Şimdi Ara

2017 AUDI A5 Sportback Geldi (30. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
736
Cevap
16
Favori
80.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir zahmet edip araclarin verilerine bakip da konussaydiniz keske komik duruma düşüyorsunuz bu kadar da funboyluk olmaz. Bu kadar tokatlayacaginiza güveniyorsanız buyrun anahtarları koyalim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bravemurder -- 11 Ağustos 2018; 15:23:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç merak ettiğim birşey değil o araçların değerleri. Siz bir zahmet kendi aracınızın videosunu ve fotolarını koyun bakalım.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Ben daha guzelini soyledim size findik motorlu aracinizi alin gelin once notere gidip işi resmiyete baglayacagiz anahtarları koyacagiz sonra da bakalim tokatlayacak misiniz beni? Videolari da cekip surat ifadenizle sonrasında paylasiriz buradan:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bravemurder -- 11 Ağustos 2018; 16:28:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orthos123

Euro 6,75

Beyler bir sorum olacak. A4 ile A5 arasında süspansiyon yol tutuş farkı var mı?
    Çok net olmamakla birlikte çok kısa mesafe A4 kullandım. A5 süspansiyonu A4 e göre birazcık daha sert ve spor. A4 nasıl diyeyim daha konforlu ve biraz daha yaylanıyor. A5 biraz daha çevik hissettiriyor.

• 428i olaydı plaka okurdunuz; pardon durun 430i olaydı,aman afedersiniz 440 i olaydı Teknik verileri karıştırdım yaaa.Bu adamın tek araç kriteri 0-100 verisi; bari bir hot hach alaydı da kurtulsaydık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tica -- 12 Ağustos 2018; 0:55:25 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya Rs 5 olaydı ne olurdu 😂 benim aracım bu önemli olan araçtan indikten sonra aracınıza dönüp bakmaktır gerçek olan eğer size donup baktıran Bi aracınız varsa gerisi çok önemli değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artes54 -- 21 Ağustos 2018; 9:52:33 >
  • Bravemurder B kullanıcısına yanıt
    Şu meşhur aracının resimlerini atta Bi görelim arkadan itişli görmeye hasret kaldık 😂😂😂

• @artes54 sizin jantlar opsiyon mu sonradan mı aldınız, çok güzel duruyor

• Bu iki aracı yan yana çekerek foto bekliyorum. Direksiyon üzeri bölüme ruhsat bilgilerini araçların aynı kişi üzerine kayıtlı olduğunu ispat etmeye engellemeyecek şekilde kapatarak @Bravemurder yazılı kağıtla foto atarsan tamamdır. Öyle ufacık şeylerle şikayet edeyim , ceza aldırayım ; bunlar basit şeyler. 2 adet BMW sahibi olduğunu herhangi bir Audi başlığı altında belgeledikten sonra bu konu başlığı altında bulunma misyonunu daha iyi aciklayabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 24 Ağustos 2018; 4:21:52 >
    Seni düzeyli olmaya davet ediyorum. Anahtarın biri degil, iki adet ruhsat istiyorum. Yanına nickini yaz koy bu kadar basit. Fotoları forumdan veya başkasından talep ederek almaktan kolay birşey yok. Test sürüşü teklifinde de ciddiysen 3 Eylül sonrası bir haftasonu sabahı Kozyatağı Carrefour'a getirirsin aracını sabahtan test ederiz birlikte. Takiben senin düzeyine inmeyerek sana bir kahve ısmarlayabilirim istersen.

• Ne kompleks yapmışsınız arkadaş girin bmw forumlarina bizim araclari da elestiren bir cok insan oluyor ama kimse sizin tepkilerinizi vermiyor, o findik motorlu araçlarınizi her zaman elestiren birileri cikacak bunu basta o araci alirken dusunmeliydiniz elestiri kaldiramiyorsaniz satin o findik moturu ve tekrar diyorum yolsa ait oldugunuz en sag şeritten gidin lutfen cliolarin arkasindan hemen konforlu konforlu:)

Seviyesizce davranan hakaret eden sendin once kendine ceki duzen ver, test surusu falan yok daha önce benim araci tokatlamaktan falan bahsediyordun notere gidicez anlasma yaparak onaylatacagiz ve kim kimi senin deyiminle tokatlarsa anahtari alacak? Bu arada araclarda yazilim olup olmadığını da baktiracagiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bravemurder -- 24 Ağustos 2018; 4:42:44 >
    Tatilden sonra Kozyatagi Carrefour otoparkında buluşuyoruz, aracını test ediyoruz. Dostça kahve içiyoruz. Ben de Audi'yi getiriyorum, anı güzelce fotolar örnek oluruz. Memlekette her ortamda tartışma var zaten , ben sana zeytindalı uzatıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Bravemurder

Seviyesizce davranan hakaret eden sendin once kendine ceki duzen ver, test surusu falan yok daha önce benim araci tokatlamaktan falan bahsediyordun notere gidicez anlasma yaparak onaylatacagiz ve kim kimi senin deyiminle tokatlarsa anahtari alacak? Bu arada araclarda yazilim olup olmadığını da baktiracagiz.
    Yaklaşık 15 senedir icra ettiğim avukatlık mesleğinde hakaret nedir ne değildir gayet iyi biliyorum merak etme. Gerçek hayatta böyle forumda olduğu gibi ben sallayayım , adminler ceza versin olmuyor. Hakaret olduğunu düşünüyorsan ver dilekçeyi savcılığa bak nick açık. Savcı nasılsa çağırır beni ifadeye ; orada tanışırız seninle kahve içeceğimiz dostane bir ortamda tanışmayı kabul etmiyorsan

Bunu sirf findik motorlu aracini elestiren birine hakaret etmeden once teklif etseydin cevabim evet olurdu lakin bana hakaret eden biriyle kusura bakmayin ama oturup kahve icemem diger teklifim her zaman icin gecirli ister 2.0 motor a5le gel ister findik motorla ona gore arac getireceğim ben sozumun arkasindayim anahtarina yarisalim araci yazilimli cikan stock olmayan direk kaybeder yok diyorsan sen sag ben selamet.

• quote:

Bunu sirf findik motorlu aracini elestiren birine hakaret etmeden once teklif etseydin cevabim evet olurdu lakin bana hakaret eden biriyle kusura bakmayin ama oturup kahve icemem diger teklifim her zaman icin gecirli ister 2.0 motor a5le gel ister findik motorla ona gore arac getireceğim ben sozumun arkasindayim anahtarina yarisalim araci yazilimli cikan stock olmayan direk kaybeder yok diyorsan sen sag ben selamet.
    Teklifler açık;

1- Sana hakaret ettiğimi düşünüyorsan beni savcılığa veriyorsun. Adliyede tanışıyoruz.

2- Kozyatağı Carrefour'a geliyorsun , aracını test ediyoruz , tanışıyoruz. Hatta İstanbul'da olan forumdaki diğer BMW sahipleri ve Audi sahipleri de gelmek isterlerse geliyorlar. 100 kişi dahi olsa tüm kahveler benden.

3- Ülkemizde kumar kanunen suç olduğu için anahtar koyma teklifini geri çekiyorsun, görmezden geliyoruz. Zira kumara aracılık ve teşvik ediyorsun.

4- Araclar stock mu araştırmana gerek yok , benim beyanlarım esastır. Aracım 1.4 TFSİ 150hp.

Hakaretten dolayi kimseyi savciliga verecek kadar zamani bol olan biri degilim hocam, hakaret de bir ifade özgürlüğüdür ve ne avrupa ne amerikada suc teskil eder bizdeki gibi, lakin boyle biriyle de oturup kahve icemem bu da benim secme ozgurlugumdur. Teklifim senin daha önce tokatlama mesajina istinaden yapilmistir madem tokatlayacagini düşünüyorsun hodri meydan dedim sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bravemurder -- 24 Ağustos 2018; 5:2:57 >
  • quote:

Hakaretten dolayi kimseyi savciliga verecek kadar zamani bol olan biri degilim hocam, hakaret de bir ifade özgürlüğüdür ve ne avrupa ne amerikada suc teskil eder bizdeki gibi, lakin boyle biriyle de oturup kahve icemem bu da benim secme ozgurlugumdur. Teklifim senin daha önce tokatlama mesajina istinaden yapilmistir madem tokatlayacagini düşünüyorsun hodri meydan dedim sadece.
    Hakaret bir ifade özgürlüğü değildir. Hakaret kanunen suç , karşındaki kişinin yasalarla korunan kişilik haklarına bir saldırıdır. Lakin kahve içmek istemezsen de paşa gönlün bilir.

Bu dediğiniz bizim ulkede var olan bir durumdur sadece,bir cok avrupa ulkesinde hakaret suc teskil etmez ifade özgürlüğü olarak nitelendirilir kisilere dokunmadığın iz surece problem yoktur, madem ki ulkemizde hakaret suc ve siz de bir avukatsiniz insanlara hakaret etmeyin lutfen o zaman sanirim daha önce yazdıklarınızı unuttunuz.

Unutmadım , gayet net hatırlıyorum. Şikayet etmeseniz yukarıda duracak kadar da hakaret içermeyen nitelikte açık mesajlardı. Forumdaki adminler siz hakaret / aşağılayıcı mesaj gerekçesiyle şikayet etmiş olduğunuz için şikayetinizi dikkate almış olması o mesajların hakaret içerdiği manasına gelmiyor. Bu değerlendirme forum kuralları çerçevesinde forum yönetiminin takdiridir. Her zaman olduğu gibi net söylüyorum; insanlara hakaret etmeyin vs. mesnetsiz ithamlarda bulunmayın ve size hitaben yazdığım her hangi bir mesajda herhangi bir hakaret içeriği varsa pazartesi günü direkt verin savciliga .

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.