Şimdi Ara

2016 Türkiye Şampiyonluk Ligi (TCL) ## Ana Konu ## Tie Breaker Maçları (2 Mart) (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
607
Cevap
2
Favori
14.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dark passage eziyor . Bugunün en kısa süren maçı olucak sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kriger -- 20 Şubat 2016; 18:18:29 >
  • Zeitnot un hareketini Naru veya Dumbledoge yapsa stüdyo yıkılırdı
  • Ulan ne zıpladılar be
  • GG DP kazandı
  • GG easy dark passage fena oynadı.
  • dp yedi bitirdi helal olsun thaldirin diğer maç olmayacak bence
  • Çok kolay bi maç oldu zevk bile vermedi acaba Salih taktiklerini mi çaldı?
  • GG İZİ HELAL OLSUN Mükemmel bir oyun Ruya takımı gözü kapalı sampiyon olur diyenler nerede ? dedim oynadıkları takım cilekler nr1 onu herkes yener zaten :DDD
  • quote:

Orijinalden alıntı: 47thief

Çok kolay bi maç oldu zevk bile vermedi acaba Salih taktiklerini mi çaldı?

Herhalde kardeşim.
  • Sup İlk başlardaki takım savaşlarında malp ultisini kullanmadı. Dp tank olduktan sonrada tamamen etkisiz eleman gibi gezindi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fab thaldrinden çook daha iyi değişmeleri lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asterix

fab thaldrinden çook daha iyi değişmeleri lazım

Thaldrin i daha çok seviyorum ama haklısın
  • maçlar hakkinda genel olarak ne dusunuyorsunuz beyler ? yani oyun kalitesi olarak bana nedense sanki sampiyonluk ligi gibi degil de bazen cok siradan maclar oluyor gibi geldi.acaba ön yargi ile mi izliyorum diyorum,yani zevksiz geçiyor çogu mac siz ne dusunuyorsunuz bu konuda ? sizce takimlarimizda gelişme var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LİUX -- 21 Şubat 2016; 11:53:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LİUX

maçlar hakkinda genel olarak ne dusunuyorsunuz beyler ? yani oyun kalitesi olarak bana nedense sanki sampiyonluk ligi gibi degil de bazen cok siradan maclar oluyor gibi geldi.acaba ön yargi ile mi izliyorum diyorum,yani zevksiz geçiyor çogu mac siz ne dusunuyorsunuz bu konuda ? sizce takimlarimizda gelişme var mi

Tr liginde zaten kalite bekleme.tum takimlar soloq oynar gibi oynuyor.takim oyunu yok.
    Takim oyunu istiyirsan lck-lcs izle diyecem de orada da kill sayisi az.sikiliyor insan

• Malp alınmışken Ahri yerine Orianna daha iyi seçim olmaz mıydı? Geçen hafta maçıda müthiş oynamıştı üstelik.
  • Bu trix bence hic iyi bir jungle degil rek sai disinda bir sey oynamiyor

• Su sunucularrin yaptigi sacmaliga bak abi zeitnot 200canla full canli kalistayi aliyor achuu hata yapdi diyip geciyorlar ama gecen sene dumble threshle q yada morganayla q tutturunca nasil bagiriyorlardi 10da 1 olum cezasi tuttursa gene övüyorlardi

• quote:

Orijinalden alıntı: cronaldo2

Su sunucularrin yaptigi sacmaliga bak abi zeitnot 200canla full canli kalistayi aliyor achuu hata yapdi diyip geciyorlar ama gecen sene dumble threshle q yada morganayla q tutturunca nasil bagiriyorlardi 10da 1 olum cezasi tuttursa gene övüyorlardi

Bende aynısını diyorum.

"Dambıl naaaaptın sen ahahhhohohho" "LCS seviyesinde bu adam yhaa"

Zeitnot full canlı kalistayı kesti ardından kaçmayı başardı

"Abi Achu kötü oynadı yhaa"
  • At geliyooorrrr at geliyoooorrrr dumble güdümlü atiyor bugün hep ayni seyler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Avenue parçaladı resmen hatrixx'i. Mid laner diye Riven otp alırsan mide böyle olur işte
  • 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.