Şimdi Ara

2017 YGS SIRALAMALARA SON NOKTA [TUTTURDUK!] (BY KOTER) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
328
Cevap
18
Favori
32.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
108 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • okudum baştan sona, üşenmedim denedim ama sıralamaları etkileyen tek etken bu değil beyler. bakın bu sınava giren sayısı artıyor, giren adamların niteliği değişiyor. inşallah dediğiniz gibi olur ama 2016'ya yakın olma olasılığı daha yüksek bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arivar

okudum baştan sona, üşenmedim denedim ama sıralamaları etkileyen tek etken bu değil beyler. bakın bu sınava giren sayısı artıyor, giren adamların niteliği değişiyor. inşallah dediğiniz gibi olur ama 2016'ya yakın olma olasılığı daha yüksek bence.

artanların hepsi fen lisesi olsa bile o kadar etkilemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .koter.

quote:

okudum baştan sona, üşenmedim denedim ama sıralamaları etkileyen tek etken bu değil beyler. bakın bu sınava giren sayısı artıyor, giren adamların niteliği değişiyor. inşallah dediğiniz gibi olur ama 2016'ya yakın olma olasılığı daha yüksek bence.

inşallah bro ne diyim
  • yazdıkların çok mantıklı ama dediklerinden bulunca sonucumu 2015e çok yakın geldi. matematiğin etkisi galiba .
    çok başarılı analiz, umarım bu şekilde olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deidaran

Sıralamamı tahmin eder misin yazdım yukarıda

hocam benim hesaplama şansım yok konuda anlattım
  • Olum bide böyle deilde 2016 dan kötü gelirse tırrığı yerim ben o da bi ihtimal yani ama inşallah 2015 den bile daha iyi gelir.(gelmedi)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu başlıkları açmayı bırakın da usul usul sınav sonuçlarını bekleyin. Bıktırdınız.

• quote:

quote:

Hesapladigimdan 2k daha dusuk gelsin yalarim

• quote:

Orijinalden alıntı: Fakirdepocu

quote:

quote:

Hesapladigimdan 2k daha dusuk gelsin yalarim

sıkıntı yok hallederiz

• Anlamadigim bi konu var standart puanlar 2014 e yakin diyoruz ama neden 2016 katsayilarini aliyoruz.

• Bunu 2015 2016 yılları için kıyaslayarak doğruluğun û görebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: osmanburak7

Anlamadigim bi konu var standart puanlar 2014 e yakin diyoruz ama neden 2016 katsayilarini aliyoruz.

yanlışlık oldu hocam düzelttim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theVerge

YGS-LYS Bölüm Sorumlusu

• Ben 15000 civarına kadar planlamışken
    en berbat senaryo hesabımla 10000 civarı en iyi senaryoda 7000 civarı gözüküyor
    Umarım beklediğim netler ve sıralama gelir
    Bu sıralama olayında emeği geçen herkesin eline sağlık
  • Usta bu tutarsa kendinle gurur duyman lazim.efsane calisma olmus ki bana tutar gibi geliyo cok.bi tutarsa forumda kesin efsanelesirsin.

• kardeşim 2014 e göre dediğin gibi hesaplama yapınca puan artıyor ama 2015 katsayılarına göre yapıp ters orantı ile yaparsak puan düşüyor anlayamadım o noktayı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alim56 -- 20 Mart 2017; 19:29:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • .koter. kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam 14 yerine 16 ya bakmisim

• quote:

Orijinalden alıntı: alim56

kardeşim 2014 e göre dediğin gibi hesaplama yapınca puan artıyor ama 2015 katsayılarına göre yapıp ters orantı ile yaparsak puan düşüyor anlayamadım o noktayı :D

şimdi onun sebebi standart sapma, 2015 in türkçesi çok zor olduğu için bu yılki türkçe netlerinle gerçekci bir puan vermiyor. biz 2014 katsayıları ile yakalayabileceğimiz en yakın puanı yakalamaya çalışıyoruz çünki tr ortalama netleri en yakın 2014. testler her yıl aynı puanı getirmiyor standart sapma o demek zaten
  • Yani 2014 carpi kac yapiyoz simdi bize onu soyle neyler carpip ort alacaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hesapladım 4k geliyor.. +2K'ya da razıyım ben
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.