Şimdi Ara

2017 yeni cikan Neta 8970 hd kutu geldi Yeni aboneyim hd kutu superrrrrr (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
0
Favori
27.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar bana bu cihazın beyaz renkli olanı geldi. Ama benim (TV, Ses Sistemi, PS 4) herşey siyah renkte. Haliyle sırıttı. Telefonla aradım depoda uygun olan ne varsa o geliyor değişim yapılamıyor dedi müşteri hizmetleri. Şaka gibi gerçekten.
  • Cihazınıza yeni yazılım gelecek diye bir SMS gelmişti 1 ay kadar önce. Ama şu ana kadar gelen giden yok.
  • Değerli arkadaşlar. Ben Neta Marka 8970 Uydu alıcısını Philips evrensel kumanda ile kontrol etmek istiyorum. Bunun için Kumanda kodu lazım. Bilgisi olan var mıdır?
  • Gunaydin 3 senedir kullanmakta oldugun next hc-12 model cihaz durduk yere patlayinca, kablotvden neta8970 cihazi satin aldim. Bugun sabah geldi kurulum yapildi. Kuran arkadas kanallar gun icerisinde gelir dedi bekliyoruz. Benim sorum su;

Ayarlara girdiginde 1080p 50hz ve 1080i 60hz var.

Benim eski cihazda 1080p 60hz mevcuttu. Bu cihazda yok sanirim? 1080p 50 hz kullansam 1080p 60hz gore bir fark olurmu?

Yoksa 1080i 60hz mi kullansam.

Tv 200hz bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hd 8970 de 1080p 60 Hz var televizyonun 200 Hz değildir bence modelin ne tv nin genelde yazılımla 200 Hz gösteriyorlar gerçek 100 Hz bile 5. 6 bin TL

• Brnim menude 1080p 60hz yok 1080p 50 hz var.. 1080i 60hz var.. niye boyleki

• Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kul Ahmet -- 6 Ekim 2017; 13:55:16 >
  • Kablo tv'nin sitesindeki interaktif HD kutu ile ilgili bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

Kablo tv'nin sitesindeki interaktif HD kutu ile ilgili bilgisi olan var mı?

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=129144520

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=129070678
  • Merhabalar,arkadaşlar neye göre kıyaslıyorlar cihazın çok iyi olduğunu.Bendede aynı cihaz var kesinlikle renkler çok solgun pastel bir görüntü var.Ha ben neye göre kıyaslıyorum aboneliğimin son günleri olan Dsmarta göre.Aynı kanalı ikisindede açıyorum Dsmart kablo tvnin yanında bariz şekilde çok daha iyi. Kanal geçiş hızı iyi evet ama bana böyle görüntü verdikten sonra ışık hızında olsa napayım hızı.saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gun35aydın -- 6 Kasım 2017; 11:54:43 >
  • Nels N kullanıcısına yanıt
    Neta 8970 hala mevcut mu?

• rockyy R kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Bu kanal geçişlerindeki 1-2 saniyelik yavaşlamayı çözebildiniz mi?

• Foruma buradan da merhaba,

Bir yıldan fazla zamandır kullanıyorum.
    Kendimi bu 3.dünya diktasında bayağı bir zamandır Çinli gibi hissettiğimden artık eskisi kadar süzmüyorum.
    Fakat geçen zaman zarfında PVR faslından da aslında istifade etmiş olmama rağmen hd yeyınlarda usb çuvallıyor.
    Bu benim datatraveler 16 gb usb belleğin okuma / yazma faslının yavaş kalmasından mıdır, yoksa aletin kılavuzunda geçen "0,2 ampere kadar desteklemektedir" sözünde gizli bir hinlik mi bulunuyor? ( Bu arada hızlı bir 16gb usb`nin -şimdilik- 80TL`den başladığını da ilave edeyim ki, "hele al da bi dene bakalım" olmasın, lütfen ).
    Teşekkürler.
  • USB olarak filmleri hangi formatta açıyor
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.