Şimdi Ara

2017 Honda Civic hatchback artık resmi (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.298
Cevap
16
Favori
100.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seco917

Merhaba arkadaşlar. Bugün aracımda böyle bir şey fark ettim. Aranızda böyle bir nemlenme ile karşılaşan var mıdır? Hafta sonu servise uğrayacağım bakalım ne çözüm üretecekler. Araç daha 800 km de.

2017 Honda Civic hatchback artık resmi

Bendede ara ara mevcut aynı yerde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• volkankpdg kullanıcısına yanıt
    Bir çözüm buldunuz mu peki?
  • Merhabalar,
    Geçenlerde çok kalitesiz bir resim paylaşmıştım ön-arka logolar ile ilgili
    Bu hafta arka logoyu değiştirdim ve meraklıları için paylaşmak istiyorum
    Ön kısım, Type R tampon, Type R ön panjur ve logo, Kaput ön Trim, Type R arka logo...

2017 Honda Civic hatchback artık resmi2017 Honda Civic hatchback artık resmi

• seco917 kullanıcısına yanıt
    Acikcasi fazla onemsemedim, ne zaman yapiyor su girmesinden mi? Yogusmadan mi onu cozmeye calisiyorum.
    Dun aksam benzin alirken farkettim fotograf cektim buyrun :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • descartes46 kullanıcısına yanıt
    Güle güle kazasız belasız kullanın, plakaları yapıştırdınız mı tamamdır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkankpdg

Acikcasi fazla onemsemedim, ne zaman yapiyor su girmesinden mi? Yogusmadan mi onu cozmeye calisiyorum.
    Dun aksam benzin alirken farkettim fotograf cektim buyrun :)

Havadaki nem olabilir diye düşündüm, ben de kontrol edeceğim.

Bir kaç gündür sabahları işe giderken aracın üzerinde ince buz tabakası oluşuyor(Silivri'deyim). Soğuk havadan kaynaklı oluştuğunu düşünüyorum. Haftaya 1000km bakımına randevu aldım o zaman soracağım durumu bakalım ne diyecekler.
    Bulunduğunuz konum itibari ile normaldir diye düşünüyorum.

• Bizim Multimedia panel'i veya icindeki uygulamalari update edebiliyor muyuz?
    Araci Wifi'ye hic baglamadim, bagladigimizda. Guncellemeleri yapabiliyor muyuz?

Harita uygulmasi cok eski, hicbir yeni yol yok. İzmir'e giderken feribotla goturmeye kalkti :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bende de oldu hocam ama içerde damla damla su olmuyordu çok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bizim Multimedia panel'i veya icindeki uygulamalari update edebiliyor muyuz?
    Araci Wifi'ye hic baglamadim, bagladigimizda. Guncellemeleri yapabiliyor muyuz?

Harita uygulmasi cok eski, hicbir yeni yol yok. İzmir'e giderken feribotla goturmeye kalkti :)

Kendi sorumu kendim cevaplayayım, yapmak isteyenler yapabilir. :)

16GB'lık bir flash disk alıyoruz. Formatlıyoruz. Araca takıp harita menüsünden güncelle diyoruz, garmin.com/honda'ya git falan diyor ok diyoruz minik bir dosya yazıyor.
    Bilgisayardan garmin'in sitesine giriyoruz, garmin programını indiriyoruz, aracı ve modeli seçiyoruz, dosyayı seçiyoruz dosyayı yüklüyor.
    Flash belleği araca takıp tekrar harita ayarlarından güncelleden güncelliyoruz. 1 saat gibi bir süre araç çalışır şekilde duruyor ve güncelliyor. Araç çalışmasada olurda akü biter vs. Multimedya çökebilir aman dikkat.

Mevcut harita çok eski. Osmangazi köprüsü bile yok :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkankpdg -- 19 Ocak 2019; 19:37:00 >

Hocam böyle bir şey yaptığınız zaman normal android cihaz kullanıyormuşsunuz gibi oluyor. Gerekli update'leri yapabilirsiniz bu işlemden sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: seco917

Hocam böyle bir şey yaptığınız zaman normal android cihaz kullanıyormuşsunuz gibi oluyor. Gerekli update'leri yapabilirsiniz bu işlemden sonra.

Burada deneyen biri var mı :)

usb to usb kablosunu aldığımda deneyeceğim.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Direksiyonumu bıraktığımda araç sağa-sola çekmiyor ancak arka taraf ile hiza alıp tam düz yaptığımda araç hafif sağa gidiyor
    Bu hafta sonu oldu kasise mi girdim, rot ayarı mıdır?
    Fikri olan var mı?
    Bahsettiğim 2mm kadar bir sola yatık tutma, o durumda araç düz gidiyor
  • descartes46 kullanıcısına yanıt
    Benimde en sevmediğim konulardan biridir. Eski aracıma rot-balans ayarı yaptırtmıştım, aracın düz gitmesi için çok hafif direksiyonu sağa dönük tutmam gerekiyordu.
    Düz yolda direksiyonu bıraktığınızda sağa veya sola çekiyor mu o önemli.bu şekilde anlayabilirsiniz.
    3 Şeritli yolda orta şeritte yapmanızı öneririm . çünkü yollar çok hafif balık sırtı olduğundan sağ şeritte hafif sağa, sol şeritte hafif sola çekmesi yoldan kaynaklı normaldir. Ama çok çok hafif tabiki :)
  • quote:

Benimde en sevmediğim konulardan biridir. Eski aracıma rot-balans ayarı yaptırtmıştım, aracın düz gitmesi için çok hafif direksiyonu sağa dönük tutmam gerekiyordu.
    Düz yolda direksiyonu bıraktığınızda sağa veya sola çekiyor mu o önemli.bu şekilde anlayabilirsiniz.
    3 Şeritli yolda orta şeritte yapmanızı öneririm . çünkü yollar çok hafif balık sırtı olduğundan sağ şeritte hafif sağa, sol şeritte hafif sola çekmesi yoldan kaynaklı normaldir. Ama çok çok hafif tabiki :)
    Araba düz gidiyor ancak direksiyon simidi tam düz değilken, yani düz tutunca sağa çekiyor hafif ama direksiyonu düz gidecek şekilde 2-3 derece sola aldığımda serbest bırakınca düz gidiyor
  • Turkcell Kopilot almaya karar verdim.
    Turkcell'de çalışan bir arkadaşım var seveceksin dedi, okudum inceledim ve gerçekten aracın takibi ve aracın teknik bilgileri için mantıklı buldum.

• Arkadaşlar merhaba. Dün 1000 km bakımına gittim. Stop grubunda oluşan buğulanmayı sordum, servis elemanlarının bilgisi yok. Dedim ben üzerime düşeni yapayım sizi bilgilendireyim, yarın öbür gün kullanıcı hatası dersiniz fena bozuşuruz dedim. Olur mu öyle şey beyefendi biz fotoğrafları aldık, sisteme ekledik, not düştük bir şey olursa(stopun su alması vs) gerekli işlemleri yapıp garantiden değiştiririz stopları dediler. Bir de seramik kaplama ve ön kaput koruma (koltuk koruma hediyeli) teklif ettiler, fiyat için de 1500 lira dediler. Sizce nasıl fiyat?
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.