Şimdi Ara

2016 Renault Talisman (ANA KONU) (96. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.233
Cevap
51
Favori
282.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: caglaraktas

Denendi çalışıyor. Birde harita güncel olsa tadından yenmeyecek doğrusu :)

Bir kaç haftaya kadar 2.17.803 ler 2.18.590 a güncellemeye başlayacaklarmış mış. 8 aydır bekliyoruz bakalım, o zaman 2016.12 har,taları yükleyebileceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ohayyam

quote:

Denendi çalışıyor. Birde harita güncel olsa tadından yenmeyecek doğrusu :)

Bir kaç haftaya kadar 2.17.803 ler 2.18.590 a güncellemeye başlayacaklarmış mış. 8 aydır bekliyoruz bakalım, o zaman 2016.12 har,taları yükleyebileceğiz.

Bilginin kaynağı nedir? 2016.12 haritası en üst versiyon başkada yok zaren. Megane 4 kerdeki 3 seri yazılımlarda da harita ve nav yok. Apple play ve android auto mevcut.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• caglaraktas kullanıcısına yanıt
    harita nav yok derken ? opsiyon demek istedin sanırım :)

Kaynak müşteri hizmetleri tepesi diyelim :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: ohayyam

harita nav yok derken ? opsiyon demek istedin sanırım :)

Kaynak müşteri hizmetleri tepesi diyelim :))

Şu an satışta olan megane 4 lerde (HB-sedan) yazılım sürümü 3. seri. Carplay ve Android auto özelliği olduğundan araçlarda navigasyon ve harita özelliği yok. Lisans parası ödememek için Renault ordada uyanıklık yapmış. Tak kabloyu telefonu navigasyonu oradan kullan demek istiyor.
    Akılları başlarına gelmiş demek te biz ne olacağız ??? İnşaallah 3.x olmayan Rlink2 li araçlarıda düşünüyorlardır ... Sattık bitti gitti, bize ne dememek içinde aylardır yalanlar dolanlar... Yazıklar olsun, 8 aydır güncelleme gelecek. Getirecekleride sadece 2016.12 haritası tepe tepe kullan internetsiz ve canlı trafiksiz neye yarayacaksa... demeyi çok isterdim.

Kalk koskoca satış rekorları kıran firmanın amiral gemisine iki katı para ver, sonra paranla rezil ol.... Yok cep telefonunu tak ta internete gir yok navigasyonunu kullan . O koskoca rlink2 ekranı boş ekran olarak mı kullanacağız yani ???
  • Tabele okuma yıda aktif hale getirdim. Ayrıca yaya algılayıda açtım kapalı idi. Trafikte me kadar işe yarıyor görüp deneyeceği.

• quote:

Tabele okuma yıda aktif hale getirdim. Ayrıca yaya algılayıda açtım kapalı idi. Trafikte me kadar işe yarıyor görüp deneyeceği.

Nasıl yaptınız anlatırmısınız

• Arkadaslar ben pek otomatik sanzimani sevmedim sevemedim omrum boyunca ve bu durumda bana laguna 3 kullanicisi olarak talisman 1.6 dci 130 touch modeli dusuyor. 130 hp lik manuel talisman nasil kullanan arkadaslar yorum yaparsa sevinirim.

• Manuel can gerisi heyecan. 1.6 130 BG Touch Manuel 6 ileri sahibiyim. Sorunuz var ise cevapliyabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: cbozan

Manuel can gerisi heyecan. 1.6 130 BG Touch Manuel 6 ileri sahibiyim. Sorunuz var ise cevapliyabilirim.

Nasil hocam performans? Motor gurultusu vs? Yol tutus?

• cnv_58 kullanıcısına yanıt
    Ekipman ve program gerekiyor. Anlatılacak bir şey değil ne yazık ki.

• Laguna hastası L kullanıcısına yanıt
    Bende touch 1.6 130 manuel kullanıyorum çok memnum bende bide yazılım var dahada keyifli manuelle birlikte. Yol sessizliği bende bir tık daha iyi jantlarım 17 yanaklar kalın olduğundan dolayı onun haricinde donanımda diğer d sınıflarının bos versiyonlarıyla kıyaslanmayacak kadar dolu sorunuz olursa cevaplarım :)

• Otomatik sirkülasyon devredeyken hava kalite sensörü kötü kalite havayı algıladığı zaman otomatik olarak iç sirkülasyonu devreye sokuyor bildiğiniz gibi fakat bu sistem bende baya zamandır calısmadı sadece ilk günler bir kere oldu diye hatırlıyorum ekranda hava kalitesi çok kötü olduğu zaman bile iç sirkülasyonu devreye sokmuyor sistem, acaba bir sorun mu var kullanan yada dikkat eden varsa paylaşabilir mi sizde durum nasıl

• quote:

Orijinalden alıntı: umtcnkymc

Otomatik sirkülasyon devredeyken hava kalite sensörü kötü kalite havayı algıladığı zaman otomatik olarak iç sirkülasyonu devreye sokuyor bildiğiniz gibi fakat bu sistem bende baya zamandır calısmadı sadece ilk günler bir kere oldu diye hatırlıyorum ekranda hava kalitesi çok kötü olduğu zaman bile iç sirkülasyonu devreye sokmuyor sistem, acaba bir sorun mu var kullanan yada dikkat eden varsa paylaşabilir mi sizde durum nasıl

Çok ta sağlıklı çalışmadığını düşünüyorum, özellikle kirli tozlu yollarda ve kokunun aşırı olduğu sanayi bölgelerinde işe yaramıyor.
  • Megane 4, Talisman, Kadjar ve Koleos için gizli özelliklerin açılması amacı ile 03-04 şubat 2018 de
    Bursa ve İzmirde toplanıyoruz.

Katılım yapacak Arkadaşlar İletişim bilgilerini özelden göndermeleri gerekmektedir.

Yapılacak işlemler;
    *Hareket halinde video izlenmesi

*Tabela okuma sisteminin açılması(hız tabelalarının okunması)

*Hız kadran değişimi (260 yada 290 yapma)

*Android auto ve car play

*Lastik göstergelerini psi yapma(32-33 gibi görünmesi)

*Yorgunluk algılamayı aktif yapma

*Kadrana sıcaklık göstergesinin eklenmesi

*Açılış ve karşılama ekranını değiştirme(Renault spor yada GT Line yapma)

*Radyo çekim gücünün arttırılması

*Araç ekranından youtube-facebook ve whatsapp kullanma

*Motor sesi(Sürüş moduna göre motor sesinin değiştirilmesi)

Video:https://www.youtube.com/channel/UCcVlhXawQdQsgGqvvR20_DA/videos

iletişim: 0543 818 9773

• ercan_kocak kullanıcısına yanıt
    Sistem çalıştığında otomatikmen auto sirkülasyon lambasının sönüp iç sirkülasyon lambasının yanmasından anlaşılıyor normalde ama aylardır şahit olamadım o kadar kötü havaya eksoz gazına rağmen siz çalıştığını görebildiniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: umtcnkymc

Sistem çalıştığında otomatikmen auto sirkülasyon lambasının sönüp iç sirkülasyon lambasının yanmasından anlaşılıyor normalde ama aylardır şahit olamadım o kadar kötü havaya eksoz gazına rağmen siz çalıştığını görebildiniz mi

Hiç denk gelmedim.
    Arıza tespit cihazıylamı yaptınız ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Laguna hastası

quote:

Orijinalden alıntı: cbozan

Manuel can gerisi heyecan. 1.6 130 BG Touch Manuel 6 ileri sahibiyim. Sorunuz var ise cevapliyabilirim.

Nasil hocam performans? Motor gurultusu vs? Yol tutus?

Talismana 130 BG aşağısı uygun değil. Performansı akıcı 150 ile giderken hızı hissetmiyorsunuz. Ses yalıtımı gayet iyi. Renault bu sefer aracını yapmış diyebilirim.

• ohayyam kullanıcısına yanıt
    2.17.803 olan yazılımı 2.2.19.200 e güncelledim güncelleme kullanımda ingiliz sitesinde tr sitesinde her zamanki gibi hiçbir şey yok malesef.

• 
Sayfa: önceki 9495969798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.