Şimdi Ara

2017 LG UJ651V - UJ630V KULLANICILARI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
24
Favori
105.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Lg harici bir marka alarak doğrusunu yaparsınız.

Bende 10 gün kadar önce birader için lg43uj630v modelini gg den almıştım kurulumun yapıldığı gece ışık sızması olduğunu farkettim. Lg teknik servis elemanı ve 2 farklı lg müşteri temsilcisi "ışık sızması bir arıza değildir" diyerek başlarından savdılar. GG deki satıcıda kurulum yapıldığı için geri iade alamayız dedi yani sap gibi kaldım ortada. Banding testi yapmadım belkide o sorunda vardır.
  • anlamadıgım nokta ürün sorunlu neden iade/degişim olmasın? kurulurken testleri yaptırsak ve arıza kaydı yaptırsak yinede iade/degişim olmuyormu?
  • byrcp B kullanıcısına yanıt
    Tamamen saçmalık işte iade kabul etmiyorlar , değişimi de LG ye göre ışık sızması arıza olmadığı için yapmıyorlar.

Kurulum sırasında arıza tespit edilirse süreç nasıl işliyor bilemiyorum ama kurulumlar genelde gündüz yapıldığı için ışık sızmasını anlayamayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beocan -- 9 Ağustos 2017; 15:0:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beocan

Tamamen saçmalık işte iade kabul etmiyorlar , değişimi de LG ye göre ışık sızması arıza olmadığı için yapmıyorlar.

Kurulum sırasında arıza tespit edilirse süreç nasıl işliyor bilemiyorum ama kurulumlar genelde gündüz yapıldığı için ışık sızmasını anlayamayabilirsiniz.

Sanki LG ve Vatan danışıklı dövüş yapıyor gibi geldi. Açıkcası başka yerden 150 lira daha ucuza alabilecekken daha güvenli olsun diye Vatan'ı tercih etmiştim ama gerek yokmuş. Zaten kargo sürecinde de UPS ile beraber bayağı bir sabrımı sınamışlardı.
  • başka bi forumda gördüm 2 gün önce acmıs konuyu ışık sızması için degiştirmişler ürünü. uj630v ile mu7000 arasında kaldım
  • Arkadaşlar samsung mu7000 serilerinde ışık sızması vertical banding yokmu.Bende lguj651v almayı
    düşünüyordum yorumları okuyunca kararsız kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmett36 -- 9 Ağustos 2017; 16:8:43 >
    Bende hem lg teknik servis elemanı hemde 2 farklı lg müşteri temsilcisi "ışık sızması bir arıza değildir" demişti konuşma kaydı bile var.

Banding testinide yaptıktan sonra duruma göre şikayetvara yazacağım bakalım.
  • mehmett36 kullanıcısına yanıt
    Bu tür sorunlar her televizyonda çıkabilir sonuçta elektronik alet fakat önemli olan markanın ürününün arkasında durması.

LG ürününün arkasında durmadığı gibi "ışık sızması bir arıza değildir" diyebiliyor. Ben tavsiye etmiyorum açıkcası.
  • Lg 630v bu tv nin akşam performansi iyi anca gündüz gerçekten çok kötü. Tv kasasi kalin . Bu da tv nin eski model oldugu izlenimi yaratiyor (oysa 2017model).

Samsung gercekten bu tv den üstün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece tasarım yönüyle samsung üstün demek ilginç :D eski tip tv lere benziyor kalın biraz samsung dan hangi modeli öneriyorsunuz. fiyatı gayet iyi bu Tv'nin 2100-2500 arası degişiyor.
  • Okuduğum bazısitelerde ku7000 nin yerini mu7000 aldığını söylüyorlar herşeğiyle aynıymış sadece
    isim değişmiş.Bilgisi olan paylaşsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrcp

sadece tasarım yönüyle samsung üstün demek ilginç :D eski tip tv lere benziyor kalın biraz samsung dan hangi modeli öneriyorsunuz. fiyatı gayet iyi bu Tv'nin 2100-2500 arası degişiyor.

Sadece kasasindan bahsetmedimki bunu nerden cikardiniz siz ? Sabah guneste tv nerdeyse görünmüyor. Samsung hd tv vardi bundan önce. Lg uhd olmasina ragmen pek iyi degil. Sen istedigini alabilirsin. Bunlar benim düşüncelerim.

• yanlıs anladım demekki kbakma. evet gün ışıgındaki performansı düşükmüş parlaklıgı az ips panel birde
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrcp

yanlıs anladım demekki kbakma. evet gün ışıgındaki performansı düşükmüş parlaklıgı az ips panel birde

Ku7000 öneririm arastirin.

http://urun.n11.com/led-tv/samsung-43ku7000-43uhd-tvsmart-tizenwifi-uhd-uydu-alicili-P131811636

• Beocan B kullanıcısına yanıt
    hocam o aslında ışık sızması değil uj630v siyahları çok kötü tam siyah ekranda sızma var gibi görünüyor ama o görünen bulutlar sızmayla alakalı değil

2017 LG UJ651V - UJ630V KULLANICILARI

bu resimde görünenden farklı ve fazla beyazlıklar varsa o zaman problem olabilir.
  • Şikayetvara durumu anlatan bir şikayet yazmak için girdim fakat bu firma aylardır hiçbir şikayete cevap yazmamışki :)

Şaka gibi ya.
  • UJ630 kullanıcılarına bir sorum olacak.

YouTube uygulamasında çözünürlük seçebiliyor musunuz? 4k video seçeneği var mı? Bugün Vatan da sadece LG lerde olduğunu söyledi ama internet bağlı olmadığından deneyemedik.

Elinde bu televizyon olan birisi deneyip bilgi verirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReJim -- 12 Ağustos 2017; 11:40:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg webOS ilk sürümü olan TV de bile 1080p veya 144p ye kadar seçim yapabiliyorum int. hızınız destekliyorsa seçilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReJim

UJ630 kullanıcılarına bir sorum olacak.

YouTube uygulamasında çözünürlük seçebiliyor musunuz? 4k video seçeneği var mı? Bugün Vatan da sadece LG lerde olduğunu söyledi ama internet bağlı olmadığından deneyemedik.

Elinde bu televizyon olan birisi deneyip bilgi verirse sevinirim.

Hocam bende bu tv var da. Youtubeda otomatik seçiyor kaliteyi. Manuel seçim göremedim. Bilen varsa yardimci olabilir.

Hocam pm nize cevap yazamıyorum. Tel no istiyor artik galiba. Hocam tv ünitenin üstünde. Ayak uzunluğu 1 karıştan az bişe kısa. Siyah yerin uzunluğu ise 4 karış

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.