Şimdi Ara

2017 SONY ANDROİD TV (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.005
Cevap
56
Favori
272.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: neyalansoyliyim

Arkadaşlar 55xe8577 kullanıyorum çok şükür herhangi bir problemim yok. Dün gece spiderman homecoming filmini 4k indirdim torrent ile 48 gb dosya uzantısı .mkv ve hdd'yi şimdi tv'ye bağladım. Filmi mx player açmıyor yükleniyor kısmında kaldı bekledim baya ama açmadı. Vlc player ile açıyorum fakat 5 saniyede bir takılma oluyor ve bulduğum altyazıda da ş harfini şu garip karakter ile gösteriyor. Ne yapabilirim ben bu filmi takılmadan izlemek için acaba? İşin ehli olanlar veya bu tarz deneme yapıp film izleyenler bir yol gösterebilir mi acaba?

Archos media player diye bir oynatıcı buldum onunla sıkıntısız izledim. Bu sorunu yaşayanlar için çözümdür arkadaş. Arada donup uygulama kapansa da. Archos codecleri de yüklemek gerekiyor ayrıca.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar 49 inç 4K smart iyi bir şey arıyorum. Sony xe8005 i önerir misiniz

• daskadir D kullanıcısına yanıt
    Öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arelir

Merhabalar,
    55XE8505 için tavsiye edebileceğiniz/paylaşabileceğiniz ekran ayarları var mı? Internet'te birkaç farklı sitesi dolaştım (rtings/avforum) ama oradaki ayarlardan memnun kalmadım. Bu arada ben de Salı almıştım, dün servis geldi kurdu - genel anlamda çok memnunum ve kalibrasyonu yaptıktan sonra daha da iyi olacağını düşünüyorum... Bir soru daha - ne zaman USB HDD'e kayıt yapmaya çalışsam özellik desteklenmiyor diyor, başarı ile kayıt yapabilen var mı?

55xe alacaklara tavsiyem ya 9005 alın yada 2. El temiz xd8505 alın. Bu sene xe8505 cogu inceleme sitesinden xd8505 puanını alamadı. İyice arastırınız

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    Dostum ben 4 samsung tv kullandım. Sonra ikk defa 55xd8505 alarak sony e gectim. Görüntü kalitesinde sony samsung ve lg den bariz üstün. Ama samsung yazılım olarak cok daha iyi sony den. Ben tvinin görüntü performansına bakarım cogu insanda oyledir. Sony görüntü kalitesi ile hep 1 adım önde

• quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulldozer

Dostum ben 4 samsung tv kullandım. Sonra ikk defa 55xd8505 alarak sony e gectim. Görüntü kalitesinde sony samsung ve lg den bariz üstün. Ama samsung yazılım olarak cok daha iyi sony den. Ben tvinin görüntü performansına bakarım cogu insanda oyledir. Sony görüntü kalitesi ile hep 1 adım önde

Bende pc ve ps4 de kullanıyorum kumandayı bile açıp kapamak dışında kullanmıyorum android sistemi ancak zar zor idare eder kullanışlı değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 7 Şubat 2018; 21:0:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulldozer

quote:

Orijinalden alıntı: arelir

Merhabalar,
    55XE8505 için tavsiye edebileceğiniz/paylaşabileceğiniz ekran ayarları var mı? Internet'te birkaç farklı sitesi dolaştım (rtings/avforum) ama oradaki ayarlardan memnun kalmadım. Bu arada ben de Salı almıştım, dün servis geldi kurdu - genel anlamda çok memnunum ve kalibrasyonu yaptıktan sonra daha da iyi olacağını düşünüyorum... Bir soru daha - ne zaman USB HDD'e kayıt yapmaya çalışsam özellik desteklenmiyor diyor, başarı ile kayıt yapabilen var mı?

55xe alacaklara tavsiyem ya 9005 alın yada 2. El temiz xd8505 alın. Bu sene xe8505 cogu inceleme sitesinden xd8505 puanını alamadı. İyice arastırınız

yanlış bilgi xd8505 ips paneldir xe8505 va paneldir panel olarak va çok daha iyidir ips e göre siyah kalitesinde çok daha üstündür...

• 14 şubat sebebiyle ekstra indirim olur mu acaba.

Ben bir modeli alacağım. Ama fiyat düşer mi diye size danışmak istedim.

• arslan08 A kullanıcısına yanıt
    hocam bende 55xe8577 var yazdığın sorun bende yok operayı beğenmezsen başka tarayıcı kur olmadı kodiyi kur fil dizi herşey var okyanus gibi kodi tamam android sıkıntılı olabilir eksi yönleri olabilir ama artı yönleri çok daha fazla film dizi için bisürü uygulama var
  • arslan08 A kullanıcısına yanıt
    arslan hocam görüntü kısmı göreceli bir durum ama sony bu konuda şahsi kanaatim önde bir marka.klavye kısmı çok ilginç açılmaması ben böyle bir sorunla karşılaşmadım kaldıki kablosusz klavye mausu takıp kullanabiliyosun fabrika ayarlarına dönüp denedin mi ?. dizi için kanalın sitesinden ziyade örneğin puhu tv uygulaması var ücretsiz 1080p güncel türk dizileri izleyebilirsin veya youtubedan bisürü alternatif var yabancı dizi film için kodi 10 numara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SK8KEMAL

quote:

Orijinalden alıntı: stranger32

Merhaba,

Biraz arastirdim ama bir sonuc alamayinca burada sorarak yardim aramaya karar verdim.

Sony 55XE8505 TV kullaniyorum. Uydu kurulumunu bir turlu yapamadim. Binamizda 2 veya 3 uydu merkezi bir sekilde tek kabloyla tum dairelere ulasiyor. Simdi tek kabloyu main kismina bagladim. Turksat ile cogu TRT olmak uzere bazi kanallari bulabiliyorum ama Hotbird uydusundan hicbirsey gormuyor.

Bilgisi veya tecrubesi olan birisi yardimci olursa cok sevinirim. Daha once acilmis bir konu veya yazilmis bir mesaj varsa (aradim ve bulamadim) onu da paylasabilirsiniz.

Tesekkurler

Merhaba kardeş bende aynı modeli kullanıyorum

Sırasıyla şunları yap, Ayarlar +

Kanal ayarı +

Digital kurulum +

Uydu ayarı +

Digital uydu ayarlama +

Eveti seçiyorsun+

Sonraki+Normal tarama +

Genel uydu +

Uydu 1 Diseqc kontrol A türksat +

uydu 2 hotbird seç Diseqc kontrol B yi seç +

Başlayı tıkla tamamdır.

Cok tesekkurler hocam. Bu sekilde yaptim turksat kanallari yuklendi ama hotbird TP'sinde yazan (11681Mhz H 27500) ile hotbird kanallari hic cikmadi. TP'yi degistirmem mi gerekli yoksa farkli bir sorun mu vardir?

• eergul E kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkür ederim, evet deneme süresindeyim tvyi klavye sorunu kalmadı, internet tarayıcımızda da yaşadığım problem sayfadan kaynaklı olduğuna da emin oldum, moralim yerine geldi:)

Sonuç olarak gayet memnunum şuan:)

• 65xe9305 ile bende gruba katıldım.
    tek endişem android - umarım zamanla pişman etmez.

*önereceğiniz uygulama var mıdır acaba ?
    satın aldığım arkadaş orjinalden farklı bir web browser söyledi ama ismini unuttum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _XaNDeR_ -- 10 Şubat 2018; 13:8:59 >
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Biraz arastirdim ama bir sonuc alamayinca burada sorarak yardim aramaya karar verdim.

Sony 55XE8505 TV kullaniyorum. Uydu kurulumunu bir turlu yapamadim. Binamizda 2 veya 3 uydu merkezi bir sekilde tek kabloyla tum dairelere ulasiyor. Simdi tek kabloyu main kismina bagladim. Turksat ile cogu TRT olmak uzere bazi kanallari bulabiliyorum ama Hotbird uydusundan hicbirsey gormuyor.

Bilgisi veya tecrubesi olan birisi yardimci olursa cok sevinirim. Daha once acilmis bir konu veya yazilmis bir mesaj varsa (aradim ve bulamadim) onu da paylasabilirsiniz.

Tesekkurler

Kanal ayarı +

Digital kurulum +

Uydu ayarı +

Digital uydu ayarlama +

Eveti seçiyorsun+

Sonraki+Normal tarama +

Genel uydu +

Başlayı tıkla tamamdır.

Cok tesekkurler hocam. Bu sekilde yaptim turksat kanallari yuklendi ama hotbird TP'sinde yazan (11681Mhz H 27500) ile hotbird kanallari hic cikmadi. TP'yi degistirmem mi gerekli yoksa farkli bir sorun mu vardir?

Dediğiniz tp ye baktım o frekans şifreli, siz aratırken tam tarama diye aratmamışsanız şifreli diye bulmayabilir, nagravizyon şifresini zaten modül olmadan tvde çözemezsiniz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba,

Tesekkurler

Kanal ayarı +

Digital kurulum +

Uydu ayarı +

Digital uydu ayarlama +

Eveti seçiyorsun+

Sonraki+Normal tarama +

Genel uydu +

Başlayı tıkla tamamdır.

Dediğiniz tp ye baktım o frekans şifreli, siz aratırken tam tarama diye aratmamışsanız şifreli diye bulmayabilir, nagravizyon şifresini zaten modül olmadan tvde çözemezsiniz.

Hocam o frekansin ne oldugunu bilmiyorum :) arama yaparken sony tarafindan sanirim o TP konmus. Tam tarama diye taratmistim ama hotbird hicbirsey cikmadi.

• Ozaman salla gitsin bis tv diye gereksiz bir kanal var, imkanın varsa çanağı astra 19 dereceye çevir bütün alman kanalları ve 3 adet şifresiz 4K kanal çıkıyor tv nin hakkını öyle verirsin

• Hotbird 11681Mhz H 27500 o TP deki tüm kanallar şifreli ama tabiki harici uydu alıcısı ile açık .
    2017 SONY ANDROİD TV

2017 SONY ANDROİD TV

2017 SONY ANDROİD TV

2017 SONY ANDROİD TV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurizmir -- 10 Şubat 2018; 22:56:19 >

• ozgurizmir kullanıcısına yanıt
    Nexstar mini tango cihaz var bende bu kanallar yok,sizinki çift çanakmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 11681Mhz H 27500 Hotbird 13 uydusunda sizde 13 derece için uydu anteni taktırabilirsiniz. Veya astra 19 merkezli 5 ayrı uydu izleyebilirsiniz. Bende Astra 19, Astra 4,8, Hotbird 13, Eutelsat 7A, Türksat 42 mevcut. Tabiki Sony 4K TV için SF 4008 4K uydu alıcısı kullanıyorum. Ayrıca Machina 3D de bağlı, onun Free server ile birçok kanal açık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgurizmir -- 11 Şubat 2018; 1:16:16 >
  • ozgurizmir kullanıcısına yanıt
    Sadeleştirerek yazarmısın,bişey anlamadım 😅

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.