Şimdi Ara

2017 Honda Civic hatchback artık resmi (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.298
Cevap
16
Favori
100.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bu arkadaş Bayi satış elemanı...Japonya'ya da gidiyor geliyor ama Honda'ya çok sövüyor samimi şekilde sohbet ediyoruz.

Japonya'da mesela 2010 Model Civic'ler de ne donanımlar varmış..Kendisi de bu donanım olayından memnun değil ancak yapacağı bir şey yok malesef..Adı geçmez bu satış elemanlarının...Üst düzey yöneticilerle görüşmek lazım,tanıdık olacak..

Sensing Ülkemize gelmeyecek bu kesin zaten...100.900 Tl olan fiyata LED FAR-DOKUNMATİK EKRAN-KOLTUK ISITMA olsun da Sensing çok aradığım bir şey değil Adaptif Cruise Control dışında..

Ancak İngiltere'den gelen bir aracta 100.900 olan fiyattan kırpma olacaktır ve ben bu kırpmayı Sunroof-Cam tavan ve Led far olarak tahmin ediyorum..Helojen farlıları satacaklar söylemedi demeyin :) İnşallah yanılırım tabi..
  • Backstreet kullanıcısına yanıt
    hondaprojason H kullanıcısına yanıt
    Bizim arkadaş Japonya merkeze posta bile gönderdi hazir sizin arkadas hem Japonya hemde Honda TR'ye gidiyor ise bence mutlaka iletin ilk makyaja kadar beklerim Hondaprojason zaten satın aldi 1.6 Executive aracini bende FB7 kasa var RS makyajda belirttiğim şeyler eklenirse ben hemen degistirecem ama şu hali ile almak istemem. Bizim gibi düşünen çok fazla Honda sahibi var bu sekilde iletin bence bir işe yarar.

NOT : Ben istediğim özellikler eklenir ise Opsiyonel paket olarak farkı ne ise ödeyecem diyorum aynı fiyata versin demiyorum o şekilde bahsedin bakalım ne diyecekler.
  • Wolfen1976 kullanıcısına yanıt
    Tamam Hocam anlaştık
  • mazda ya benzemiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

Bizim arkadaş Japonya merkeze posta bile gönderdi hazir sizin arkadas hem Japonya hemde Honda TR'ye gidiyor ise bence mutlaka iletin ilk makyaja kadar beklerim Hondaprojason zaten satın aldi 1.6 Executive aracini bende FB7 kasa var RS makyajda belirttiğim şeyler eklenirse ben hemen degistirecem ama şu hali ile almak istemem. Bizim gibi düşünen çok fazla Honda sahibi var bu sekilde iletin bence bir işe yarar.

NOT : Ben istediğim özellikler eklenir ise Opsiyonel paket olarak farkı ne ise ödeyecem diyorum aynı fiyata versin demiyorum o şekilde bahsedin bakalım ne diyecekler.

fiyatı az çok belli zaten. sensing'li versiyondan istiyorum arkadaş. hani şu RS'e göre şehiriçinde 0.5 litre az tüketenden

• sensing filan cok onemli degil benim icin ama olmazsa olmazım düz vites. 1,5 düz vites gelmezse kesinlikle almam cvt vites. böyle bir araca cvt ayıptır...
  • Telefonuma mesaj geldi yeni civic 1.5 turbo 182hp gelip test edin. Bu ayın 26 sımıydı gelecek aymı onu unuttum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N KUL kullanıcısına yanıt
    Hocam sende Golf varsa sms nasıl geliyor ki. Bana da az önce geldi ama lansman cok kalaba olur grip salgını var ben lansman sonrası kolaçan ederim ilk günden gidip bayiyi umutlandırmak istemem önce eksikleri tamamlasinlar 1 seneleri var makyajıda beklerim baktım duzelme yok gider Mazda 3 Sedan yada Subaru Levorg eye sight mıdır ondan alırım para peşin kırmızı meşin Honda TR ile yeterince vakit kaybettim.
  • Yine şikayet etmiş bu Honda TR instagrama giremiyorum hayret birşey ya FB7 Civic araç sahibiyim diye de belirtmistim oysa DHF'dan farkı kalmadı sansürcü bunlar daha da uğraşamam mail adresi kalmadı instagram acmaya. Siderya nasil açıyor o kadar hesabı ondan mi yardim istesem acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wolfen1976 -- 25 Şubat 2017; 10:30:6 >
  • Wolfen1976 kullanıcısına yanıt
    Test sürüşü için bir çok firma beni çağırır😉

• manuel ve 8 ileri + 1 geri = 9 vites arabayla trafikte kullanacaksın. bu araba olmamış bu bildiğin bmc kamyon olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CİVİC RS 🚘 SEDAN

Motor 1.5 L DOHC VTEC TURBO

Hacim (cc) 1498

Yakıt türü Benzin

Maksimum güç 182 PS (134 kW) / 6000 d/d

Maksimum tork 220 Nm / 1700-5500 d/d

Şanzıman CVT

Süspansiyon (Ön) McPherson süspansiyon, toe kontrol bağlantılı ve viraj denge çubuklu

Süspansiyon (Arka) Çok noktadan bağlantılı bağımsız süspansiyon, viraj denge çubuklu

Uzunluk (mm) 4648

Genişlik (mm) 1799

Yükseklik (mm) 1407

Aks mesafesi (mm) 2698

Ön tekerlek izi (mm) 1543

Arka tekerlek izi (mm) 1557

Ağırlık*(kg) 1388

Lastikler 215/50 R17

Yakıt deposu (lt) 46

Bagaj hacmi (lt) 519

Maksimum sürat (km/s) 200

Hızlanma 0-100 km/s (sn) 8,1

Şehir içi (lt/100 km) 8,3

Şehir dışı (lt/100 km) 4,7

Birleşik (lt/100 km) 6

CO2 emisyonu (g/km) 138

* Aracın yürür vaziyetteki kütlesi

** Yukarıdaki tabloda belirtilen veriler Yeni Civic Sedan benzinli versiyon için geçerli. 0 100 km hızı 7sn ve son hızı 225 km/s olmalıydı🙁

• quote:

Orijinalden alıntı: ddsmurat

manuel ve 8 ileri + 1 geri = 9 vites arabayla trafikte kullanacaksın. bu araba olmamış bu bildiğin bmc kamyon olmuş.

sen çok yanlış anladın mevzuyu
  • Arkadaslar 11 Mart'ta arac satisa sunulacak...7 Mart'ta donanimla ilgili bilgileri buradan paylasacagim..

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Arkadaslar 11 Mart'ta arac satisa sunulacak...7 Mart'ta donanimla ilgili bilgileri buradan paylasacagim..

fiyat tahmini ne olacak, bilginiz varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

quote:

Arkadaslar 11 Mart'ta arac satisa sunulacak...7 Mart'ta donanimla ilgili bilgileri buradan paylasacagim..

101.000 Tl..

• Honda Türkiye'nin başında her kim varsa istifa etsin gitsin ulan arkadaş sedana manuel 1.5 turbo getirmiyon bari hb getir, bu kadar da olmaz amerikada uzaktan çalıştırma 400w ses sistemi aynada kamera bilmem ne sensing bize 3 in 1 ha unutmadan birde renk olayı var turbo alırsan 3 tane renk alabiliyorsun resmen alay ediyorlar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sarıkanaryam

quote:

101.000 Tl..

Abovvvv!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbarturk

Honda Türkiye'nin başında her kim varsa istifa etsin gitsin ulan arkadaş sedana manuel 1.5 turbo getirmiyon bari hb getir, bu kadar da olmaz amerikada uzaktan çalıştırma 400w ses sistemi aynada kamera bilmem ne sensing bize 3 in 1 ha unutmadan birde renk olayı var turbo alırsan 3 tane renk alabiliyorsun resmen alay ediyorlar.

Ben 101.000 Tl'ye donaniminda kisilacagini tahmin ediyorum..

RS sedanda ki donanimlar gelir mi bilemem ancak Burada HB RS diye satilacak..

Mesela Ingiltere'de Sport-Sport plus-Prestij diye satiliyor..Rs hangisine denk bakalim..

Sedanla 9.000 Tl daha ucuz ve ustelik Ithalse,donanimi kisik olacaktir..

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    Aynen dediğin gibi donanım kısık gelir

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.