Şimdi Ara

2017 Şampiyonluk Ligi - Yaz Mevsimi [Ana Konu] | TBF ŞAMPİYONU 1907 FENERBAHÇE (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
0
Favori
4.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Naru her önemli maçta patlıyor ama hala takımda tutuyorlar
  • Naru'nun dönemi bitmedi mi? Son 2 sezondur performansını gösteremiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu seri 3-0 bile bitebilir su maçtan sonra
  • Son 2 senedir sadece finalleri izliyorum naru hepsinde çöp etkisiz takımın en kötüsü,evet trnin en başarılı oyuncusudur kimse kalitesine laf edemez ama artık emekli olma zamanı gelmiş bence

• Shen hasar çıkaramıyor. Cho'Gath hem daha tank hem de hasarı daha fazlaydı.
    Bariz üstünlük gördüm.

Nautilus, Malphite seçimi bile daha çok iş yapabilirdi.
  • Frozen ve Japone efsane oynadı.
  • Bizdeki bu SUP nefretinin sebebi sensin Naru ağğğbbbiiiiii. Feneri destekletecek kadar bi nefret yani, öyle böyle değil

• Rakanın ultisinin süresinin seviye atladıkça artması lazım 2 2.25 2.50 gibi.
    Şuan ki hali çok uzun sürüyor.
    Bide forumda kimse kalmamasının sebebi youtubeın büyümesi eskiden youtube bu kadar popüler değildi.Yeni jenerasyon youtubeda takılıyor
    eski jenerasyonda sıkıldı oyundan.
  • haydı be sup bi işe yara vur şunlara
  • 2-0 oldu
  • fenerbahçe kusursuza yakın oynuyor, çok iyi hazırlanmışlar.
  • Awendel kullanıcısına yanıt
    sup vurdurmakla meşgul biraz
  • Naru abin içlerinden geçiyor resmen yine. 2 harita 0 takıma katkı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/turkiye-buyuk-finali-2014-ana-konu-sampiyon-dark-passage--94017127-1

https://forum.donanimhaber.com/turkiye-buyuk-finali-2015-ana-konu-sampiyon-dark-passage--107953087

Nerden nereye be Mobilde 100 sayfayı görmüştük, şimdi 2 sayfayı zor gördük.

• Naru "Odaklanırsam Frozen'dan iyi oynarım." tarzı bir şeyler diyordu, noldu o?

• quote:

Orijinalden alıntı: Surprise Mothafucka

Naru "Odaklanırsam Frozen'dan iyi oynarım." tarzı bir şeyler diyordu, noldu o?

Emekliye ayrılma zamanı geldi. Zeitnota yazık yemin edıyorum harcıyor kendını bu takımda
  • Görülüyor ki, iki takımda erken gaza geliyor. Üzerilerindeki baskıdan o hata yapma korkusundan bir an özgür kaldıklarında hatalar yapmaya başlıyorlar. İlk oyun Rogu Sama'nın kule altı yapması gibi ya da bu oyun Padden'ın, Frozen'dan aldığı kalkan sonrası yaptığı gibi. Buradan elbet bir şampiyon çıkacak önemli olan buradan çıkanın ne yapacağı. Bu tür hataların büyük takımlara karşı geri dönüşü olmuyor. Bunu bir çok maçta görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaraxxus -- 19 Ağustos 2017; 16:45:30 >
  • Naru çöp tamamiyle narunun uselesslığından kaybediyorlar.
    0 damage adam sırf metada diye corki almış hiç çalışmamış.
  • SuperMassive'in mid ve top oyuncusu arama vakti gelmiş.

• Frozen insan değil ligin çok üstünde bi kalitesi var bu arada konunun bu kadar az ilgi görmesi önceki turnuvalar da konu açılmamasına bağlıyorum bikaç sefer gelip bakmıştım konu bulamamıştım insanlar facebook gruplarında twitch ve youtube da takılıyor artık bu arada 65 k yı gördük twitch de geçen yıl kaçtı izleyici sayısı hatırlayan var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.