Şimdi Ara

2016 Tatil Fırsatları ve tavsiyeler (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.625
Cevap
122
Favori
154.989
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: miy7321

Şu an ölüdeniz manas park otel de kampanya ile 2 yetişkin 2 çocuk 4 gece toplam 599 tl konaklamaktayım.

Bu fiyatı nerden aldınız acaba.
  • merhaba ,
    7 - 12 ağustos tarihleri arasında 2 kişi ve 1 ve 6 yaşında çocuklarım var.
    antalya bölgesinde olmak üzere en fazla 2.500 tl civarında herşey dahil ve denizi çocuklar için kum ve fazla derin olmayan bir yer arıyorum.
    bu konuda yardımcı olurmusunuz.
  • Crystal sunset luxury otelden bugun döndüm.20-25 temmuz tarihlerinde konakladik esim ve oglumla. Giderken not dusmustum oda upgrade ve esimin dogum gunu oldugunu soylemistim. Kara manzarali odayi havuz manzarali odayla degistirmisler. Odaya meyve tabagi ve sarap gondermisler. Kahvaltida ve yemeklerde cesit cok ama genelde tavuk ve hindi agirlikli. Bu kadar cok lezzetsiz cesit olacagina az ama lezzetli ve et agirlikli kaliteli yiyecekleri tercih ederdim. Icki kalitesi de genelde marka olmayan ickiler. Denizi guzel 250 metre uzaklikta 10dk arayla traktorle :) shuttle servisi var. Kahvalti ve aksam yemekleri kapali salonda ogle yemekleri acik alanda veriliyor. Waffle ve gozleme saat 17ye kadar yapiliyor. Kaydiraklari cok guzel. Gecen sene crystal water worldde aqua park cok hosumuza gittigi icin yine tercih ettik. Ama ozellikle mavi kaydiraktan botla kayarken bir baba kiz cok hizli bir sekilde demir parmakliklara carptilar bir sey olmadi ama olabilirdi onu gordukten sonra bir daha o kaydiragi kullanmadik. Kobra ozellikle cok eglenceli. Havuzun sicakligi cok fazlaydi. Serinlemek icin havuza giriyorsunuz ama su sicak o yuzden serinleyemiyorsunuz. Aksam gosterileri gecen sene water worldde daha profesyoneldi. Bunun disinda tum calisanlar guler yuzlu hizmet konusunda cok iyiler. Carsaflar havlular her gun degisti. Seneye yemek ve icki kalitesi daha iyi bir yer tercih sebebim olacaktir. Yine de memnun kaldim diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben bu otellerdeki içki olayını çok merak ediyorum..
    Geçen sene Lonicera World diye bir yere gitmiştik..Genelde memnun kaldık..Son dakika karar vermemiz nedeni ile ancak burayı bulabilmiştik..
    Ben 7-8 kadeh sert kokteyl içmeme rağmen başım bile dönmedi..Hanım hayatında ağzına içki koymaz 2 bira içti bu ne hiç birşey olmadı dedi..Ya bu içkiler ne içkileri..Yani en ufakl etki göstermiyor..Adam kokteyl içine viski koyuyor gözümün önünde bol bol, o kokteyl den 5 tane içiyorum en ufak bir hareket yok..Bu içkiler özel yapım falan mı anlamadım..
  • Pc.programcı kullanıcısına yanıt
    08502506702 bu numarayi dene hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: berbes

Ben bu otellerdeki içki olayını çok merak ediyorum..
    Geçen sene Lonicera World diye bir yere gitmiştik..Genelde memnun kaldık..Son dakika karar vermemiz nedeni ile ancak burayı bulabilmiştik..
    Ben 7-8 kadeh sert kokteyl içmeme rağmen başım bile dönmedi..Hanım hayatında ağzına içki koymaz 2 bira içti bu ne hiç birşey olmadı dedi..Ya bu içkiler ne içkileri..Yani en ufakl etki göstermiyor..Adam kokteyl içine viski koyuyor gözümün önünde bol bol, o kokteyl den 5 tane içiyorum en ufak bir hareket yok..Bu içkiler özel yapım falan mı anlamadım..

Bunu ben de merak ediyorum o kadar ictim bir sey olmadi en son 1 gun kala arka arkaya 4 5 tane bardagin yarisina kadar cin uzerine schwepsss limon koydurdum o zaman cakir keyif olabildim

• Kumsalı iyi denizi sığ tek kisi gunluk 100 tl yi gecmeyexek otel onerisi istiyorum dostlar

• quote:

Orijinalden alıntı: swerkan

otium eco club side den 3 kişi 1 çocuk kurban bayramında 5 gece hotels.com dan 1890 tl'ye aldım.Yüzde 8 de avantajix var. Fiyatı çok cazip geldi. umarım pişman olmam.
    otium eco club side

Hotels.com un uygulamasını kullanarak MOBA kodu ile indirim kodunu yazdığınızda yüzde 10 indirim yapıyordu, ancak bu kezde avantajix olmayacaktı sanırım. Acaba avantajix i hotels.com uygulamasıyla birleştirebiliyor muyuz?

• GKHN1905 G kullanıcısına yanıt
    megasaraydan aldım dostum söylediğine güvenerek teşekkürler.
  • tarhunzas T kullanıcısına yanıt
    İzinlerden dolayı rezervasyonlar iptal edilince kampanya yapmışlar. Arkadaşım oranın müdürünü tanıyordu o tavsiye etti. Direk tesise gelip ücreti verdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero43

megasaraydan aldım dostum söylediğine güvenerek teşekkürler.

Biz gidemiyoruz arkadasim sen git

• quote:

Şu an ölüdeniz manas park otel de kampanya ile 2 yetişkin 2 çocuk 4 gece toplam 599 tl konaklamaktayım.

biz de oteli arasak aynı fiyattan rezervasyon yaparlar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeLLaT_1905

Crystal sunset luxury otelden bugun döndüm.20-25 temmuz tarihlerinde konakladik esim ve oglumla. Giderken not dusmustum oda upgrade ve esimin dogum gunu oldugunu soylemistim. Kara manzarali odayi havuz manzarali odayla degistirmisler. Odaya meyve tabagi ve sarap gondermisler. Kahvaltida ve yemeklerde cesit cok ama genelde tavuk ve hindi agirlikli. Bu kadar cok lezzetsiz cesit olacagina az ama lezzetli ve et agirlikli kaliteli yiyecekleri tercih ederdim. Icki kalitesi de genelde marka olmayan ickiler. Denizi guzel 250 metre uzaklikta 10dk arayla traktorle :) shuttle servisi var. Kahvalti ve aksam yemekleri kapali salonda ogle yemekleri acik alanda veriliyor. Waffle ve gozleme saat 17ye kadar yapiliyor. Kaydiraklari cok guzel. Gecen sene crystal water worldde aqua park cok hosumuza gittigi icin yine tercih ettik. Ama ozellikle mavi kaydiraktan botla kayarken bir baba kiz cok hizli bir sekilde demir parmakliklara carptilar bir sey olmadi ama olabilirdi onu gordukten sonra bir daha o kaydiragi kullanmadik. Kobra ozellikle cok eglenceli. Havuzun sicakligi cok fazlaydi. Serinlemek icin havuza giriyorsunuz ama su sicak o yuzden serinleyemiyorsunuz. Aksam gosterileri gecen sene water worldde daha profesyoneldi. Bunun disinda tum calisanlar guler yuzlu hizmet konusunda cok iyiler. Carsaflar havlular her gun degisti. Seneye yemek ve icki kalitesi daha iyi bir yer tercih sebebim olacaktir. Yine de memnun kaldim diyebilirim.

Merhaba geçen sene crystal water worldde e gittim demişsiniz.Bu sene bizde 23 ağustosta kısmetse orada olacağız.hotel hakkında kısa bir değerlendirme alabilirmiyim.

• Tabi. Otel cok buyuk. Dikine uzunca bir otel. Bu yuzden israrla ondeki bloklardan oda istediginizi soyleyin. Restaurant bolumu uç tarafta oldugundan arka bloklardan baya bir yurume mesafesi var. Calisanlar guler yuzlu hizmet kalitesi guzel. Animatorler,cocuk eglenceleri ve aksam showlari cok iyiydi. Yemekler yine cok fazla cesit ama lezzetli olan cok az. Ickiler de keza oyle. Denizi taşlık ve hemen derinleşiyor. Aqua parkı çok güzel. Gecen sene biz gittigimizde otelde turk sayisi cok azdi. Agirlikli rus sonra da almanlardi. Bu sene durum ne bilmiyorum. Iyi tatiller dilerim.

• H_Y H kullanıcısına yanıt
    Evet hocam sordum boş yerleri varmış. Fakat bu fiyat paket şeklinde 4 gece ve katları şeklinde imiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mstyy35 M kullanıcısına yanıt
    internette aratırsan normal web sitesi içinde yüzde 10 kod buldum onunla birleştirdim.
  • quote:

süper fiyat bence... Eylül e böyle bir şey yapsalar hemen tatil planı yapardım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: swerkan

internette aratırsan normal web sitesi içinde yüzde 10 kod buldum onunla birleştirdim.

https://www.iskontokuponu.com/shop/tr.hotels.com
    AFAVAN716 kodunu kullanmıştım.çalışmazsa diğer kodlara bakabilirsin
  • Kamu Personeliyim izinler kaldırılınca Kıbrıs Merit Crystal Cove otele gidemeyeceğim sanırım.Sigorta var ancak isteyen olursa ;
    10 Ağustos 17 Ağustos 7 gece 8 gün Kara Manzaralı Oda Ultra Herşey Dahil 2 yetişkin 1 çocuk (5 yaşında ) devredebilirim. İlgilenenler DM bana ulaşabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.EJDER

Kamu Personeliyim izinler kaldırılınca Kıbrıs Merit Crystal Cove otele gidemeyeceğim sanırım.Sigorta var ancak isteyen olursa ;
    10 Ağustos 17 Ağustos 7 gece 8 gün Kara Manzaralı Oda Ultra Herşey Dahil 2 yetişkin 1 çocuk (5 yaşında ) devredebilirim. İlgilenenler DM bana ulaşabilirler.

Hocam acele etmeyin..Henüz 10 Ağustos a var..Yani ne olacağı belli olmaz..Önümüzdeki hafta açılabilir izinler..Zaten açığa alınan alındı..Yani bu taşkalanın artık sonuna geliniyor..Sigortanızda varsa bir süre daha bekleyin..En azından son 3 gün kalasıya kadar..
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.