Şimdi Ara

2016 Sony 55XD8505 4K Nasıldır? (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.265
Cevap
36
Favori
120.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Resat Erarslan

55XD8505B boyutları nedir ? Mediamarkt'ın sitesinde genişlik 1231 mm olarak Hepsiburada'da 1454 mm olarak verilmiş.

Mediamarkt'ın indirimini gördüm almayı düşündüm ama TV'yi koyacağım yer 160 cm genişliğinde eğer HB'de ki ölçüler doğruysa şık durmaz.

https://www.sony.com.tr/electronics/televizyonlar/xd8505-series/specifications#specifications

• Merhaba forumdaşlar, mayıs ayındaki duğunum için xd85 almayı planlamaktayım. sizce en uygun fiyata alabileceğim tarih ne zamandır? Birde gece indiriminden alan arkadaşların Tvlerinde herhangi bi sorun var mı? Bu konu altında veya aynı tv nın diğer konu başlığı alında netten gece indirimiyle alınan tvlerinde belli başlı sorunlar yaşadıklarını okumuştum maalesef ve kafama takıldı. selamlar saygılar.
  • player75 P kullanıcısına yanıt
    Kurulum bekliyorum hocam. Kutu sağ salim ulaştı tarafıma. Bugün gelirler tahminen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu TV lerde kablosuz klavye mouse olarak ne kullanıyorsunuz öneriniz nedir

• trt frekanslarını değiştirince gitti televizyondan. tüm kanalları tekrar taramadan sadece trt frekansını girip onu taramak istiyorum. ama nasıl yapıldığını bulamadım. kanal sıralamasından memnunum ve tüm kanalları tekrar yüklemek istemiyorum. böyle birşey mümkünmü? sadece tek bir frekansı manuel taratmak?
  • Gece indirimiyle alan arkadaşlar sorum olacak, mediamarkt siparişleri geri iptal etmiş diyorlar. Doğru mu ?
  • Hk@n kullanıcısına yanıt
    Yoo benimki kargoya verilmiş bile diye gözüküyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem2016

Yoo benimki kargoya verilmiş bile diye gözüküyor

Hayırlı olsun, kaçırdık gece indirimini.. Gene indirime girer umarım.. Beklemedeyim
  • Benim sipariş hala "sipariş alındı" aşamasında duruyor.
    Herhangi bir iptal durumu da yok görünen.
  • Merhaba, benim tvnin kurulumu dün yapıldı. Bugün google play store den bir kaç uygulama indireyim dedim ama hata verdi. Şöyle yazıyor '' İnternet bağlantınız yok, kablosuz veya hücresel verinin açık olduğundan emin olun ve tekrar deneyin.'' İnternette bir sorun yok, youtube dan sorunsuz bir şekilde video izleyebiliyorum. Bu hatanın çözümü ile ilgili bir şeyler bilen yazabilir mi?
  • player75 P kullanıcısına yanıt
    ben everest km-8000 aldım gayet güzel ve hızlı ama klavye biraz kaba.
    kullanım olarak çok hızlı.
    ama sana tavsiyem klavye ne kadar ufak olursa o kadar iyi.

edit: youtube , play store ve ana ekranda hertürlü yazma işini orjinal kumandasına seslenerek arıyorsunuz.
    ama malesef en gerekli olan yerde yani internet browserde sesli arama yok .
    chorome indirdim kullanıyorum ondada sesli arama var ama sesli okudugunuzu arama ekranına yazmıyor. güncelleme şart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kardiyalog -- 8 Aralık 2016; 15:44:46 >
  • Tabutta Rövaşata kullanıcısına yanıt
    büyük ihtimal sorun geçmiştir ama ilk bağlantıdan sonra 1 kereliğine kumandanın kapatma tuşuna 10 saniye kadar basılı tutun komple sistem kapanıp açılmış olur . normal kapatmada sistem kapanmaz.
  • rahcak R kullanıcısına yanıt
    arama ekranında arama seçeneği olarak şebeke arama yerine manuel arama yapın sonra altta frekans bilgilerini girin trt 4k için 10980 V 12500 girin ve o ekrandan geri gelin türksat üzerine gelip arama yapın sadece o frekansı arar.
    eve hep geç gidiyorum o yüzden liste alıp atma fırsatım olmadı
  • Resat Erarslan R kullanıcısına yanıt
    ekran boyutu sol alt köşeden sağ üst köşe 140 cm (yani ekran boyutu)
    normal uzunluğu bir baştan en sonra düz olarak 123 cm (sehpa yaptırmak için ölçmüştüm)
    ağırlık 18,7 kg
  • kardiyalog kullanıcısına yanıt
    işte manuel arama ekranını bulamadım ben. hep şebeke arama yapıyor. ayarlardan sıralı olarak neyi seçmem gerektiğini tarif edebilirmisiniz?
  • rahcak R kullanıcısına yanıt
    Home / Ayarlar / Digital kurulum / Uydu Otomatik Ayarlama / Evet / Sonraki / Genel Uydu / Tarama Tipi > Ağ Tarama yerine manuel tarama seç ve ardından trt 4k için 10980 V 12500 gir. bişey yapmadan geri gel ve türksat üzerindeyken aramayı başlat. bu şekilde yaparsan sadece seçmiş olduğun frekansı tarar.
  • kardiyalog kullanıcısına yanıt
    Dediğini şimdi yaptım ama bir faydası olmadı. Sorun devam ediyor, başka bir çözüm yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kardiyalog

Home / Ayarlar / Digital kurulum / Uydu Otomatik Ayarlama / Evet / Sonraki / Genel Uydu / Tarama Tipi > Ağ Tarama yerine manuel tarama seç ve ardından trt 4k için 10980 V 12500 gir. bişey yapmadan geri gel ve türksat üzerindeyken aramayı başlat. bu şekilde yaparsan sadece seçmiş olduğun frekansı tarar.

Bu tv de merkezi uydu nedeni ile port ya da disieq seçmek için nereye gireceğiz

• Edit: http://s3.dosya.tc/server9/7jg1zg/sony_editor_ve_kalan_listesi.rar.html
    Sony editör programı ve güncel kanal listesi 08/12/2016 tarihli
    sony editör ile bilgisayarda çok hızlı listenizi düzenleyebilirisiniz.
    kanal listesini yüklemek için USB taktıktan sonra
    Home / Ayarlar / Kanal Ayarları / Digital kurulum / Teknik Ayarlar / Program listesi aktarımı > AL

renk ayarları için

Edit:resimler dandik oldu ama okunuyor bu ayarları tv nize uyguladıktan sonra göz zevkinize göre bikaç dokunuş yapabilirsiniz . ama ana ayarlar bunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kardiyalog -- 8 Aralık 2016; 19:36:41 >

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.