Şimdi Ara

2017 YGS SIRALAMALARA SON NOKTA [TUTTURDUK!] (BY KOTER) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
18
Favori
32.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: keyssi

koter tuttursa da tutturmasa da efsane oldu beyler o kesin

koter bey herkes memnun o yüzden değiştirsek mi biraz(hesapladığımız site puanından 5-6 puan çıkarıp mı yapsak)dedim ama böyle gelmesi tabi ki sevindirir :)

hocam onun içinden çıkamayız, şuan herkes kötüye odaklandığı için herkes gerçek sıralamalarına çok sevindi
  • Yanlız sadece ortalamadan hareket etmek yanlış olur şöyle ki 2 kişilik bir sınavda notlar 80-60 olunca da ortalama 70 oluyor 100-40 alınca da 70 oluyor. Bu sınavda 90 alan biri birinde 2. Birinde 1. Oluyor.Yani ortalamadan ilk 30k yı hesaplaman yanlış olur.(inşallah dediğin gibi gelir)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .koter.

quote:

Orijinalden alıntı: keyssi

koter tuttursa da tutturmasa da efsane oldu beyler o kesin

koter bey herkes memnun o yüzden değiştirsek mi biraz(hesapladığımız site puanından 5-6 puan çıkarıp mı yapsak)dedim ama böyle gelmesi tabi ki sevindirir :)

hocam onun içinden çıkamayız, şuan herkes kötüye odaklandığı için herkes gerçek sıralamalarına çok sevindi

Gerçek sıralamalarına? Allah söyletti

• quote:

Orijinalden alıntı: crossfire66

Yanlız sadece ortalamadan hareket etmek yanlış olur şöyle ki 2 kişilik bir sınavda notlar 80-60 olunca da ortalama 70 oluyor 100-40 alınca da 70 oluyor. Bu sınavda 90 alan biri birinde 2. Birinde 1. Oluyor.Yani ortalamadan ilk 30k yı hesaplaman yanlış olur.(inşallah dediğin gibi gelir)

hocam nokta atışı yapma şansımız yok yaklaşık diyoruz.
  • Ygs 5 407.52 gosterdi 2014 simdi bu 809 806 falan yazdigin ne bir tek ben anlamadim herhalde
    Edit:Standart sapmaymis konuyu tam okumamistim k.bakma 16.5k geliyor gosteriyor seni yalarim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elektrolit26 -- 20 Mart 2017; 20:27:27 >
  • sıralama bana gayet gerçekçi geldi türkçe ve sosyalde zaten olabilecek en kötü senaryo hesaplanmış,matematik ve feni biraz daha olumsuz hesapladım yine harika bir sonuç ortaya çıkıyor.

teşekkürler koter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dofuber -- 20 Mart 2017; 20:29:2 >
  • Dofuber D kullanıcısına yanıt
    Ortalamaları kaçtan aldın dofu ? Olumsuz dediklerini yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheOrder11

Yalnız 2014 ü hesapladığımız site sanki sıralamaları daha kötü gösteriyor.Benim kulllandiğm program 10k ise senin gönderdiğin progmam 11k falan hesapliyor

Bende de tam tersi oldu.13ken 12 ye dusuruyo bi de dediklerini uugulayinca ikisi de 11 e dusuyo

• ygs1 19592

böyle gelsin ben o coşkuyla bunu 3kya bile çekerim . ulan koter valla moralimi yerine getirdin . kaç gündür bu troll saldırlarından dolayı biraz depresifleşmiştim . ama nesil farkı da önemli bakalım 99 nesli nasıl olacak biraz ona da bağlı ama çok çok etkileyeceğini sanmıyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nycha -- 20 Mart 2017; 20:35:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ygs-1 820 oluyordu
  • Dofuber D kullanıcısına yanıt
    Kaç puan geliyor hocam?Veya daha direkt olarak kaç k geliyor?
  • Hocam düşünsene "baksana şu garibanlara" diyerek bu konu işaret ediliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: V3tra

Kaç puan geliyor hocam?Veya daha direkt olarak kaç k geliyor?

820. gözüküyorum diyor kardeş ilk 1k da yani adam.

• St. Dupont kullanıcısına yanıt
    Yok hocam öyle değil.O dediği hesaplama yaparken kullandığımız parametre galiba.
  • 408-416 arasi cikti puan (sos 10 15 arasi bir sey emin degilim) 20-25k arasi yiginsaldan diyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kayboldum ben sıralama çıktı önüme napacam 806 809 nedir

• Ygs-5 5k geliyo, dilde ilk 100'e cekilir mi gençler?

• Bu sistemle ygs 1 50k ygs2 43 k geliyor.

Lys de çekmek için yeter bana

• Bence 2014 gibi beklemek fazla iyimser. Güzel aciklamissin geçen yıl da çok hesaplamalar yapıldı hiçbiri tutmadi. Benim nacizane tavsiyem 14-16 ortalamasına göre kendinizi hazırlamanız. Daha kötüsü muhtemelen gelmez. Dediğimden iyi gelirse mutlu olur daha iyi çalışırsınız.

• Hocam 110k olan biri mf de kaç k ya çekebilir? 30k olabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.