ssd almıştım, yetkin bir abim montajını yaparken adi marka SSD almışsın demişti. ama SanDisk daha bile beter demişti. araştırdım ikisindne de memnun olan var ikisinde de sorun yaşayanlar var. o konuda net bir bilgim yok ama daha detaylı araştırabilri ve hi level ssdleri de gözden geçirebilirsiniz, aralarında pek fiyat farkı yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 28 Mayıs 2018; 16:23:36 >
  • Şimdi yorumlara bakınca iki ssd için de pek hoş şeyler okumadım. İlk mesajımda da belirttiğim gibi muhasebe için kullanılacak bu bilgisayar. Zaman zaman yedek alınsa da verilerin kaybı sorun yaşatabilir. Samsung ssd ler kaliteli ama pahalı. Fiyat performans olarak Samsungtan sonra hangi ürünlere güvenebiliriz?
  • caner91 kullanıcısına yanıt
    Çok bilgili değilim fakat Adata'nın hilevel ve sandisk kadar adi olmadığı söyleniyor. nanokatalogda 228 liraya uygun var ama stok araştırması yapmanız lazım, yoksa stok bekleme sıkıntısı olabiliyormuş

modeli adata su 800

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 28 Mayıs 2018; 18:1:14 >
  • güncel
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.