Şimdi Ara

2016 Tatil Fırsatları ve tavsiyeler (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.624
Cevap
122
Favori
154.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: miy7321

Evet hocam sordum boş yerleri varmış. Fakat bu fiyat paket şeklinde 4 gece ve katları şeklinde imiş.

kardes aradım açan bayan kişi başı 150 tl dedi
    4 gün kampanya yok dedi
    iki kişi 1200 tl dedi

• acentalar müşteri temsilcikleri birimlerini kapamışlar sanırım :)

ANİTUR un müşteri temsilcilerine nerdeyse 15 gündür ulaşamıyorum karttan fazla para çekilmiş yani %5 bonus indirimi düşülmemiş.geçen gün bayan bağlıyorum dedi ve yanındaki arkadasına "müşteri temsilcileri yok" derken duydum telefondan. Ani tur a aman dikkat edin
  • quote:

Orijinalden alıntı: YuliaN

acentalar müşteri temsilcikleri birimlerini kapamışlar sanırım :)

ANİTUR un müşteri temsilcilerine nerdeyse 15 gündür ulaşamıyorum karttan fazla para çekilmiş yani %5 bonus indirimi düşülmemiş.geçen gün bayan bağlıyorum dedi ve yanındaki arkadasına "müşteri temsilcileri yok" derken duydum telefondan. Ani tur a aman dikkat edin

Memurların izinlerinin iptal edilmesi, tüm tatil ekonomisini alt üst etti..Zaten Rusya dan ve terör olaylarından kaynaklı turizm can çekişiyorken, üstüne birde iç turizm in önü kapatılınca bu sektörde çok fazla mağdur oluştu..

Bunların başında tatil acentaları, oteller, havayolu şirketleri, buralarda çalışanlar..Herkes mağdur..O kadar çok iptal var ki artık call center lar kitlenecek seviyeye geldiğinden ve tabi birazda bu durumu lehlerine kullanmaya çalışan art niyetli esnaflar yüzünden, hiçbir yer düzgün çalışmıyor..

Size tavsiyem, daha önce bir arkadaşada söylediğim gibi; facebook ve twitter sayfalarını mesaj bombardımanına tutun..Hem özel mesaj hem sayfalarına atın..Şikayet var gibi sitelere şikayet yollayın..Twitter da Hashtag açın..

İnanın ben tatili ve uçak biletlerimi 1 gün geriye aldırmak için öyle bir mücadele verdim ki, 1 haftada yaşadıklarımı duysanız gözleriniz yaşarır :)..Acentam benden ekstra para bile talep etti bir gün geriye almak için..Sun Express 285 tl ekstra para talep etti..Ama hepsini sindirdim, sosyal medya çok etkili..Hemen pusuyorlar tehdit edilince..

Ha bu arada unutmayın önümüzde 9 günlük bir bayram tatili var, bunu acentalar üzerinde mutlaka kullanın..Bununla tehdit edin..

Hakkınızı sonuna kadar arayın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berbes -- 28 Temmuz 2016; 7:35:47 >

• adalkic A kullanıcısına yanıt
    Sordum kampanya yı bitirmişler kimseye bu fiyatları söylemeyin de dediler. En son dün forumdan bir arkadaş kampanya ile rezervasyon yaptırdığını bana söyledi. Biraz zorlarsanız belki yapabilirler ama zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • miy7321 M kullanıcısına yanıt
    breh breh

kampanya yapıyorlar ve bu fıyatları kımseye soylemeyın mi dıyorlar ??

kendı kendınemı kampanya yapmıs o zaman bu otel. nasıl bır işletme anlayısı varmışki

turızmde cıgır acacak bır teknık geliştırmışler bence bunun patentını almaları gerek alsınlarki kimse ızınsız boyle bır kampanya yapamasın

• Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var. Şu oteller arasından hangisini tavsiye edersiniz.

Güral premier Belek
    Xanadu Belek
    Rixos Sungate Kemer
    Nirvana Lagoon kemer
    Sueno Golf Belek (yalnız bunda biraz çekimserim. Otel çok iyi gözükmüyor. Ana otele gidip faydalanmak biraz angarya gibi. Forum tavsiyesi diye yazdım. Çekimserim)
    Titanic Deluxe belek ( buda denize uzak. Bunda da çekimserim)
    Cornelia Deluxe Resort belek

Havuz ile pek alakam olmaz. Ama denizi güzel olsun. Kemer yada belek veya başka bir yerde olabilir önerilere açığım. Hepsinin fiyatları hemen hemen aynı. Sueno golf ve güral premier biraz daha pahalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoulTo -- 28 Temmuz 2016; 15:59:44 >
  • gunaydinbahadir G kullanıcısına yanıt
    Geçen ay 5 gece 6 gün kaldım. Otel yeni odalar yeni. Girişte ana binadan oda isteyin herşeye yakın olursunuz. Yemek kalitesi fena değil tatlılar kötü. Elemanlar saygılı. Denizi çok güzel havuza hiç girmedim. Animasyon neredeyse yok diyebiliriz. 1 gece güney amerikalı dansçılar çıktı bir gecede rahmetli Asım Can Gündüz o kadar. Otel yeni olduğu için eksikleri var ama o paraya değer. Araba ile gidecekseniz bulmakta zorlanacaksınız. Yol yapımı vardı umarım bitmiştir rahat bulursunuz. Şimdiden iyi tatiller.
  • Eylulde antalyami bodrum mu daha iyi olur arkadaslar. Antalya ya gidersem 4 gunde alabiliyorum bodrum olursa 3 bodrum niyeyse ucmus yine fiyat olarak :)

• quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

Eylulde antalyami bodrum mu daha iyi olur arkadaslar. Antalya ya gidersem 4 gunde alabiliyorum bodrum olursa 3 bodrum niyeyse ucmus yine fiyat olarak :)

Eylulde bodrum serin olabilir

• Water Planet Deluxe&Aquapark'a giden var mı yakın zamanda ? Yorumlarınızı alabilir miyim ? Teşekkürler şimdiden
  • 1 ile 6 Ağustos arası 5 Gece 6 gün Side' de Alegria Hotel'ehttps://tr.hotels.com/hotel/details.html?q-check-out=2016-08-06&tab=description&hotel-id=511799&q-room-0-adults=2&YGF=3&q-check-in=2016-08-01&MGT=5&WOE=6&WOD=1&ZSX=0&SYE=3&q-room-0-children=0 977 Tl ye rezervasyon yaptırdım bakalım nasıl bir şey bekliyor bizi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: miy7321

Sordum kampanya yı bitirmişler kimseye bu fiyatları söylemeyin de dediler. En son dün forumdan bir arkadaş kampanya ile rezervasyon yaptırdığını bana söyledi. Biraz zorlarsanız belki yapabilirler ama zor.

Ayıp etmişler
  • Kamu çalışanlarına Hac izni çıkmış..

Nasıl bir saçmalık bu ya..Yani böyle haksızlık mı olur..Sen hacca gittiğin için sana izin veriyorum ama sen Antalya ya gittiğin için sana izin vermiyorum..
    Ne zaman sağlıklı kafayla karar verilecek bu ülkede merak ediyorum
  • http://www.tabiata.com/dag-tatil-otelleri.html

arkadaşlar bu sitede çok güzel mekanlar var..Fakat benim anlamadığım başvuru yapamıyorsun, nede sitede verilen telefonlara cevap veriyorlar...form doldurup cevap bekliyosun sanırım.
    Site hakkında yada sitedeki yerler hakkında bilgisi olan var mı ?
    Ayrıca yine bu tarz merkezden uzak doğa otelleri olan ege bölgesinde yerler var mı ? Yine ormanlık alan ama denize yakın yada dere,çay gibi ortamlara yakın rafting, tüple dalış, safari turları olan bir yer bakıyorum...

Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim ..tşkler.

• quote:

Orijinalden alıntı: cro@oan

http://www.tabiata.com/dag-tatil-otelleri.html

arkadaşlar bu sitede çok güzel mekanlar var..Fakat benim anlamadığım başvuru yapamıyorsun, nede sitede verilen telefonlara cevap veriyorlar...form doldurup cevap bekliyosun sanırım.
    Ayrıca yine bu tarz merkezden uzak doğa otelleri olan ege bölgesinde yerler var mı ? Yine ormanlık alan ama denize yakın yada dere,çay gibi ortamlara yakın rafting, tüple dalış, safari turları olan bir yer bakıyorum...

Telefon numaraları bile yok..Hatta Tursab sorgusunda çıkmıyorlar..Pek güven vermedi bana..Site çok amatör..Bunlara güvenip, ne para yollanır ne yola çıkılır şahsi kanaatim..
    Ama güzel yerler var..Oraları başka acentalarda bulabilirsek işe yarayabilir.

Not : Gerçi telefonları varmış beyaz renkle yazdıkları için daha yeni farkettim..Hocam bir telefon açın sorun bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berbes -- 29 Temmuz 2016; 14:02:02 >

• quote:

Orijinalden alıntı: berbes

quote:

Orijinalden alıntı: cro@oan

http://www.tabiata.com/dag-tatil-otelleri.html

Telefon numaraları bile yok..Hatta Tursab sorgusunda çıkmıyorlar..Pek güven vermedi bana..Site çok amatör..Bunlara güvenip, ne para yollanır ne yola çıkılır şahsi kanaatim..
    Ama güzel yerler var..Oraları başka acentalarda bulabilirsek işe yarayabilir.

Not : Gerçi telefonları varmış beyaz renkle yazdıkları için daha yeni farkettim..Hocam bir telefon açın sorun bence

Cevap vermiyorlar...Sağ üst köşede bir not vardı rezervasyon için form doldurun geçici bir süre için vs. anlayışınız için tşk ederiz diye... Bana sanki otel, ev değilde bir kurumun tesisi gibi geldi..Hani boş yerde bulmak zor gibi her yıl belli başlı müşterileri olan kurumların otelleri tesisleri gibi... Neyse biraz daha araştırıcam bu tarz yerlerde zaten tam pansiyon bulmak zor genelde oda + kahvaltı şeklinde oluyor. Bunuda göz önünde bıulundurmak gerekli... Tatil yapalım derken akı b... geçer haberimiz olmaz

Benzer konsepte yerler bilen arkadaşlar önerilerini yazabilirler...

• Arkadaşlar, Ağustos ayının 2. haftası eşim ve 3 yaşında ki kızım ile birlikte Antalya bölgesinde tatile çıkmayı düşünüyorum. Kısa süreli bir araştırma sonucu bütçeme uygun olan 3 otel belirledim. Bu 3 otel hakkında daha önce buralarda konaklamış olan arkadaş varsa düşüncelerini öğrenebilir miyim?

1.Alva Donna Word Palace/Kemer

2.Club Mega Saray/Belek

3.Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa/Belek

• quote:

Orijinalden alıntı: Kirmasti_16

Arkadaşlar, Ağustos ayının 2. haftası eşim ve 3 yaşında ki kızım ile birlikte Antalya bölgesinde tatile çıkmayı düşünüyorum. Kısa süreli bir araştırma sonucu bütçeme uygun olan 3 otel belirledim. Bu 3 otel hakkında daha önce buralarda konaklamış olan arkadaş varsa düşüncelerini öğrenebilir miyim?

1.Alva Donna Word Palace/Kemer

2.Club Mega Saray/Belek

3.Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa/Belek

Benim 13-19 Ağustosta Club Mega Saray rezervasyonum var..Oldukça fazla araştırarak bu oteli tercih ettim..Sizde düşünebilirsiniz..

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.