Şimdi Ara

[2017 YGS-LYS]Yeni Müfredat Kitapları Çıkmaya Başladı ! İşte Listesi [GÜNCEL] (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.070
Cevap
144
Favori
89.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MarcAGermanotta

Yenisi çıktı hocam. alternatifkitap.com dan sipariş verdim. Bugün kargoya verilir muhtemelen . Siteyi tavsiye ederim .

merhaba hocam biyo kimya ve fizik için palme konu anlatımlı almayı düşünüyorum sonundaki testler yeterlimidir sizce ? mat içinde fem simetri set ve karekök düşünüyorum sizin önerdiğiniz varmı fem simetri setini almada kararsızım ama soru kalıplarını iyice öğretiyormuş sanırsam o yüzden onu tercih ettim bolca zamanım var çözerim bol bol. önerirmisiniz yani ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stickand

quote:

Orijinalden alıntı: MarcAGermanotta

Yenisi çıktı hocam. alternatifkitap.com dan sipariş verdim. Bugün kargoya verilir muhtemelen . Siteyi tavsiye ederim .

merhaba hocam biyo kimya ve fizik için palme konu anlatımlı almayı düşünüyorum sonundaki testler yeterlimidir sizce ? mat içinde fem simetri set ve karekök düşünüyorum sizin önerdiğiniz varmı fem simetri setini almada kararsızım ama soru kalıplarını iyice öğretiyormuş sanırsam o yüzden onu tercih ettim bolca zamanım var çözerim bol bol. önerirmisiniz yani ? :)

Bolca zamanın varsa simetriyi kesinlikle öneririm. Ama temelin sağlamsa karekök yeterli olacaktır. Bir de birey c var ona da çok iyi diyorlar.(yalnız birey c ygs lys ortak ve ince bir kitap ama oldukça zor onu şimdiden belirteyim) Biyo ve kimya icin palme konu anlatımlıdaki testler yetebilir. Ancak fizik için aynısını söylemem. İki test çözüpte konuyu anlayan adamsan onu bilemem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bende palmenin geçen senenin biyoloji ve kimya ygs soru bankaları ile fdd nin fizik soru Bankası var, bublar idare eder mi ? Ve gene geçen senenin basımı fem simetri mat kitapları var ygs nin. Sizce ondaki testler yeterli olur mu yoksa başka soru bankası alayım mi, alacaksam ne tavsiye edersiniz? Şimdiden teşekkürler.

• Endemik yayınlarının bazı soru bankları raflardeki yerini aldı. Güncel resimli haberler için facebook sayfamızı takip edebilirsiniz. Normal haberler buradada paylaşılmaya devam edecektir.
  • GÜNCEL haberler:
    Karekök Yayınları'nın Yeni Müfredat uyumlu YGS Geometri Soru bankası çıktı !
    http://yayincilik.karekok.com.tr/yayinlarimiz/ygs-lys-hazirlik/soru-bankalari/ygs-geometri-soru-bankasi-477.html
  • Bence gerek yok haber vermek icin yazmistim ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • SouthPark_Konsol delisi kullanıcısına yanıt
    Ygs Matematik Fem Konu Özetli Soru Bankası Çıkıcakmı?
  • Karekök Mps Geometri Ygs-Lys kitabı ve Üçdörtbeş Yayınları matematik ygs ne zaman çıkar?

• Arkadaşlar bilmiyorum aranızda organik çalışan varmı ama benimde kafama şöyle bir soru takılmıştı acaba apotemi organik fasikülünde değişim olacakmı diye herhangi bir çalışma olmadığından bahsettiler ayrıca mekanik kitabı bekleyen varsa kesin tarih vermediler ve kısa zamanda çıkcak dediler Facebook üzerinden.

• herseyinhayirlisi kullanıcısına yanıt
    hocam ben aldım alternatifkitap.comdan bugun de kargom geldi kitap da elimde tavsiye ederım.
  • Bilgilendirme için teşekürler hocam bugün birkaç kitapçıya daha bakayım bulamazsam sipariş geçicem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darth hede

http://www.kitapsarayi.com/YGS-Matematik-Konu-Ozetli-Soru-Bankasi-Fem-Dergisi-Yayinlari,PR-16705.html

konu özetli ve diğer fem soru bankaları da çıkmış

Tam ben paylaşacaktım. Siz bilgilendirmisiniz , teşekkürler...

FEM'in yeni müfredat sayısal soru bankaları çıktı ekstrem'in yeni müfredat kitapları çıktı ! Resimli haber için facebook sayfamızdan görebilirsiniz.

https://www.facebook.com/2017YGSLYSSINAVI

• Teknofem açık mı ona göre alalım şu kitapları boşa gitmesin.

birde alan varsa qr kodları çalışıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revengefire44 -- 27 Temmuz 2016; 14:58:10 >
  • Arkadaşlar 190k daydım mezuna kaldım. Tmciyim liste halinde kitap önerecek biri yok mu. Bide iyi bi çalışmayla 2017 de 20-25k yapılabilir mi?

• apotemilerden haber var mi? nazim kitabevine gittim eski basimlari iade etmisler hicbiri yok piyasada

• Elsewiir E kullanıcısına yanıt
    mekanik kitabı ağustos sonu veya eylül başı çıkıyormuş işler canlı desteğe sordum. kaldırılmaması gerek organik kimya felan aynı kalacakmış işlere bi bak istersen.
  • çıktı hocamhttp://www.kitapsarayi.com/ burdan bulabilirsin
  • Teşekkürler
  • Arkadaslar fem kosb yeni cikani bugun almak icin kitapislere gidicem sitesinde goremedim kitabi var midir?

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.