Şimdi Ara

2016 Sony 55XD8505 4K Nasıldır? (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.265
Cevap
36
Favori
120.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: limpmust

quote:

Orijinalden alıntı: tema59

sony xd serisi kullanan arkadaşlar güncelleme yaptıktan sonra tv sıfırlayıp yeniden kurulum yapın

Yeni güncelleme mi geldi hocam?

Yok hocam son güncellemeden bahsediyorum 3.865 olan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TRT 4k yı hiç izlemek nasip olmadı tv yi aldım alalı. Geçen d smart yetkilisi geldi uydu ayarı yapmaya. TRT 4k çekmiyor dedim. O sadece maç filan olduğunda çekiyor dedi. Siz izleyebiliyor musunuz TRT 4k yı

• quote:

Orijinalden alıntı: wasabi340

TRT 4k yı hiç izlemek nasip olmadı tv yi aldım alalı. Geçen d smart yetkilisi geldi uydu ayarı yapmaya. TRT 4k çekmiyor dedim. O sadece maç filan olduğunda çekiyor dedi. Siz izleyebiliyor musunuz TRT 4k yı

trt.4k sürekli açık yayın var
  • quote:

Orijinalden alıntı: wasabi340

TRT 4k yı hiç izlemek nasip olmadı tv yi aldım alalı. Geçen d smart yetkilisi geldi uydu ayarı yapmaya. TRT 4k çekmiyor dedim. O sadece maç filan olduğunda çekiyor dedi. Siz izleyebiliyor musunuz TRT 4k yı

Uyduyu bağladığımdan beri var evet
  • Merhaba arkadaşlar, Tv'yi Ağustos sonuna kadar almam gerekiyor eve o zaman taşınacağım, bilinen bir markanın mağazasında Teşhir ürünü buldum problemsiz garantili ama fiyatı 4600 tl diyorlar buradaki yorumları okudum aylar önce 3800 tl'ye sıfır alanlar var yani fazla eldi fiyat sizce Ağustosa kadar beklesem mi tükenir mi tv sonuçta geçen senenin modeli

Bu arada bu tv'nin siyahları samsungla kıyaslandığında nasıl
  • kmlsydmr34 K kullanıcısına yanıt
    hocam n11'de 4400 tl tv. bende fiyatın düşmesini bekliyorum. bu fiyatlarla çok zor satış yapmaları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekopaket

hocam n11'de 4400 tl tv. bende fiyatın düşmesini bekliyorum. bu fiyatlarla çok zor satış yapmaları.

bende haftasonu 4400 tl ye media marktta buldum fakat 4000 verebileceğim en fazla onun için bir süre uzaktan izleme moduna geçtim gören duyan olursa haberleşelim beraber alalım :)
  • Bu tv yi alacaktım tam (15.05.2017) zam yapıldı bende almaktan vazgeçtim. Dün sony kdl-55w805c modelini sipariş geçtim 2830 TL + 100 maximum hediye puanla 2730 tl aldım. 4K lı sony sahibi olamasamda kaliteli full HD sony sahibi oldum. Gerçek yenileme hızı 100Hz olması beni bu modele yöneltti.

İnş ileride 4k oled alırım. Hem o zamana kadar 4K yayınlar artarda almak mantıklı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emin616 -- 24 Mayıs 2017; 9:41:21 >
  • emin616 kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde kullanın. bakalım bir süre izleme durumuna geçtim şimdilik.
  • Tv yi aldım bugün kurulum yapıldı ps4 pro için hdr portu hangisi yanlış yere mi taktık acaba?

4. Hdmi girişine taktım arc olan

Edit : sorunu çözdüm ilerleyen zamanlarda başkasına lazım olabilir

Hdmi 1 girişi 4k destekliymiş sony müşteri hizmetleri öyle söyledi tv yi son sürüme güncelledim hdmi 1 girişi manuel konumdaydı ondan hdr aktif degildi ayarlardan otomatik yapınca düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nks0urce -- 25 Mayıs 2017; 21:26:53 >

• nks0urce N kullanıcısına yanıt
    Merhaba hayırlı olsun. sakıncası yoksa nereden ve ne kadara aldınız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: achillesoag

Merhaba hayırlı olsun. sakıncası yoksa nereden ve ne kadara aldınız acaba?

Merhaba sagolun hocam n11 den 4177 tl ye alsım askı aparatı hediyesi ile beraber

• Merhaba arkadaşlar sizlerden bir konuda yardım almak istiyorum ben Sony televizyon almak istiyorum aklımda iki model var sizler kadar bilgim yok sonuçta sizler Sony kullanıcılarısınız bu yüzden sizlere sormak istedim

Sony KD-55 XD7005 Serisimi yada KD-55 XD8505 serisimi daha iyidir ayrıca ekranlarda bulutlanma ve atlama sorunu oluyormu 50 hz tvlerde bu sorun oldugunu duydum beni bu iki model konusunda aydınlatırsanız çok sevinirim önerileriniz önemli ona göre televizyonu alacam ben satıcılara güvenmiyorum satmak için çeşitli şeyler bulup yanıltabiliyorlar insanları sizlerden yardım bekliyorum şimdiden teşekkürler...
    hmmm cok guzel fıyat çek falan mı kullandınız acaba ? o fiyatlara denk getırmeye calısıyorum bende malesef yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: achillesoag

hmmm cok guzel fıyat çek falan mı kullandınız acaba ? o fiyatlara denk getırmeye calısıyorum bende malesef yok

evet 3000/222 çek kullandım
    Anladım sanırım banada lazım olan o :)
  • acarh34 A kullanıcısına yanıt
    Ben 8505 aldım 5 aydır kullanıyorum ilk gün servis takarken uydu ve kabloyu bağlayıp
    Tv seyrettim salonda harikaydı sonra tv yi benim odama taşıyıp direkt konsola bağladım
    Sadece ps4 proda kullanıyorum çok memnunum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Televizyonu alırken en büyük çekincem söylediğim gibi android işletim sistemi olmasıydı, sürekli donuyor, uygulamalar takılı kalıyor kumanda tepkilerine cevap vermiyor gerçekten kafayı yemek üzereyim, yağ gibi kayıyo denen bir tabir var ya hani işte o bu tv'de işletim sisteminden dolayı malesef yok.. çok uygulama kurulu değil oyun vs kurulu değil.. aynı sıkıntıları yaşayan arkadaşlar var mı ? 7.0 güncellemesi belki sorunları çözüyordur ama o güncellemenin de ne zaman geleceği belli değil.. Daha TV yi almamın üzerinden 2 hafta geçmesine rağmen sistemsel problemlerden aşırı derecede sıkılmaya başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi limpmust -- 26 Mayıs 2017; 9:30:46 >
  • limpmust L kullanıcısına yanıt
    Dostum istersen servisi çagır bir baksınlar bende kullanıyorum aynı tv yi hiçbir takılma felan yok android de akıp gidiyor. Yaklaşık 3-4 aydır kullanıyorum 2-3 sefer takılmıştır o da ben tv yi çok zorladım ondan oldu.

• Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Tskler üstadim hayirlisiyla xd8505 alacam mesajima cevap verdigin icin tekrardan tesekkur o kadar kisi var kimse cevap vermeye tenezzul etmemis sen etmissin eyvallah..

• 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.