Şimdi Ara

2017 model Yeni makyajlı sandero alacaklar birleşelim toplu pazarlık yapalım. (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
3.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu renk konusunda ben bir çok bayilerden aynı dönütü aldım. kasa değişimlerinde ilk versiyonlarda renk problemi olur. genelde fabrika görülmesini istediği renkleri gönderiyor sanırım. aşağıda yeni ingiltereden taze çıkmış broşürleri ekledim bilginize.
    https://www.dacia.co.uk/vehicles/new-sandero-stepway/media-gallery/brochure/attfc3a7ab1437040b89d03d66ca1667615/NewDaciaSanderoStepwayeBrochure_V16_LR.pdf

• bu faz 2 olayı nedir hocam, yeni sanderonun da mı iki türlüsü var nedir?

@kellyturoj
  • Yeni sandero stepway (makyajlı kasa) inceleme

https://www.youtube.com/watch?v=tGvbRjgR4gE
  • faz 2 yeni makyajlı kasası bayiler için kodu. faz 1 diğer makyajsız ilk versiyon bu çıkanda faz 2
  • arkadaşlar fiyatları aldım
    öncelikle araçların hepsi 12 ocak teslim bundan önce teslim edebilen bayi yok dedi.
    stepway benzinli için sesli arka park sensörü hediyeli 47200

Stepway 1.5 dci 90 bg. manuel sesli arka park sensörü hediyeli 53800

stepway 1.5 dci 90 bg otomatik için sesli arka park sensörü hediyeli 58.800(takas için araç sahibiyle görüşmem lazım dedi)

Elindeki renkler dizel otomatik için
    cosmo mavi 2 adet
    vizon kahve 1 adet
    siyah 1 adet
    gri füme 1 adet

manuel dizel için
    siyah
    ateş kırmızısı
    platin gri
    (haftaya başka renkler düşer dedi.)

fiyatlar bunlar açıkcası beklediğim kadar bir indirim alamadım. "zaten dacia küçük kar marjlarıyla çalışır bundan daha iyi bir fiyat veren bayi bulamazsınız" dedi. yinede diğer bayilerden fiyat alınabilir. Ankara eskişehir kütahya ve bursa dahil aldığım en uygun fiyat AKBAK RENAULT ANKARADA fiyatları ondan aldım. bu fiyata ordan almaya değer derseniz burdan cevap yazın haberleşip bir an önce bağlıyalım.

lütfen olumsuzsa onu da bildirin ben kendi aracım için anlaşayım bir an önce.
    yarına kadar haber bekliyorum.
    herkese kolay gelsin

• Plaka masrafları ve ocak vergisi dahil midir hocam? Dizel Manuel de vizon kahverengi in gelme olasılığı var mıymış sorabilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tridinebandim -- 20 Aralık 2016; 13:23:51 >
  • sadece kasko ve sigorta size ait. diğerlerini zaten bayi ödeyecek plaka vergi onlardan. anahtar teslim alıyoruz aracı. vizon kahverengi çok zor dedi. ama eğer sisteme düşerse çekerim dedi. anladığım kadariyle verdiğim renkler dışında zor araçları bağlamadığımız için o renkler bile sıkıntı olabilir bilginize
  • kellyturoj K kullanıcısına yanıt
    Vakit ayırıp ilgilendiğiniz için teşekkür ederim ,yarın öğleden sonra İstanbuldan birkaç bayi ile, biz görüşüp fiyat alalım bakalım.Buradan size bilgi veririm.
    Olumlu yada olumsuz size bilgi vereceğim.
    Hocam tanıdıkları araya sokup kırmızı Manuel dizel sandero için sözleşmesini yaptık. Durum budur arz ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    bende almayı düşünüyorum arabayı fiyatları öğrendiğiniz için teşekkür ederim. Ankara da oturuyorum bende haftasonu test sürüşünde aracı deneyeceğim. Yıl sonuna doğru arabayı almayı düşünüyorum.
  • 0.9 otomatik araç için beni yazabilir misiniz?
  • Kırmızı yada bordo 90 beygir otomatik dizel full olan modelden almayı düşünüyorum en uygun fiyat nedir ve listeye benide eklerseniz bende almayı düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tridinebandim T kullanıcısına yanıt
    Hayırli olsun fiyat ne kadar oldu?

• Fiyat alan var mı?
  • ÖzTürk23 kullanıcısına yanıt
    yukarıda var aldığımız fiyatlar yalnız o fiyatlar 5 araç alımında geçerliydi bilginize
    Adana bana 47850 dedi benzinli için bence gayet makul fiyat bu araç için ama insan biraz daha indirim bekliyor.
    Tahminin %2-3 indirim yaparlar çünkü yeni çıktı daha gelmedi hatta :) birde baya piyasası var dacianın reklamında da belirttiği gibi kendi kendini satıyor :)
  • ÖzTürk23 kullanıcısına yanıt
    47500 veren var oradan alican deyin zaten ekranlarında 47330 gibi bir fiyat görüyorlar 47500e razı geleceklerdir sonra park sensoru gibi hediyeler i için bastırın

Biz bir tanıdık daha bulup 3 araca tamamlayabilirsek,Filo indirimi ile almaya çalışacağız.Ozaman bulunabilen en düşük fiyattan araç başı bin lira gibi daha indirimli oluyor.Fakat filo indirimi için en az 3 araç olması gerektiğini ve 3 aracın birden vergi levhası sahibi tek kişi üzerine tescil edilebileceğini öğrendik.
    Fiyat araştırması sürecinde Tekirdağ Çerkezköy deki bayiden 53 bin fiyat alan bir arkadaş var.Araştırma sürecinde olan arkadaşlar ona göre pazarlıklarını
    yapabilirler.

• Merhaba, hocam benim babam da yeni makyajlı kasa sandero stepway 1.5 dci manuel siparişi verdi 55 bin tl boş paket anlaştılar.Eğer daha uygun bir fiyata anlaşabilirseniz babamı ikna etmeyi düşünüyorum çünkü Hatay'da yaşıyoruz Ankara biraz uzak kalıyor :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.