Şimdi Ara

2017 Honda Civic hatchback artık resmi (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.298
Cevap
16
Favori
100.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JudasRising

F30’dan bu araca geçtim ben. Bence sizin aracınıza takılan farlardan dolayı böyle bir sıkıntı yaşadınız. Orijinal led farlar aydınlatma olsun selektör olsun bana bmw’yi aratmadı.
    Gerçekten orijinal led farlar efsane.
    Kısa LED aydınlatması benim deneyimlediğim premium dışındaki her LED'li araçtan daha iyi.
    Kısalar o kadar canlı ve etkili ki uzunlar "çakmıyormuş" veya "fazla etki etmiyormuş" hissi veriyor; sanırım arkadaş da bundan bahsediyor. Oysa ki farlar kapalı iken selekör çok hızlı ve canlı. Farlar yanıkken de yeterli. Sadece kısalar dediğim gibi çok çok canlı olunca uzunlar etkisizmiş hissi veriyor.

• https://forum.xda-developers.com/android/general/guide-how-to-enter-developer-mode-2017-t3621582

bu linkten ekstra bi kablo soket vs. uğraşmadan hem hareket halinde video izleyebilirsiniz hem de ekstradan uygulama indirebilirsiniz, youtube google maps mx player vs.

youtube'daki bazı videolar gibi aracı her çalıştırdığınızda da ilave bişeyler yapmanıza gerek yok.

ben yaptım gayet memnunum. tek ihtiyacınız olan bir laptop ve iki ucuda erkek bir usb kablosu.

tabiki bu işlem sırasında oluşabilecek tüm riskler size ait. laptopun şarjı biter kabloda temassızlık olur vs, ekranı bir daha kullanamayabilirsiniz ancak tabiki düşük bir olasılık. karar sizin.

bu arada aracımla 18.000 kmyi devirdim, hiç sıfırlamadığım karma tüketimim 7.2 litre. bu araçla ilgili en çok merak edilen konu olduğu için yazmak istedim. ancak sürekli dur kalk trafikte bu aracı kullanacak olanlar kesinlikle almasınlar. 12-13 litreden aşağı zor düşerler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozdemir86 -- 7 Aralık 2018; 16:40:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Passenger

Güzel tercih olur hocam.

Teşekkürler, yarın plaza'ya gidip renk seçenekleri vs. Bakacağım.
  • quote:

Gerçekten orijinal led farlar efsane.
    Kısa LED aydınlatması benim deneyimlediğim premium dışındaki her LED'li araçtan daha iyi.
    Kısalar o kadar canlı ve etkili ki uzunlar "çakmıyormuş" veya "fazla etki etmiyormuş" hissi veriyor; sanırım arkadaş da bundan bahsediyor. Oysa ki farlar kapalı iken selekör çok hızlı ve canlı. Farlar yanıkken de yeterli. Sadece kısalar dediğim gibi çok çok canlı olunca uzunlar etkisizmiş hissi veriyor.

Alıntıları Göster
    Hocam haklı olabilirsiniz, ben de kısa larda çok ciddi bir beyaz aydınlatma görüyorum şehir içinde ve izmir manisa yolunda (hergün gittiğim yol) ,
    Kısalarda böyle mahallenin öteki ucunu aydınlatıyor.
    Kısalar kapalı iken bir sellektör denemesi yapacağım en kısa sürede :)
    Yorum yaptığınız için teşekkür ederim

• volkankpdg kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar bugün yakından inceledim. Sedan RS ve HB Sport + arasında kaldım, düşdümdüm ve Sport +'ta karar kıldım.
    Kaporamı verdim Füme renk için onayladım. Pazartesi evrakları teslime edip bir aksilik olmazsa çarşamba günü teslim almış olacağım.
    Fiyat olarak 142.000' alıyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • volkankpdg kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Bende füme sport+ sahibiyim. Ben çok memnun kaldım sizde kalırsınız umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkankpdg

Arkadaşlar bugün yakından inceledim. Sedan RS ve HB Sport + arasında kaldım, düşdümdüm ve Sport +'ta karar kıldım.
    Kaporamı verdim Füme renk için onayladım. Pazartesi evrakları teslime edip bir aksilik olmazsa çarşamba günü teslim almış olacağım.
    Hayırlı olsun, ben de geçen hafta Siyah HB Sport aracımı teslim aldım, 700 KM deyim.
    Kesinlikle bana şimdiye kadar en sportif hissettiren araç olduğunu söylemeliyim.
    Bence HB ile doğru seçim yapmışsınız.
    Gözlemlerinizi bekliyoruz.
  • Teşekkürler; önümüzdeki hafta sonu izlenimlerimi yazarım mutlaka.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hayırlı olsun üstat. İzlenimleri bekliyoruz.
  • Plaza'dan çıkış yapmadan extra olarak yaptırdıklarım;
    İçeride 3M firması mevcut. Araç arka cam ve arka yolcu camları zaten karartılmış şekilde geliyor.
    Sürücü ve yan yolcu camlarına 2 numara film.
    Cam Tavana 2 numara film.
    Seramik boya kaplama ve ön kaputa şeffaf film.
  • quote:

Plaza'dan çıkış yapmadan extra olarak yaptırdıklarım;
    İçeride 3M firması mevcut. Araç arka cam ve arka yolcu camları zaten karartılmış şekilde geliyor.
    Sürücü ve yan yolcu camlarına 2 numara film.
    Cam Tavana 2 numara film.
    Seramik boya kaplama ve ön kaputa şeffaf film.
    Tekrar hayırlı olsun, en gerekli olan şeyleri yaptırmışsınız, ben de UV filtre için yan camları ve arka camı 2 numara llumar ile kaplattım, seramik kaplama ve kaput filmi yaptırdım.
    Ön kaput filmini BMW aldığımda yaptırmamış ve çok pişman olmuştum, kaputta 10 tane beyaz taş izi olmuştu 1 senede :(

Benim çokça irili-ufaklı modifikasyonlar oldu iç-dış görünüşe ki bunları herkes yaptırabilir sonradan da eğer beğenirse, tamamen zevk meselesi
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Aracımdaki iç aydınlatmayı mavi yaptırmıştım, kapı eşikleri de mavi ışıklı, multimedia yı da mavi yaptım ancak hız kadranı kırmızı
    Amerika modellerinde mavu bu kadran ve LCD, rengini değiştirmek mümkün mü diye araştırıyorum, acaba bu forumda bu konuda tecrübesi olan var mı?
    Mevcut ayarlardan sadece devir bilgileri kaldırılabiliyor bir de ECO yeşil ışık iptal edilebiliyor kadranda ki ben iptal ettim bile o yeşil ışığı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: descartes46

Merhaba Arkadaşlar,
    Aracımdaki iç aydınlatmayı mavi yaptırmıştım, kapı eşikleri de mavi ışıklı, multimedia yı da mavi yaptım ancak hız kadranı kırmızı
    Amerika modellerinde mavu bu kadran ve LCD, rengini değiştirmek mümkün mü diye araştırıyorum, acaba bu forumda bu konuda tecrübesi olan var mı?
    Mevcut ayarlardan sadece devir bilgileri kaldırılabiliyor bir de ECO yeşil ışık iptal edilebiliyor kadranda ki ben iptal ettim bile o yeşil ışığı...
    Mavi rengi bende severim ancak keşke kırmızı yaptırsaydınız uyum açısından :)

Yetkili serviste mi yaptırdınız ne kadara mal oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Mavi rengi bende severim ancak keşke kırmızı yaptırsaydınız uyum açısından :)

Yetkili serviste mi yaptırdınız ne kadara mal oldu?

Alıntıları Göster
    Merhabalar,
    Evet Çamkıran İzmir yetkili serviste yaptırdım, tüm opsiyonlar için paket fiyat verdiler.
    Açıkçası bana kesilen faturada gördüğüm aracın sıfır fiyatını düşük tutup aksesuarları yüksek tutmuşlar. Bu ÖTV için olduğunu düşünüyorum
    Arabamdaki tüm aksesuarlar için 22 bin TL lik fatura kestiler bence 11 bin TL ancak eder. Bu arada sıfır tampon ve sıfır farlar da onlarda kaldı oradan da para kazanmış olmalılar Bunlar büyük kalemler
    Sadece iç aydınlatma, ışıklı kapı altları , ışıklı karbon kaplamalı ön kapı iç kaplaması vs bunların setleri, ambiyas paket, paddle shifter 200 -300 TL her biri, yani aralarından istediğinizi seçip taktırabilirsiniz.

Örneğin bana Type - R tampon takıldı, Honda logosu kırmızı ama bagaj ve direksiyon logoları orjinal, onları da kendim değiştireceğim, 60 TL civarı her bir logo

Gelelim renge: Açıkçası kırmızı Type-r ın rengi, çok güzel ama mavi de siyah arabada o kadar güzel. Ben reyonda benzer uygulamayı görünce düşünmeden istedim. Çok kırmızı olması da risk olabilirdi belki. Yani aslında bu araç Type-R değil ama küçük kardeşi diyelim :)
    Ama kırmızı da güzel olabilirdi, denemek lazım.
    Eski kırmızı 3.20 ied aracımda da renk kırmızı ama ışıklı yere yansıtmalı kağı altı BMW logolarım mavi beyazdı doğal olarak, belki ondan dolayı kırmızı, mavi beyaz birlikteliğinden mutluyum.

Müsait ara aracımdaki bazı uygulamaların resimlerini paylaşmak istiyorum. Meraklı arkadaşlarımız 200-300 TL lik paketlerle araçlarına ufak dokunuşlar yapabilirler.

Ben mekanik aksam ve motorda tuning den çekiniyorum ancak iç-dış orjinal ya da kaliteli parçalarla olan tuning konusunda pozitifim.
    Bu arada arka bagaj kapağı delindiği ve eşim çok karşı çıktığı için şimdilik TypeR spoiler i taktıramıyorum. Ama aklımı alıyor çok...

• quote:

Merhaba Arkadaşlar,
    Bence de kırmızı daha uyardı sanki üstat.
    Kendi adıma kendi aracımın içini Yeni Type-R kasadan esinlenerek yaptım.
    Ayrıca Savanini F1 Vites Kulukçığı kaplaması da çok yakışıyor.

• descartes46 kullanıcısına yanıt
    Aracınız hayırlı olsun beni kuga grubundan hatirlarsiniz hatta siz 3 serisi almıştınız sonradan, şimdide civic hb almışsınız . Aynı araçları bende kullanıyorum şuan eşimde Kuga bende de civic hb var gayet memnunuz her ikisinden de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bence de kırmızı daha uyardı sanki üstat.
    Kendi adıma kendi aracımın içini Yeni Type-R kasadan esinlenerek yaptım.
    Ayrıca Savanini F1 Vites Kulukçığı kaplaması da çok yakışıyor.

Alıntıları Göster
    Resme bayıldım, çok güzel olmuş, güle güle kazasız belasız kullanın

Konsoldaki typeR çıtaları ve savanini paddle shift bende de var

Direksiyon ve bagaj logolarını ben de bu hafta kırmızıya çevireceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nejoz

Aracınız hayırlı olsun beni kuga grubundan hatirlarsiniz hatta siz 3 serisi almıştınız sonradan, şimdide civic hb almışsınız . Aynı araçları bende kullanıyorum şuan eşimde Kuga bende de civic hb var gayet memnunuz her ikisinden de.
    Teşekkür ederim hocam,
    3 kasadan sonra arada 2014 Subaru Xv kullandım (motor gücü harici muhteşem bir SUV diyebilirim)
    Sizi görmek çok güzel, kuga-civic güzel ikili :) Siz de güzel günlerde kullanın
    Ben de farkı tecrübeler edindikçe (malesef honda ile tanışmam 2018 i buldu) paylaşmaya devam ediyorum :)
  • quote:

Resme bayıldım, çok güzel olmuş, güle güle kazasız belasız kullanın

Konsoldaki typeR çıtaları ve savanini paddle shift bende de var

Direksiyon ve bagaj logolarını ben de bu hafta kırmızıya çevireceğim.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler üstat. Ben de Ankara'da Fatih Kuş'tan hallettim. Ürünleri Çamkıran'dan geliyor zaten.
    Yapıldıktan sonra resim bekliyorum mutlaka.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozdemir86

https://forum.xda-developers.com/android/general/guide-how-to-enter-developer-mode-2017-t3621582

bu linkten ekstra bi kablo soket vs. uğraşmadan hem hareket halinde video izleyebilirsiniz hem de ekstradan uygulama indirebilirsiniz, youtube google maps mx player vs.

youtube'daki bazı videolar gibi aracı her çalıştırdığınızda da ilave bişeyler yapmanıza gerek yok.

ben yaptım gayet memnunum. tek ihtiyacınız olan bir laptop ve iki ucuda erkek bir usb kablosu.

tabiki bu işlem sırasında oluşabilecek tüm riskler size ait. laptopun şarjı biter kabloda temassızlık olur vs, ekranı bir daha kullanamayabilirsiniz ancak tabiki düşük bir olasılık. karar sizin.

bu arada aracımla 18.000 kmyi devirdim, hiç sıfırlamadığım karma tüketimim 7.2 litre. bu araçla ilgili en çok merak edilen konu olduğu için yazmak istedim. ancak sürekli dur kalk trafikte bu aracı kullanacak olanlar kesinlikle almasınlar. 12-13 litreden aşağı zor düşerler.
    Merhaba arkadaşlar,
    Yukardaki yöntemi de deneyeceğim ama öncelikle
    https://www.civicx.com/threads/2016-civic-ex-na-finally-video-while-driving.9983/#post-174040
    linkindeki yöntem ile galeriden sürüş anında video oynatmayı başardım
    Sürüş anında web browser da çalışıyor, youtube u denemedim henüz

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.