Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (96. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.964
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sirene Belek Hotelde konaklayan oldumu acaba ? Balayı için Ağustos ayında 5-6 günlük gitmeyi planlıyorum. 2860 lira tutar çıktı. Tavsiye edermisiniz bu oteli ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

cocos the club bodrum oteli hakkında bilgisi olan veya konaklayan varmı nasıldır?

Bu sene temmuz için aldım... Alırkende çok araştırdım.. F/P olarak çok uygun.. daha iyileri var mı var.. ama fiyatlar çok yukarıda... Burayı alma nedenim;
    1)- Daha evvel 2 kez gidip bu sene 3. kez hemde 3 aile birlikte gidecek olan bir tanıdgımın tavsiyesi... yazları 2 yada 3 farklı tesiste tatil yapar (voyage gibi premium tesislerde), biri mutlaka cocos oluyor, her seferinde memnun ayrılıyoruz, fiyatına göre çok çok iyi ve bu nedenle her yıl gidiyoruz dedi.
    2)- Her yıl tatilimi aldığım tanıdık ETS acentasında yıllardır çalışan tanıdık satış görevlisine sordum, kesinlikle tavsiye ederim, denizi çok iyi, gıda ve hijyen kalitesi tatminkar, bir gidenin ikinciye gittiği az sayıdaki tesislerdendir, şeklinde tavsiye verdi.
    Tesis çok büyük değil, fakat deniz çok iyi, balıklarla beraber yüzülen bir denizi var, sonuç verdiğiniz paranın karşılığı ise, çok iyi karşılıyor... para çok ise tabi voyage gibi premiumlar e iyisi, ama aradaki makas çok, en az iki katı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zvzv

quote:

Orijinalden alıntı: alikkkk

Bu saatten sonra fiyat artışı olmaz ama bu fiyatlara yapacağım son tatil büyük ihtimalle. Seneye fiyatlar kapattığı yerden açılacakmış gibi geliyor..

Erken rezervasyonlar ilk açıldığında 12 Aralıkta almış olduğum Bodrum The Cocos Club un fiyatını 1 hafta önce tesadüden kontrol ettiğimde, aldığım fiyattan daha düşük olduğunu fark ettim, hemen acentayı aradım, fark tutarı kadar iade yapıldı... Turizmde gidişatı göstermesi açısından kendimden bir örnek olarak yazdım...

Geçen sezon yaşadığım olayı anlatıyım ocak -mart döneminde temmuz tatili için baktığım bi otel vardı fiyatı yüksek gelmişti haziran ayında bi baktım erken rezervasyon döneminden %25 daha ucuz hemen satın almıştım

Hangi oteldi bu %25 uyguna aldığınız...?

• quote:

quote:

cocos the club bodrum oteli hakkında bilgisi olan veya konaklayan varmı nasıldır?

Bu sene temmuz için aldım... Alırkende çok araştırdım.. F/P olarak çok uygun.. daha iyileri var mı var.. ama fiyatlar çok yukarıda... Burayı alma nedenim;
    1)- Daha evvel 2 kez gidip bu sene 3. kez hemde 3 aile birlikte gidecek olan bir tanıdgımın tavsiyesi... yazları 2 yada 3 farklı tesiste tatil yapar (voyage gibi premium tesislerde), biri mutlaka cocos oluyor, her seferinde memnun ayrılıyoruz, fiyatına göre çok çok iyi ve bu nedenle her yıl gidiyoruz dedi.
    2)- Her yıl tatilimi aldığım tanıdık ETS acentasında yıllardır çalışan tanıdık satış görevlisine sordum, kesinlikle tavsiye ederim, denizi çok iyi, gıda ve hijyen kalitesi tatminkar, bir gidenin ikinciye gittiği az sayıdaki tesislerdendir, şeklinde tavsiye verdi.
    Tesis çok büyük değil, fakat deniz çok iyi, balıklarla beraber yüzülen bir denizi var, sonuç verdiğiniz paranın karşılığı ise, çok iyi karşılıyor... para çok ise tabi voyage gibi premiumlar e iyisi, ama aradaki makas çok, en az iki katı.

Resimlerde pek 4,5 yıldızlı otele benzemiyor,odalara ulaşım yorucumu acaba,zaten 80 odalı falan bi yer

Yorumlar cezbetti fakat resimler cezbetmedi 🤔

• radko kullanıcısına yanıt
    Ben de bugün Cocos almayı düşünüyorum 3 gece mi 4 gece mi onun kararını verip ödemeyi yapıcam. Bodrum civarında bu fiyatlara daha iyisini göremedim o yüzden tercihim bu yönde olacak. Geçen yıl ağustos sonu 2.100'e kaldığım wow bodrum şuanda 3.400 istiyor aynı tarihlere. 2.100 eder orası ama 3.400 hayatta etmez mesela. Biraz f/p bakarsak dönüşte ancak yorumlayabilirim.

Bodrumda düz ayak tesis zaten zor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Ben de bugün Cocos almayı düşünüyorum 3 gece mi 4 gece mi onun kararını verip ödemeyi yapıcam. Bodrum civarında bu fiyatlara daha iyisini göremedim o yüzden tercihim bu yönde olacak. Geçen yıl ağustos sonu 2.100'e kaldığım wow bodrum şuanda 3.400 istiyor aynı tarihlere. 2.100 eder orası ama 3.400 hayatta etmez mesela. Biraz f/p bakarsak dönüşte ancak yorumlayabilirim.

Snack bar hariç havuz veya deniz çevresinde alkol servisi yapılan bar yok resimleri araştırdım yok büyük eksiklik bence,birde havuz baya küçükmüş.
    Blue dream resort ve delta beach resort var aklımda bunlar nasıl acaba tripadvisorda çekişkili yorumlar var hep

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radko -- 27 Nisan 2017; 14:35:13 >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Öncelik deniz olduğundan diğer özellikleri biraz gözardı ediyoruz. Kabul tabiki voyage beklemiyoruz. :)

Havuz hiç bakmadığım bir şey, zaten havuza önem verdiğim zaman direk aquapark vs. büyüklüğüne göre Belek tarafına bakmak lazım. Bodrumda o olay hikaye.

Blue Dream kötü diye hatırlıyorum, Delta Beach karıştırıyor olabilirim royal asarlık ile ikisinden biri gümbette saçma bir yerdeydi geçen yıl araştırmıştım ama hangisi şuan hatırlamıyorum.
  • quote:

Öncelik deniz olduğundan diğer özellikleri biraz gözardı ediyoruz. Kabul tabiki voyage beklemiyoruz. :)

Havuz hiç bakmadığım bir şey, zaten havuza önem verdiğim zaman direk aquapark vs. büyüklüğüne göre Belek tarafına bakmak lazım. Bodrumda o olay hikaye.

Blue Dream kötü diye hatırlıyorum, Delta Beach karıştırıyor olabilirim royal asarlık ile ikisinden biri gümbette saçma bir yerdeydi geçen yıl araştırmıştım ama hangisi şuan hatırlamıyorum.

Blue dream resort ve delta beach resort arasında kaldım artık bu 2 otel hakında yorumu olan vardır inş

• Arkadaşlar Mayıs 2-3 gibi Antalya Side ye gitmeyi düşünüyoruz. O tarihler için hava durumuna baktığımda 27 - 28 derece açık görünüyor hava. Sizce soğuk mu olur denize girilir mi üşürmüyüz denizde? Birde Crystal Sunrise Queen otel nasıl özellikle deniz ve yemekleri nasıl? Cevaplarsanız çok sevinirim teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Resimlerde pek 4,5 yıldızlı otele benzemiyor,odalara ulaşım yorucumu acaba,zaten 80 odalı falan bi yer

Hocam mesajımda da yazdım, daha iyileri tabi ki var... bu en iysidir demedik zaten, sadece F/P olarak değerlendirmede bulundum... bütçe meselesi, daha iyileri için keseyi açarsanız neden olmasın... Yalnız bodrumda, antalya otellerindeki kalite ve nüansı beklemeyin.. bodrumun genel konsepti antalya otellerinden farklıdır. Amaç çok kaliteli tesis ise, antalya belek otelleri 1.sırada gelir, yalnız oradada deniz olayı eksi puan.

• quote:

Hangi tarihlere alacaksınız...?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam mesajımda da yazdım, daha iyileri tabi ki var... bu en iysidir demedik zaten, sadece F/P olarak değerlendirmede bulundum... bütçe meselesi, daha iyileri için keseyi açarsanız neden olmasın... Yalnız bodrumda, antalya otellerindeki kalite ve nüansı beklemeyin.. bodrumun genel konsepti antalya otellerinden farklıdır. Amaç çok kaliteli tesis ise, antalya belek otelleri 1.sırada gelir, yalnız oradada deniz olayı eksi puan.

Zaten yıllardır hep bodruma giderim vrya marmarise antalyaya hiç gitmedim izmirden yol masrafı çok olur antalyaya gitmek.

Cocos pek f/p olcak kadarda ucuz değil yani birde sadece ets turda sanırım orası'da world cardsız ödeme almıyor heralde.

• zvzv Z kullanıcısına yanıt
    14-17 Temmuz 3 gece alacağım. 1280 TL gibi bir fiyata geliyor.
  • quote:

14-17 Temmuz 3 gece alacağım. 1280 TL gibi bir fiyata geliyor.

Kısmet olursa; sizden bir hafta sonrada 3 gece 4 gün orada olacagız.. şimdik alacgınız fiyat benim aralık başında aldığımdan daha uygun, ben fiyat farkını iade aldım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Zaten yıllardır hep bodruma giderim vrya marmarise antalyaya hiç gitmedim izmirden yol masrafı çok olur antalyaya gitmek.

Cocos pek f/p olcak kadarda ucuz değil yani birde sadece ets turda sanırım orası'da world cardsız ödeme almıyor heralde.

Kısmet olursa bu temmuzda gideceğiz; Tesisin F/P için şahsi fikrimi tesiste konaklamış olaraktan dönüşümde burada yazarım. Bir giden ertesi sene ikinciye aynı tesise tekrar gidiyorsa bu benim o tesisi seçmemde önemli bir kriterlerin başında gelir.

Kendim şahsen sürekli farklı yerlerde tatil yapmayı tercih ettiğimden bir tesisten çok memnun kalsam bile 2.ye çok özel bir durum olmadıkça gitmiyorum.

• Bodrum "Blue dream resort ve delta beach resort" hakında yorumu yorumu olan varmı hangisini tavsiye edersiniz?

• Voyage türbükü 12-15 mayıs da 2 kişi 3 gece 936 tl.

4 kişilik oda daha uygun hatta 1640 tl gibi bi fiyatı vardı, imkanı olan değerlendirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ımmortals35

Voyage türbükü 12-15 mayıs da 2 kişi 3 gece 936 tl.

4 kişilik oda daha uygun hatta 1640 tl gibi bi fiyatı vardı, imkanı olan değerlendirsin

Hava serin hocam hala egede denize girilcek hava yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

İlk defa evli yani aile olarak tatile gideceğiz tavsiye istiyorum.

*3 yaşında kızım ben ve eşim.( Kızımın deniz ve havuz ile ilk tanışması olacak)

*Bölge belirlemedik [ nefes alsın yeter :) ]

*Tarih 26 temmuz - 31 temmuz

Bütçe 2000-2500 civarında alkollü UHD şeklinde onero lütfen.

Edit: İmla

Von club golden beach / side

2016 Temmuz da arkadaşımla burada kaldık, buraya bakın hocam. çocuklar için havuzları çok güzel, kocaman aquaparka kadar var.
    plajı doğal ince kum ve fevkalade. denizi hemen derinleşmiyor, biz 50 metre gitmemize rağmen hala belimize geliyordu.(boyum 1.75)
    yemekleri güzeldir kırmızı et çıkar, mangal pide vs her zaman mevcut.
    odaları temiz ve güzel, klimaları split klima istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
    alkolleri fazlasıyla tatmin edici.
    küçük çocuklar için animasyonları harikaydı benim bile katılasım gelmişti :D
    bu sene yine buraya gideceğiz.

aklınıza takılan bir şey olursa cevaplayabilirim.

Merhabalar bu VON otelleri sanırım üç otel ortak tesis ve alanlar kullanıyorlar, içecek dondurma olarak kapalı ürünler mi açık ürünler mi veriliyor, birde aqua&havuz suyu temizliği nasıl acaba? Birde bazı yorumlarda odaların çok eski bakımsız olduğu klimaların sorunluğu olduğu yazılmış, yeme içme konusunda da restaurant ve barlar geniş alana yayılmış durumdamıdır acaba ? Pide pizza atıştırmalık ürünlerin kalitesi nasıl acaba? Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: parker48

quote:

Orijinalden alıntı: Lucifer

quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

İlk defa evli yani aile olarak tatile gideceğiz tavsiye istiyorum.

*3 yaşında kızım ben ve eşim.( Kızımın deniz ve havuz ile ilk tanışması olacak)

*Bölge belirlemedik [ nefes alsın yeter :) ]

*Tarih 26 temmuz - 31 temmuz

Bütçe 2000-2500 civarında alkollü UHD şeklinde onero lütfen.

Edit: İmla

Von club golden beach / side

2016 Temmuz da arkadaşımla burada kaldık, buraya bakın hocam. çocuklar için havuzları çok güzel, kocaman aquaparka kadar var.
    plajı doğal ince kum ve fevkalade. denizi hemen derinleşmiyor, biz 50 metre gitmemize rağmen hala belimize geliyordu.(boyum 1.75)
    yemekleri güzeldir kırmızı et çıkar, mangal pide vs her zaman mevcut.
    odaları temiz ve güzel, klimaları split klima istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
    alkolleri fazlasıyla tatmin edici.
    küçük çocuklar için animasyonları harikaydı benim bile katılasım gelmişti :D
    bu sene yine buraya gideceğiz.

aklınıza takılan bir şey olursa cevaplayabilirim.

Merhabalar bu VON otelleri sanırım üç otel ortak tesis ve alanlar kullanıyorlar, içecek dondurma olarak kapalı ürünler mi açık ürünler mi veriliyor, birde aqua&havuz suyu temizliği nasıl acaba? Birde bazı yorumlarda odaların çok eski bakımsız olduğu klimaların sorunluğu olduğu yazılmış, yeme içme konusunda da restaurant ve barlar geniş alana yayılmış durumdamıdır acaba ? Pide pizza atıştırmalık ürünlerin kalitesi nasıl acaba? Teşekkürler.

Merhaba,
    Evet 3 oteli bulunuyor elit-golden-golden coast şeklinde.
    Dondurma açık olarak servis ediliyordu fakat tadı gayet güzeldi. İçecekler de aynı şekilde açık olarak veriliyordu ama markaydı bazıları. Aquası ve havuzları benim kaldığım zaman çok temizdi bende bu konuda baya titizimdir.
    Club odalar biraz eski, biz de club'ta konakladık. Klimada sıkıntı yaşamadık sürekli çalışıyordu zaten.
    Golden Beach'in 2 tane restorantı vardı gayet büyük ve ferah şekilde, sigara serbest olan yeri mevcuttu. Barlar otelin her yerinde mevcut. Snackler patates hamburger vs vardı ben genelde gözleme yedim çok beğenmiştim
    Ek olarak geçen sene iskelesi yeni açılmış, iskeleyi şiddetle tavsiye ederim. Orada da bar,snack vs mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucifer -- 28 Nisan 2017; 23:4:25 >

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.