Şimdi Ara

2017 Honda Civic hatchback artık resmi (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.299
Cevap
16
Favori
100.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oraya araç sahipleri yazıyor bence doğrudur tabiki Honda TR inkar edecek yine savunulacak bir yanı yok bu firma neden böyle anlamak zor sanki araç başı 10 bin ödese batacaklar saçmalık işte ama naparsın.
  • Prokizya kullanıcısına yanıt
    Ben ilk defa okudum HB olarak..Dogrudur..Ama forumda kullanlar da var..Sikayet yok henuz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    Aslında forumda olan HB sahipleri de yazmalı ki en azından Hb modelde göçük oranı yüzde kaç kafamızda bir fikir oluşabilsin yani araç ile ilgilenenler açısından iyi olurdu. Aslında aracın artısı / eksisi neler detaylı kullanıcı yorumları da olsa iyi olurdu misal 4 cam hem tam otomatik hemde hepsi sıkıştırma kontrollü demiştin bu pek çok daha pahalı premium araçta dahi olmayan bir özellik mesela bunun gibi belki de neler var farkedilmeyen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rekcufnimda

Aslında forumda olan HB sahipleri de yazmalı ki en azından Hb modelde göçük oranı yüzde kaç kafamızda bir fikir oluşabilsin yani araç ile ilgilenenler açısından iyi olurdu. Aslında aracın artısı / eksisi neler detaylı kullanıcı yorumları da olsa iyi olurdu misal 4 cam hem tam otomatik hemde hepsi sıkıştırma kontrollü demiştin bu pek çok daha pahalı premium araçta dahi olmayan bir özellik mesela bunun gibi belki de neler var farkedilmeyen.
    Benim 2013 Civic Dizel HB aracimda da vardi,2009 Megane 3 aracimda da vardi cam sikistirma vs..Premium da olan bir ozellik degil..Guvenlik acisindan cogu aracta olan bir ozellik..

her bir 4 camda da var mıydı peki emin misin ?
  • Rekcufnimda kullanıcısına yanıt
    Eminim Tabi ki..Ikisini de 4,5 sene kullandim..

Benim aracım da Civic 2013 model ama sadece sürücü tarafı tek tuşla otomatik nasıl oluyor peki ?
    O zamanlar cogu japon araclari o sekilde..

Simdi Makyajli Mazda 3 hepsi tam otomatik, Civicler tam otomatik 4 cam,Nissan QQ tam otomatik (Makyajsiz da yoktu )

Japonlar da trende uyuyor simdi her ne kadar gec olsa da..

Bilmiyorum ama bana hala eksik geliyoyr yani senin 2013 model dizel hb aracinin her 4 camı da tek dokunus ile açılıp kapanıyordu ve hepsi sıkıştırma kontrollü idi öyle mi bence mümkün değil.
    Hocam şöyle , araç çok konfor odaklı değil.Güç odaklı bir araba.Yani hiç yol sesini hissetmeden rüzgar sesini 150 ye kadar almadan bu arabayı kullanmak çok mümkün değil geniş ve ince yanaklı lastiklerle.182 beygirlik ve turbo olan bir arabayla çok düşük tüketimler de beklememek lazım.

Ama keyfinize bakarsanız bu dediğim etkenleri hesaba katmadan , arabadan alacağınız keyif sonsuz.Her arabadan indiğimde yüzümde gülücük oluşuyor.Çünkü o kadar keyif veriyor ki insana gerçekten her şeyiyle kendine hayran bırakıyor tüketimi ve konforu birinci önceliğe almazsanız.Ama konforsuz bir araç demek de zor.Beni tatmin ediyor ama yalıtıma çok çalışılmamış.Plastikler yerine iyi oturtulmuş fakat malum yollar yüzünden ister istemez parçalar da oynuyor.Şimdilik çok sıkıntı yaratan bir şey yok bende.Kapı tarafında küçük bir oynama vardı onu da serviste vida sıkılama ile hallettik.

Kısacası önceliğiniz arabayı sevmek ve keyif almaksa bir sıkıntı yok ama bulutların üzerinde gitmek gibi bir kaygınız varsa bu araba tam ona göre değil daha çok hız istiyor araba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Bilmiyorum ama bana hala eksik geliyoyr yani senin 2013 model dizel hb aracinin her 4 camı da tek dokunus ile açılıp kapanıyordu ve hepsi sıkıştırma kontrollü idi öyle mi bence mümkün değil.
    Konuyu burada kapatiyorum,iyi aksamlar..

• Sonklavyebükücü kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam tesekkur ederim aciklamaniz icin..Benim 2013 Civic dizel aracimin sadece yol sesi mevzusu vardi ve sert suspansiyonlara sahip bir aracti..225 45 17 lastiklerle konfor bir yana sert koltuk yapisindan ve baldir desteginin yetersizliginden uzun yolda kullanmak yorucuydu..

Yeni Civic de Koltuk ve baldir destegi oldukca iyi..Genislik olarak da..

Tesekkurler tekrar..

konuyu neden kapatıyorsun anlamadım bende de 2013 model Civic var ve dediğin şeyler yok senin aracin farkı ne onu soruyorum.
    Benim aracim Ingiltere uretimiydi..Avrupa Piyasasina gore uretilen bir aracti..Civic Sedan Avrupa da satmiyor da o yuzden..Genel de Abd ve Uzakdogu,Asya ulkelerinde satiyor..

2013 Civic HB sedana gore oldukca kaliteli bir arac..Mesela Torpido kadife kapli, On ve arka kapilar yumusak plastik, on konsol yumusak plastik..2013 model Civic HB o zaman Accord ile birlikte Turkiye'de satilan en iyi iscilige sahip Honda idi diyebilirim..Sedan'in her yeri tas plastiktir mesela..Kumanda dan 4 cam acilip kapatabiliyordum..Kumanda dan Aynalari da kapatiyordun..Ayna kapama Su an ki sedan da bile yok kumandayla..Yeni HB'de de var..

Hb Avrupa odakli bir otomobil..

Ozellikle Yalitimi Japon degil de Avrupa araclari gibidir 2013 HB..

Neden? Avrupa da ki HB rekabeti icin..

Simdi Ingiltere de uretiliyor Yeni HB ve Sadece HB satiyor mesela Avrupa da..Yeni nesil Hb ve Sedan arasinda iscilik olarak pek fark olmasa da,HB bir tik daha kaliteli Montaj acisindan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 27 Eylül 2018; 23:51:38 >

Hmm evet benim araç Civic Sedan made in Şekerpınar olandan evet sert plastik ama halen trim sesi yok. Kadife kaplı torpido gözü denince akla ilk gelen Golf.
  • quote:

Hmm evet benim araç Civic Sedan made in Şekerpınar olandan evet sert plastik ama halen trim sesi yok. Kadife kaplı torpido gözü denince akla ilk gelen Golf.
    2018 Civic HB Sport Plus donanımın torpidosu kadife kaplı.
  • Passenger kullanıcısına yanıt
    O aracı halen inceleme fırsatı bulamadım gercekten kadife kaplı mı şaka mı yoksa
  • quote:

O aracı halen inceleme fırsatı bulamadım gercekten kadife kaplı mı şaka mı yoksa
    İnceleme direkt tarafımıza ait üstat.

https://youtu.be/2TeLbdLqW50

• Passenger kullanıcısına yanıt
    Çekim kalitesi kötü olmakla beraber ilk inceleme sizden gelmis gibi peki bagajda 12V soket var mıydı ben göremedim sanki Sport pakette vardı mesela bundan çıkarmamıştır diye umalım Honda. Yalnız torpido gözünün kadifesi golf kadifesi gibi değil sanki süngerimsi bir şey madem yapacan tam yap şunu Hondacım.

Sensing de yok galiba halen inatla getirmiyor adamlar.
  • quote:

Çekim kalitesi kötü olmakla beraber ilk inceleme sizden gelmis gibi peki bagajda 12V soket var mıydı ben göremedim sanki Sport pakette vardı mesela bundan çıkarmamıştır diye umalım Honda. Yalnız torpido gözünün kadifesi golf kadifesi gibi değil sanki süngerimsi bir şey madem yapacan tam yap şunu Hondacım.

Sensing de yok galiba halen inatla getirmiyor adamlar.
    3 videoyu birleştirince program öyle yaptı üstat.
    Bagajda yer alıyor evet.
    Güvenlik olarak kör nokta ve elektronik iç dikiz aynası dışında gelmemiş.
    Hoş, gelse bile o fiyata kim alacak... Firmalar da ne yapsın.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.