Şimdi Ara

2017 Knight Online hakkında en güncel bilgi - oyuna başlamak istiyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
2.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bulaşmayın oyun rezillik içinde. Hevesinizi alırsınız 3 günde olan paranıza olur. Bu baştaki vizyonsuz kolsuzlar defolup gitmeden bu oyun oynanmaz.
  • kuzenim 5Bin TL ye Rosetta da char dizdi.Zevkli ama aylık masrafı çok ağır.Sc , mana , can pot vb.
  • Pvp olarak en kaliteli homekoworld uskodan bile güzel user odaklı kolaylıkları yenilikleri var yonetimi çok sağlam hele destek konusu bir sıkıntınizda 24 saat yönetici var sadece pm atarak çözüyorsunuz sıkıntınizi user sayisi da çok güzel. Tblci hilecide yok Tblci mage teamler oynayamadığı için diğer serverlere koşuyor takvim sistemi ve orta zorluk ta olduğu için item farkı öyle çok değil 150 tl lik charla rahat pk tadını alırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pvp olarak Deathko ile homekoworld arasında ki farklar nelerdir hangisini önerirsiniz ?
  • Bu oyunda çok dost kazandım.Slotlardaki partylerde sohbetimiz muhabbettimiz herşey çok güzeldi.Gece gece slotu koxpa bırakıp gidenlerin slotuna basıyorduk.Hatta bizim bir arkadaş bir trade atıp koxpuna engel oluyordu Trade i blocklayanları da Trolleri çekiyorduk ölüyorlardı Ahhh beee bu oyunun PK sı da ayrı bir güzeldi.Slotta arkadaşlarınla beraber exp kasmak ise çok güzeldi.Özlüyorum lan o günleri özlüyorum...

Oyunu bırakalı aradan beş sene geçiyor.Dedim şimdi bir oynayayım nostalji olur.Oyuna girdim iğrenç bir temayla karşılaştım neyse dedim.Yeni class gelmiş abuk subuk itemlerle beraber sonra 35 lvl'a kadar kastım.Herhalde pazara falan bakabiliriz dedim.Bir baktım Cash çekmem gerekiyormuş...Neden?Pazar kurabilmek veya pazara bakabilmek için

Bu oyunu oynayıp oynamamak size kalmış.Ama ben bu kadar paragöz bir şirket görmedim.Düşünün ki; oyunda bir eşya satacaksınız satmak için para vermeniz gerekiyor...

• UTC,Krowaz olmayan bi server var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.