Şimdi Ara

2017 Davet Kodları İçeride

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
9.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyuna 2017 yılı itibariyle başlayacak olan veya alt hesap açmak isteyenler için Davet(Yeni Üye) Kodları

Kod 1 : INVTROBSMONKEY ( Kod kullanım limitini doldurmuştur. Diğer kodları kullanabilirsiniz.)
    Churchill III (Rus V seviye Premium Tank, %100 eğitimli mürettebat)
    500 Altın
    7 Gün Premium

Kod 2 : LETSBATTLENY
    T-127 (Rus III seviye Premium Tank)
    500 Altın
    7 Gün Premium

Kod 3 : GO4TANKS
    T-127 (Rus III seviye Premium Tank)
    1000 Altın
    7 Gün Premium

Kod 4 : BOUNCEALLDAYLONG
    T-127 (Rus III seviye Premium Tank, %100 eğitimli mürettebat)
    500 Altın
    3 Gün Premium
    5x %100 mürettebat deneyim yedeği (1 saat)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korlici -- 12 Temmuz 2017; 17:35:41 >

• üç kodu da aynı hesaba ekleyebiliyor muyuz?
  • Malesef sadece birisi
  • korlici kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam churchill 3 le aldım
  • Rica ederim
  • kendimi biraz daha geliştirmek için alt hesap açıcam bu kodları nereye yazıyoruz?
  • Merhaba bunları yeni hesap oluştururken kullanıyorsunuz. Yeni hesap açarken alt tarafta davet kodum var diye bir seçenek var ona tıklayıp bu kodlardan birini yapıştırın birinci kod. tavsiyemdir. hesabı oluşturun hesaba belirtilen ekstralar verilecek.
  • süre var mı
  • Süre yok. Sadece kullanım limiti var sayı dolduğu zaman kullanıma kapanıyorlar.
  • Kodları halen aktif olduğunu anlama şansımız var mıdır?
    Bir de yeni hesap açacağım kodu nereye yazıyoruz acaba?
  • malesef onu bilebilme şansımız denemek. İlk kod ile açmanızı tavsiye ederim. Kullanıma gelirsek yeni hesabı oluştururken bilgileri girdiğimiz yede alt tarafta davet kodum var diye bir seçenek var ona tıklayıp kodu oraya yapıştırıp hesabı oluşturun.
  • İlk kodu denedim çalışıyor
    500+300 altın ve churchill geldi.
    Tier 5 kasmak cidden zor. Oyuna güzel bir şekilde başlamak için çok güzel bir koddur; tavsiye edilir.
    Çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Advanced -- 17 Ocak 2017; 17:8:18 >
  • Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :)
  • Denedim Çalışıyor ve Churcill III Cidden güzel bir tank 2 saniye bekleme süresi ile iyi hasar veriyor
    ama bir şey soracağım bu kodları nereden buldunuz özellikle 5. seviye bir tank kodunu
  • internet üzerinden araştırma yaparak buluyorum ve ihtiyacı olanlar kullanabilsinler diye burada paylaşıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi korlici -- 23 Ocak 2017; 21:3:49 >
  • korlici kullanıcısına yanıt
    Çok sağ ol dostum
  • Rica ederim işinize yaradıysa güle güle kullanın
  • Teşekkürler dostum
  • Rica ederim 😊
  • Bu.kodlardan gelen tanklar sürekli bizim mi oluyor yoksa belli bir süresi mi var?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.