Şimdi Ara

2017 YGS SIRALAMALARA SON NOKTA [TUTTURDUK!] (BY KOTER) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
18
Favori
32.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ne hesaplamadır YARABBİ... Seni tanımak istiyorum yiğidim.Beni mutlaka ara...
  • Koter şöyle yap daha da abart ortalama netleri. Giren kişilerin çok iyi olduğunu düşünerek+daha fazla aday olduğunu düşünerek?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanrıyım de tapalım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: TheOrder11

Koter şöyle yap daha da abart ortalama netleri. Giren kişilerin çok iyi olduğunu düşünerek+daha fazla aday olduğunu düşünerek?

hocam amacımız sıralamaları 2014 den kötü getirmekse bu yapılırda 2014 ile 2017 netlerini kıyasladığımda hiçbir sırıtma görmüyorum gayet gerçekci
  • Doğruyu söyleyin forumdan kac para aliyorsunuz?

• Hocam eğer en iyi ihtimalleri düşünürsek 2015'e yaklaşıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Opethian v2

Hocam eğer en iyi ihtimalleri düşünürsek 2015'e yaklaşıyor mu?

konuyu ilk açtığımızda 2014-2015 tam ortasıydı, ki yine kötümser netlerle hesapladık, gayette 2015 e çok yaklaşma ihtimali var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .koter.

quote:

Koter şöyle yap daha da abart ortalama netleri. Giren kişilerin çok iyi olduğunu düşünerek+daha fazla aday olduğunu düşünerek?

hocam amacımız sıralamaları 2014 den kötü getirmekse bu yapılırda 2014 ile 2017 netlerini kıyasladığımda hiçbir sırıtma görmüyorum gayet gerçekci

Hocam bilmiyorum baya mantıklı söylediklerin inşallah öyle olur baya sevinirim.

• Ayrıca şöyle bir şey de var, her yıl sınavın birincisinin puanı 500e tamanlanıyor. 2015 birincisinin 150 neti vardı sanırım ve onun puanı 500 kabul edilerek aradaki fark herkese ekleniyor.

Bu yıl ne olacak bilmek çok zor fakat hesaplamalarda olayı yeni bir seviyeye çıkarmışsın dostum.

Aynı eforu atom parçalamak için sarf etsen yeni bir çernobil faciası yaşanabilirdi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: keyssi

ygs1 13k geldi biraz değiştirmek lazım sanırım xd

Hocam nasil 13k geldi 410 değil miydi ygs1 sende?

attığı link 417 gösterdi hocam sonra çarpma işlemini yaptım 429a vurdu birde puanza ygs1 415 ygs 2 408 hocam sosyal 1 soru şüpheli doğru aldım bu sefer yanlış alırsam 413 407 netler 25.25-23.25(24.50 olabilir)-36.75-30 hala aynı :((
  • Yalnız o degilde 16 gelme ihtimalinde, 2017 Forumun Dram Konusu başlığında Oscar alır, 32 dönem bu konuyu sınav sonuçları için up'lar beyler. 2 sene sonra 17 gibi bir balon sene de adamlar neye umutlanmış derler. Sen bize o günleri gösterme YA RAB!
  • 28 mart'tan sonra konu sahibi vezir de olabilir rezil de
  • quote:

quote:

quote:

ygs1 13k geldi biraz değiştirmek lazım sanırım xd

Hocam nasil 13k geldi 410 değil miydi ygs1 sende?

attığı link 417 gösterdi hocam sonra çarpma işlemini yaptım 429a vurdu birde puanza ygs1 415 ygs 2 408 hocam sosyal 1 soru şüpheli doğru aldım bu sefer yanlış alırsam 413 407 netler 25.25-23.25(24.50 olabilir)-36.75-30 hala aynı :((

Hocam ben öncesinde yanlis anlamistim 806 809 sandım. Sonra brütüs söyledi sağolsun.

• koter tuttursa da tutturmasa da efsane oldu beyler o kesin

koter bey herkes memnun o yüzden değiştirsek mi biraz(hesapladığımız site puanından 5-6 puan çıkarıp mı yapsak)dedim ama böyle gelmesi tabi ki sevindirir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. Bisturi

Doğruyu söyleyin forumdan kac para aliyorsunuz?

ya hocam karıştırmayın orayı şimdi
  • Yalnız 2014 ü hesapladığımız site sanki sıralamaları daha kötü gösteriyor.Benim kulllandiğm program 10k ise senin gönderdiğin progmam 11k falan hesapliyor

• Kaç yıllık sayısalcıyım valla ben bi şey anlamadım şimdi 2014ten iyi mi kötü gelcek :D

• Senin hesabına göre 23.434 oluyorum 2014 e göre 23.539 boşuna mı hespaladık

• quote:

Orijinalden alıntı: umozk

Dostum yığınsal tablo değißmeyecek mi bu yıl?

dostum başka şansımızmı var en yakınına bakıyoruz
  • sarıgagalıöküzgagalayıcı kullanıcısına yanıt
    Kendimi gördüm

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.