Şimdi Ara

2017 Honda Civic hatchback artık resmi (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.299
Cevap
16
Favori
100.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Far olayı fotoğrafı payhlaştığım gibi bendede var ve yoğuşmadan kaynaklandığını sanıyorum. Kontrol edeceğim ama.

Seramik ve kaput şeffaf kaplama mutlaka yaptırın derim.
    Seramik kaplama + ön kaput film + şoför ve yolcu camı 2 numara film + sunroof cam 2 numara film = 2200 TL verdim. Aracı bu şekilde teslim aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende ufak tefek birşeylerin siparişini verdim.
    "Start Engine" düğmesinin etrafına şık olacağınıj düşündüğüm aşağıdaki ürünü aldım.
    2017 Honda Civic hatchback artık resmi

Fren Led'lerini değiştirmeye karar verdim. Frene basınca seri yanıp sönen "strobe" led siparişi verdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: seco917

Arkadaşlar merhaba. Dün 1000 km bakımına gittim. Stop grubunda oluşan buğulanmayı sordum, servis elemanlarının bilgisi yok. Dedim ben üzerime düşeni yapayım sizi bilgilendireyim, yarın öbür gün kullanıcı hatası dersiniz fena bozuşuruz dedim. Olur mu öyle şey beyefendi biz fotoğrafları aldık, sisteme ekledik, not düştük bir şey olursa(stopun su alması vs) gerekli işlemleri yapıp garantiden değiştiririz stopları dediler. Bir de seramik kaplama ve ön kaput koruma (koltuk koruma hediyeli) teklif ettiler, fiyat için de 1500 lira dediler. Sizce nasıl fiyat?
    Bence fiya uygun
    Ben 5 cam filmi, kaput filmi ve seramik için 2500 vermiştim
    bence yaptırın
  • 2017 Honda Civic hatchback artık resmi
    Arkadaşlar bu tampon ledi nasıl olur araca acaba arka olanı bulamadım o da olsa tam takım alcaktım ama sadece ön için nasıl olur bilemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa0009

Arkadaşlar bu tampon ledi nasıl olur araca acaba arka olanı bulamadım o da olsa tam takım alcaktım ama sadece ön için nasıl olur bilemedim
    Merhaba FK7 uyumlu mu bunlar?
    Genelde sedan modellerde görmeye alışık olduğumuz bir aksesuvar
    Güzel durabilir aslında ancak ben aracın önünü çok beğendiğim için ekstra bir modif düşünmedim
    Benim zaten farlarda mustang tuning far olduğu için gündüz farı led olarak yanıyor ayrıca farın içinden

Aracınızı farklılaştırmak için deneyebilirsiniz

• descartes46 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam fk7 için dediğiniz gibi aslında ön taraf hoş ama sadece ön için bulabildim arka ile beraber olsaydı daha iyi olur gibi geldi sadece ön biraz sırıtır gibi olur diye vazgeçtim ama arkası için de olursa ikisi beraber alıcam
  • tasarımı çok güzel
  • Merhaba Arkadaşlar,
    HAftasonu izmir-ödemiş birgi ye gittim
    Sakin kullanım, arada bir iki gazlama harici zorlama yok
    Karma tüketim
    Ortalama hız 50 Km
    En üstteki veri 5.9 litre, arak çok ekonomik geldi bana...

• quote:

Orijinalden alıntı: descartes46

Merhaba Arkadaşlar,
    HAftasonu izmir-ödemiş birgi ye gittim
    Sakin kullanım, arada bir iki gazlama harici zorlama yok
    Karma tüketim
    Ortalama hız 50 Km
    En üstteki veri 5.9 litre, arak çok ekonomik geldi bana...

Ortalama hız 50km ile güzel değerler, ortalama 80 km ile 6,3'lerde olur diye düşünüyorum. Şehir dışı değerler çok güzelde şuan şehir içi olarak hiç memnun değilim :)

• volkankpdg kullanıcısına yanıt
    Hocam şehir içi 9 10 civarı yakıyor benimki 5000 kilometrede araç bana çok geliyor ayda 1 200-250 yiyor vallahi tutamıyorum aracı

• Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt
    Benim ortalama 8.5. 3 ayda 6500 km yapmışım. Beni düşünün bir de

• JudasRising kullanıcısına yanıt
    Deposu çok küçük hocam servisteki usta zaten neredeyse %20 gibi da hava payı var dedi vallahi böyle arabaya öyle depo olmamış

• Fullleyince ekranda 505 km görüyorum şuan :) eski aracıma göre süper ( 2010 civic elegance ile 400km yapamıyordum :) )

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JudasRising

Benim ortalama 8.5. 3 ayda 6500 km yapmışım. Beni düşünün bir de
    Subat 10'da 2 ay olacak 4380 km :)
    Peşindeyim... :)

• Merhaba arkadaşlar,
    Benim de 4400 KM oldu
    Averaj ortalamam 7.1 alındığından beri, bunda şehir dışı yol yapmamın da etkisi var.

Bu arada aşağıdaki Ekran koruma filminden aldım
    Montajı kolay ve tam oturuyor ekrana. Uygulama sonrası resimleri de ekliyorum.
    https://tr.aliexpress.com/item/Araba-GPS-Navigasyon-Ekran-Temperli-elik-Koruyucu-Film-I-in-Honda-Civic-10th-2016-2017-LCD/32858824815.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.63674c4deizqgV
    2017 Honda Civic hatchback artık resmi2017 Honda Civic hatchback artık resmi

• quote:

Orijinalden alıntı: descartes46

Merhaba arkadaşlar,
    Benim de 4400 KM oldu
    Averaj ortalamam 7.1 alındığından beri, bunda şehir dışı yol yapmamın da etkisi var.

Bu arada aşağıdaki Ekran koruma filminden aldım
    Montajı kolay ve tam oturuyor ekrana. Uygulama sonrası resimleri de ekliyorum.
    https://tr.aliexpress.com/item/Araba-GPS-Navigasyon-Ekran-Temperli-elik-Koruyucu-Film-I-in-Honda-Civic-10th-2016-2017-LCD/32858824815.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.63674c4deizqgV
    Maşallah üstat, güzel olmuş. İyi günler kullan.

• Güle güle kulanın :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler arkadaşlar
    çocuklar çok parmaklıyordu ekranı, bakalım randıman alacak mıyım :)
    şimdi kapı tokalarını bekliyorum... ufak dokunuşlara devam

Not: rot ayarı ile ilgili konu için bugün servise geldim, usta test için çıktı yola benimle, sonra arabayı sağa çekti, lastiği tam sağ yaptı, indi ingiliz anahtarı ile bişeler yaptı direksiyonu sıfırladı. İstanbuldan bu şekilde birkaç arabanın geldiğini söyledi, muhtemelen kullandıkları cihazın kalibrasyonu sorunlu olabilir dedi.
    Özetle araçta direksiyon düzken hafif çekme varsa dert etmeyin bir ingiliz anahtarı ile halloluyor :)
  • merhaba arkadaşlar 2017 hb ile aranıza katıldım.
    Leon 1.2 aracımı satıp civic hb aldım pişman olmadım, umarım olmam.
    tek sıkıntım içeriye biraz ses alıyor gibi onu da bahar aylarına doğru izolasyon yaptırarak geçirmeye çalışacağım.
    zibart falan faydalı olur mu acaba ?x
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.