Şimdi Ara

2016 SONY ANDROİD TV (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.304
Cevap
74
Favori
340.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 65XD8505D almayı planladığım bir televizyondu. Ama burada 3D olmadığını öğrenince büyük hayal kırıklığına uğradım. Benim için olmasa da çocuklarım için önemli. Hem o parayı verip hem de 3D olmayan televizyonu almam. 65XD9305D serisine de okadar para verilmez. Sony maceram başlamadan bitti.
  • 3D isteyenlere çok şaşırdım herkesin televizyonu aldığından beri sadece 1 kere kullandığı ölü doğmuş tekonolojinin olmamasına sevinmesi gerekiyor çünkü 3D'siz panel demek hızlı panel demektir. 3D'den vazgeçen tek marka Sony değil Samsung'ta vazgeçiyorhttps://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=114927745

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon -- 11 Mart 2016; 18:46:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tsomania T kullanıcısına yanıt
    65X8505C alabilirsiniz.
  • 3D ye tvlerde yer vermemesi çok iyi oldu zaten gereksiz bir teknoloji idi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casper0416

3D ye tvlerde yer vermemesi çok iyi oldu zaten gereksiz bir teknoloji idi.

3d belki birçokları için gereksiz felan olabilir, ancak 42 ve üstü tvlerde animasyon ve diğer 3d destekli filimler muhteşem oluyor. Zaten 3d film aldığınızda 2d olanınıda veriyorlar.
    3d gerçekten harika
  • yeni seri tv lerin input lagları ile ilgili bilgi var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: filteke

quote:

3d belki birçokları için gereksiz felan olabilir, ancak 42 ve üstü tvlerde animasyon ve diğer 3d destekli filimler muhteşem oluyor. Zaten 3d film aldığınızda 2d olanınıda veriyorlar.
    3d gerçekten harika

hocam tabi o sizin görüşünüz ama ben hiç bir zaman 3d sevemedim sinemada bile sevmiyorum bana gereksiz geliyor bana göre tv de 3D gibi bir şey hiç gerek yok sony kaldırmış bence iyi yapmış zaten diğer tv markları da kaldırcak 3D artık tarihin tozlu raflarına doğru gidiyor.
  • 3d yok diyolar hocam oyleyse gecen seneki tvler 35 di bu senekiler 35 in altina duser super olur bu arada arkadaslar 55 inch modelde xd85 3d var mi yok mu?

• XD85 de 3D yok X85C var 3D li bir kere bile 3D izlemedim izlememde.güzel bir 1080p olsun tv x85c görüntüyüde yükseltiyor daha ne olsun :)

• Televizyonun t sinden anlamazdım evlenmeden önce hx920 ler çıkmıştı çok hoşuma gitmişti ama bütçe meselesi sonra şu foruma bi takıldım kimi zaman para yoktu kimi zaman istediğim tv şimdi televizyon dan soğudum artık sizce x9005b mi x8505c mi yoksa birazdaha ekleyip xd8505 mi aslında 4000 tl bütçem var teşhir farketmez.

• quote:

quote:

quote:

3d gerçekten harika

hocam tabi o sizin görüşünüz ama ben hiç bir zaman 3d sevemedim sinemada bile sevmiyorum bana gereksiz geliyor bana göre tv de 3D gibi bir şey hiç gerek yok sony kaldırmış bence iyi yapmış zaten diğer tv markları da kaldırcak 3D artık tarihin tozlu raflarına doğru gidiyor.

o zaman sony'nin bu seneki 55'' alıp tarihin tozlu raflarından 3d izleyeyim ;)
    tabiki zevk meselesi, saygı duyarım

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhan santos

Televizyonun t sinden anlamazdım evlenmeden önce hx920 ler çıkmıştı çok hoşuma gitmişti ama bütçe meselesi sonra şu foruma bi takıldım kimi zaman para yoktu kimi zaman istediğim tv şimdi televizyon dan soğudum artık sizce x9005b mi x8505c mi yoksa birazdaha ekleyip xd8505 mi aslında 4000 tl bütçem var teşhir farketmez.

teşhir sizin için sorun olmazsa şu modele bakın derim
    http://www.sonyasya.com/asp/product/658/Sony-KDL-46W905-117-Ekran-Dahili-Uydu-Alicili-3D-LED-Televizyon

• ilhan santos İ kullanıcısına yanıt
    X90 serisi her zaman daha iyidir bu yılki xd85 de gecen yılki x90c donanımı var bütcenize eklerseniz xd85 en iyi secim olucaktır genelde normal hd yayınları izlicekseniz x85c den üstün olucaktır

• quote:

quote:

Televizyonun t sinden anlamazdım evlenmeden önce hx920 ler çıkmıştı çok hoşuma gitmişti ama bütçe meselesi sonra şu foruma bi takıldım kimi zaman para yoktu kimi zaman istediğim tv şimdi televizyon dan soğudum artık sizce x9005b mi x8505c mi yoksa birazdaha ekleyip xd8505 mi aslında 4000 tl bütçem var teşhir farketmez.

http://www.sonyasya.com/asp/product/658/Sony-KDL-46W905-117-Ekran-Dahili-Uydu-Alicili-3D-LED-Televizyon

oo hocam teknosada 55 i 2600 TL , 46 ı sı 2200 TL ye satıldı teşhirleri, daha 5 ay önce izmir teknosada görmüştüm. Yazık günah 46 inch e 4000 TL yazıyor verdiğiniz linkte.

• Teşekkür ederim cevaplar için w905 2013 model baya eskidi ama görüntü kalitesine diyecek yok.yinede 4000 verilmez bencede ona.Benim aslında encok beğendiğim 55 9005b ama bi türlü kısmet olmadı geçen sene oğlum doğunca biraz ertelemek zorunda kaldım maddiyattan dolayı.Geçen media markta teshirini sordum sonuncuyu 2100 tlye vermişler içime oturdu resmen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cnrps

quote:

quote:

oo hocam teknosada 55 i 2600 TL , 46 ı sı 2200 TL ye satıldı teşhirleri, daha 5 ay önce izmir teknosada görmüştüm. Yazık günah 46 inch e 4000 TL yazıyor verdiğiniz linkte.

aynen arayıp bulmak gerekli, o şekilde bulunursa ne güzel olur, tadından yenmez

• 3d bence de gereksiz bir teknoloji şahsen inanılmaz başım ağrıyor 3d izleyince. Hd ve 4k görüntü iyi olsun hızlı olsun yeterli. Bu konuda da sony bir numara bence. 55x8505c alacaktım 55xd8505c nin fiyatı düşünce almak daha iyi olacak sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: muratua58

3d bence de gereksiz bir teknoloji şahsen inanılmaz başım ağrıyor 3d izleyince. Hd ve 4k görüntü iyi olsun hızlı olsun yeterli. Bu konuda da sony bir numara bence. 55x8505c alacaktım 55xd8505c nin fiyatı düşünce almak daha iyi olacak sanırım.

4.5- 5. aralığına düşer mi acaba ?
  • Bugün izmir möntro kapısında bulunan sony center'a gittim yeni seriler gelmemiş henüz. Eski seri 65x8505C vardı teşhirde 4K görüntü çok güzeldi. Bana 55" lazım tabi.

Telefon bıraktım gelince arayacaklar, ay sonu gelir dediler. Yakınında da samsung var oraya baktım JS9000 çok canavar görünüyor ama pahalı ya

JU6570 de hoşuma gitti aslında, fiyatıda iyi son kutular kalmış, ama bu sonyi görmeden almak istemem.

Birdaha ki aya kaldı benim iş.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.