A

Onbaşı
25 Mayıs 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 7 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar Loptopuma ram almak istiyorum ana kartım 1866 mhz ddr3 ram kadar destekliyor sizlerden istedigim bu aşagıda vermiş oldugum ram lardan hangisini almam daha iyidir

Kingston HyperX Impact 8GB 1866MHz DDR3 Notebook Ram Cas 11 ns 1.5V

Kingston HyperX Impact Black 8GB 1600MHz DDR3 Notebook Ram Cas 9 ns 1.35 V

Birde arkadaşlar üretici firmanın sayfasında su yazıyor

Otomatik hız aşırtma

HyperX Impact, 1600 MHz ila 2133 MHz frekans hızı seçeneklerinde satılmaktadır. Hiçbir BIOS ayarı yapmadan, sadece belleği

takarak daha yüksek hızlara ve daha yüksek kapasitelere ulaşın.

Burda sunumu demek istiyor 1600 Mhz lik Ram almış olsam otamatik hız yukseltiyorsa 1866 Mhz çıkarmı öyleyse 1600 Mhz

ligi alıp digerine boşuna daha fazla vermesem lütfen bana bu konuları bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim ona göre

Ram siparişi verecem teşekkürler...

Mrb arkadaşlar Sony XE 9005 modeli televizyon aldım çalışma saatine nasıl bakarım yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa sevinirim internette arastırdım ama bulamadım sadece bir kişi paylaşmış onuda yaptıgım halde çıkmıyor..
Merhaba arkadaşlar televizyon alacam ama sizlerden yardım almak istiyorum bu iki üründen siz olsanız hangisini alırdınız önerdiginiz hangisi olurdu araklarında ne fark var bilgi verirseniz sevinirim SONY KD-55XD8505 ve Sony KD-55XD7005 ayrıca Sony KD-55XD7005 bu modellerde görüntüde puslanma ve karıncalanma gibi seyler var deniliyor dogrumudur her iki televizyonda 4K HDR mi yardım ederseniz sevinirim ona göre televizyon alacam satıcılara pek güvenmiyorum hepsi farklı konuşuyor çünkü saygılarımla...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 25
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 75 (Bu ay: 7)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.