Şimdi Ara

2017 Honda Civic hatchback artık resmi (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.299
Cevap
16
Favori
100.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Wolfen1976

Honda'nın dönüşü muhteşem oldu.

Türkiye'deki uzun süredir devam eden suskunluğunu 2016'da bozan Honda, 2017'ye de hızlı başlangıç yaptı. 2016'da 20 bin 500 adetle en çok satış yapan markalar sıralamasında 16'ncı sırada yer alan Honda Türkiye, ocakta 9'uncu sıraya kadar yükseldi. Pazar payını da bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 3.1'den yüzde 5.1'e çıkardı. Honda'nın bu başarısının altında Şekerpınar fabrikasında üretmeye başladığı yeni Civic Sedan var. Honda ocakta 1111 adedi Civic Sedan olmak üzere toplam 1317 adet satış gerçekleştirdi..

JAPONYA'DA YANKI BULDU
    2008'de kırdığı satış rekorunu, 8 yıl sonra yakalayan Honda Türkiye'nin 2017 hedefi ise yüzde 25 artışla, 25 bin adede ulaşmak. Firma daralan pazara rağmen pazar payını yüzde 4'e çıkarmayı hedefliyor. Honda Türkiye'nin satış başarısı Japonya'da da yankı buldu. Japonya'da düzenlenen bir törende en iyi satış kalitesi sergileyen üç bayinin satış danışmanı ve müdürlerinin de yer aldığı Türkiye ekibine ödül verildi.

İNGİLTERE'Yİ SOLLADI
    Bu arada Türkiye, 2016'da Avrupa'da en çok Honda satılan ikinci ülke oldu. 20 bin adetle Almanya'yı solladı. Bu başarıda Şekerpınar fabrikasında üretilen ve ekim, kasım, aralık aylarında 6 bin 623 adet satılan Civic Sedan'ın etkisi büyük. Türkiye, Aralık 2016'da ise önemli bir satış ivmesi gösterdi. Honda'nın Avrupa'daki kalesi konumunda bulunan İngiltere'yi geçti. Avrupa'da en çok Honda satılan ülke sıralamasında birinciliğe yükseldi. Üretim rekoru kırdı.

REKOR
    Honda, 2016'da üretim rekoru kırdı. Bir önceki yıla göre üretimini yüzde 10 artıran marka, 4 milyon 999 bin 266 adet otomobil üretti. Son iki yılda Japonya'da da büyümesini sürdüren Honda, Japonya dışındaki üretim merkezlerinde 5 yıl üst üste büyümesini sürdürdü.

Kaynak :http://www.otohaber.com.tr/haberler

"Japonya'da düzenlenen bir törende en iyi satış kalitesi sergileyen üç bayinin satış danışmanı ve müdürlerinin de yer aldığı Türkiye ekibine ödül verildi. "

Bayi çalışanlarını kıskandım itiraf etmek gerekirse.

Futboldan da anlamam ama misal; iyi bir futbolcu olup çok iyi para kazanmaktansa adı geçen bayiye sahip olup bu ödülü onur ve çalışkanlık timsali olmuş bir ülkenin dev bir otomobil firmasının elinden almayı kesinlikle tercih ederdim, bu çok gurur verici!
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

quote:

Orijinalden alıntı: JNG90

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dentul

quote:

quote:

Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki;Hb Civic modelinin de tasarımı özgün,orjinal ve son olarak efsane v.s..

En azından bu kasayla bende sahip olma arzusu uyandırıyor.

Daha piyasaya bile çıkmamış bir araç nasıl efsane oluyor? Eskisi gibi ayda 70 tane satan bir efsane olmasın.

Beğeni mi abartılı bulabilirsiniz,olabilir.Bu tamamen benim subjektif görüşümdür.Kimse kimseyi bunun için de yargılayamaz.

Bu araçla ilgili,resimlerden dahi olsa görüşümü yineliyorum.Kimseyi bağlamaz.

Efsane kelimesi öznel olamaz. Toplumsal kabul gerektirir

Golf'ünüz kaç binde hocam ?

15

Sizce 50.000 km yüksek mi hocam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki;Hb Civic modelinin de tasarımı özgün,orjinal ve son olarak efsane v.s..

Daha piyasaya bile çıkmamış bir araç nasıl efsane oluyor? Eskisi gibi ayda 70 tane satan bir efsane olmasın.

Beğeni mi abartılı bulabilirsiniz,olabilir.Bu tamamen benim subjektif görüşümdür.Kimse kimseyi bunun için de yargılayamaz.

15

servisi olan bir arkadaşım vakti zamanında bana şunu söylemişti; "2. el alırken aldığın araba 50.000'i geçmesin". yani yüksek değil.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

15

servisi olan bir arkadaşım vakti zamanında bana şunu söylemişti; "2. el alırken aldığın araba 50.000'i geçmesin". yani yüksek değil.

Peki hocam arabaya binmeyip esirgeyenlere ne diyorsun ?

• Çitroyen konulari boş bayileri sinek avlıyor olmamıs o araç satmayacak Civic 19. sıradan 6.sıraya yükseldi bile daha da yükselecek çunku şimdi onun zamanı.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

15

Peki hocam arabaya binmeyip esirgeyenlere ne diyorsun ?

bence yaptığı km önemlidir. sonuçta araba dediğin mekanik bir alet. ama yaşı itibarıyle hiç km yapmasan da değerini etkiler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

quote:

Honda'nın dönüşü muhteşem oldu.

Türkiye'deki uzun süredir devam eden suskunluğunu 2016'da bozan Honda, 2017'ye de hızlı başlangıç yaptı. 2016'da 20 bin 500 adetle en çok satış yapan markalar sıralamasında 16'ncı sırada yer alan Honda Türkiye, ocakta 9'uncu sıraya kadar yükseldi. Pazar payını da bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 3.1'den yüzde 5.1'e çıkardı. Honda'nın bu başarısının altında Şekerpınar fabrikasında üretmeye başladığı yeni Civic Sedan var. Honda ocakta 1111 adedi Civic Sedan olmak üzere toplam 1317 adet satış gerçekleştirdi..

JAPONYA'DA YANKI BULDU
    2008'de kırdığı satış rekorunu, 8 yıl sonra yakalayan Honda Türkiye'nin 2017 hedefi ise yüzde 25 artışla, 25 bin adede ulaşmak. Firma daralan pazara rağmen pazar payını yüzde 4'e çıkarmayı hedefliyor. Honda Türkiye'nin satış başarısı Japonya'da da yankı buldu. Japonya'da düzenlenen bir törende en iyi satış kalitesi sergileyen üç bayinin satış danışmanı ve müdürlerinin de yer aldığı Türkiye ekibine ödül verildi.

İNGİLTERE'Yİ SOLLADI
    Bu arada Türkiye, 2016'da Avrupa'da en çok Honda satılan ikinci ülke oldu. 20 bin adetle Almanya'yı solladı. Bu başarıda Şekerpınar fabrikasında üretilen ve ekim, kasım, aralık aylarında 6 bin 623 adet satılan Civic Sedan'ın etkisi büyük. Türkiye, Aralık 2016'da ise önemli bir satış ivmesi gösterdi. Honda'nın Avrupa'daki kalesi konumunda bulunan İngiltere'yi geçti. Avrupa'da en çok Honda satılan ülke sıralamasında birinciliğe yükseldi. Üretim rekoru kırdı.

REKOR
    Honda, 2016'da üretim rekoru kırdı. Bir önceki yıla göre üretimini yüzde 10 artıran marka, 4 milyon 999 bin 266 adet otomobil üretti. Son iki yılda Japonya'da da büyümesini sürdüren Honda, Japonya dışındaki üretim merkezlerinde 5 yıl üst üste büyümesini sürdürdü.

Kaynak :http://www.otohaber.com.tr/haberler

"Japonya'da düzenlenen bir törende en iyi satış kalitesi sergileyen üç bayinin satış danışmanı ve müdürlerinin de yer aldığı Türkiye ekibine ödül verildi. "

Bayi çalışanlarını kıskandım itiraf etmek gerekirse.

Futboldan da anlamam ama misal; iyi bir futbolcu olup çok iyi para kazanmaktansa adı geçen bayiye sahip olup bu ödülü onur ve çalışkanlık timsali olmuş bir ülkenin dev bir otomobil firmasının elinden almayı kesinlikle tercih ederdim, bu çok gurur verici!

tüpçüler çok sevmiş yeni civic'i anlaşılan. e tüple uyumlu modeller git gide azalıyor. haliyle yapıştılar buna.

Doğru, Honda Tr gelen talebin %75 inin tüple uyumlu motor olduğunu açıklamıştı zaten.
  • Dünyanın en çirkini olmaya aday
  • Amerika'dan bir vatandasimizin yorumu sonuç muazzam.

Civic 1.5 turbo 174 bg ve 220 nm torka sahip aracımı eyalet disinda test ettim. Fabrika verisi şehirici yaklaşık 7.6 litre, şehirdışı yaklaşık 5,6 litre. Test sonunda ise yakıt tüketimim 5,9 litre çıktı. Ayrıca 0-60 mil hızlanması esp devrede iken 7 sn, esp devre dışı iken 7,2 sn çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wolfen1976 -- 14 Şubat 2017; 11:48:44 >
  • quote:

Amerika'dan bir vatandasimizin yorumu sonuç muazzam.

Civic 1.5 turbo 174 bg ve 220 nm torka sahip aracımı eyalet disinda test ettim. Fabrika verisi şehirici yaklaşık 7.6 litre, şehirdışı yaklaşık 5,6 litre. Test sonunda ise yakıt tüketimim 5,9 litre çıktı. Ayrıca 0-60 mil hızlanması esp devrede iken 7 sn, esp devre dışı iken 7,2 sn çıktı.

• quote:

Amerika'dan bir vatandasimizin yorumu sonuç muazzam.

Gerçek ise süper değerler

• quote:

Çitroyen konulari boş bayileri sinek avlıyor olmamıs o araç satmayacak Civic 19. sıradan 6.sıraya yükseldi bile daha da yükselecek çunku şimdi onun zamanı.

O da Hunda gibi 15 senelik teknoloji itelese oda satardı.

• quote:

quote:

Çitroyen konulari boş bayileri sinek avlıyor olmamıs o araç satmayacak Civic 19. sıradan 6.sıraya yükseldi bile daha da yükselecek çunku şimdi onun zamanı.

O da Hunda gibi 15 senelik teknoloji itelese oda satardı.

honda tr'nin bütün politikalarını eleştiriyorum, bir tane mantıklı iş yapmadılar son dönemde. zaten şu yeni civic'i sattıran 2 şey var: tasarımı (göreceli tabii ama beğenen çok beğeniyor) ve lpg uyumu. ben civic'imi satarken arayıp soranların yarısı buna tüp takılıyor mu dedi, diğer yarısı da ben buna alınca tüp taktırıcam çünkü sorunsuz takılıyormuş, azcık fiyatı düşür dedi
    lütfedip 2-3 donanım ekleseler, fiyatı da azıcık indirseler rekor kırardı honda satışları...
  • hondaprojason H kullanıcısına yanıt
    Hocam 60-65'e verseler ben alırdım mesela.

Ben tasarımdam ziyade BRC'yi umursuyorum.

Zaten içi Corolla dan daha iyi.

• düz vites olmadığı sürece bu araba alınmaz. cvt ile 182 beygirin birden içine edilmiş, tebrikler...
  • Otopark incelemesi gelmiş. https://www.youtube.com/watch?v=VnVv9uTJNQI&feature=share

• Otopark bile aracı beğenmiş.
  • güzel arabaya benziyor

• Tasarımı beğenilebilir tabii ama 200lük astra ile sıkı rekabette olucaklar bence. Ayrıca 2 side beklediğim araç. Sedandan artık performanslı bir heatchback'e geçme niyetindeyim. Nitekim park yeri buldum oh be derken aracımın sığmama sorunsalını yaşayıp evimin önünde 2 tur atmaktan bıktım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İplenmemekten Bıkan Adam kullanıcısına yanıt
    Astıranında eski modeli güzeldi yeni Hb pek olmamis 200 hp haric yani.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.