Şimdi Ara

2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU (147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.614
Cevap
122
Favori
494.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aracın ekranını temizlemeye çalışıyorum ancak temizlenmiyor. önceden kalmış olan izleri çıkaramıyorum. ünlü markaların iç temizlik için olan ürünlerini kullandım ancak yine işe yaramadı. kullandığınız ve memnun olduğunuz bir ürün konusunda yardımlarınızı rica ediyorum, izleri çıkarabileceğimiz bir yöntem var mı acaba. fotoğrafları linke ekledim. çok kötü duruyor

2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU

• saxbri S kullanıcısına yanıt
    Temizlemeyi basarirsaniz muhafaza açısından ekran koruyucu kullanmak şart sanki. Ekranın sağ alt köşesi hariç diğer yerler kirli bez izi gibi görünüyor. Uyguladığınız ürünlerin başarısızlığı degilde uyguladığınız bez/sünger den kaynaklı bir sorun gibi geldi bana. Fotograf mi yanıltıcı bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Magene 4 te iphone medyayi baglayamama sorunu yasayan oldu mu? Cozumu nedir?

Samsung telefonu bluetooth ile baglayinca medyaya ulasabiliyorum ancak iphone spotify dan muzik dinlemek istedigimde medya baglantisini gerceklestiremiyorum. Ne bluetooth ile ne de kablo ile iphone medyasini aktaramadim r link e.

• serkanki26 S kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf çekmeden önce defalarca sildim. Bez de microfiber temiz bir bez. Ekranda koruyucu var ancak kenardaki plastikleride kapatacak bir koruyucu olsa çok iyi olurdu sanırım. 😁

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • serkanki26 S kullanıcısına yanıt
    Renault mais de ve diger tum markalarda estetik kisimlar dedigimiz film vs taseron firmalar ile yapilmaktadir. Bu sebeple fiyatlari yuksektir. Bende ankara maisten aldim arabayi, on yan camlara 3m 1 numara filmi 150 tl ye, kaput filmini ise maisde kullanilan markanin bir ust modelini 400 tlye cektirdim disarida bir tanidiga.

• Fotoğraflardan hatırladığım kadarıyla bahsettiginiz kenar kısımlar için yildiz'in bir uygulmasi var. Nasıl bir cozum bulduysa aydınlatır bizi umarım.

• Zfrtylngvn Z kullanıcısına yanıt
    Yaptırdığınız fiyatlar çok uygun. Benim o kadar tanıdığım biri yok valla😄

• quote:

Orijinalden alıntı: 34BFS94

Ali expresten siparişini verdiğim köpek balığı anten geldi. Şu an için radyo çekiminde hiçbir farklılık yok. Renk olarakta olabildiğince uyumlu oldu. Çok dikkatli bakıldığında tonlama farkı hissediliyor. Tavsiye ederim.

2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU

2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU

Bu antenden ben de sipariş verdim. Yalnız ürün %100 tavana yapışmıyor. Yan yüzeylerden biri hafif havada kaldı. Sizin görüntülerden de benzer şey söylenebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ok05

Servise gidebilirsiniz, veya mail atarsanız servis size de geliyor. Ancak önce hava kanalların da veya motor kaputunu açıp yaprak veya ses yapabilecek birşeyler girmiş mi diye bakın derim.

Burada yazan çok arkadaş ve bende dahil trim sesi şikayeti olmadığı gibi motor sesi de yok edilmiş.
    Sorun çözülünce mümkünse fotoğraf ile buradan yazarsanız bizler de merakımızı gidermiş oluruz.

Teşekkür ederim. Bir gelişme olursa haber veririm.

• Sa arkadaslar herkeze keyifli kazasiz belasiz surusler bi konuda yardimci olabilirmisiniz parca fiyatlari hakkinda bilginiz varmi mesela megane 4 yan ayna fiyati ile golfun yan ayna fiyati arasinda ne fark vardir yada ne kadardir??

• Megane 4 alırken eski aracım megane 3 ü babama vermiştim. Hafta sonu 2 gün tekrar megane 3 ü kullandım. Megane 3 de 205/60/16 bridgestone, megane 4 de 205/50/17 continental mevcut. İki araç arasında kasis, tümsek ve küçük çukur geçişlerinde çok fark var. Brigdestone conti ye göre sert olmasına rağmen geniş yanak nedeniyle megane 3 yazmış olduğum yol şartlarında daha başarılı ve konforlu. Ancak bunun dışında megane 3 de özlediğim başka bir konu yok :).
  • lotus_dh L kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın.
    Tamamen yapışması gerekiyor, üzerinde gelen çift taraflı bantlar yeterince
    kaliteli değil belkide.
    Bence söküp düzgün 3m bantla yeniden yapıştırın.
    Tavandan su alırsa çok canınız yanar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: free men

Megane 4 alırken eski aracım megane 3 ü babama vermiştim. Hafta sonu 2 gün tekrar megane 3 ü kullandım. Megane 3 de 205/60/16 bridgestone, megane 4 de 205/50/17 continental mevcut. İki araç arasında kasis, tümsek ve küçük çukur geçişlerinde çok fark var. Brigdestone conti ye göre sert olmasına rağmen geniş yanak nedeniyle megane 3 yazmış olduğum yol şartlarında daha başarılı ve konforlu. Ancak bunun dışında megane 3 de özlediğim başka bir konu yok :).

15" megane 2 janti taksak megane 4'e. Hem konfor nirvana hem lastik masrafimiz minumum.😄

• free men F kullanıcısına yanıt
    Siz birde 225 40 18 jant ile kullansaydız. 😊😁. Bende megane 3 vardı. Gerçekten de lastik yanagindan kaynaklı konfor farkı cok var. 18 jantlarimi güzelliğine rağmen 17 jantlar ile değiştirdim. Michelin lastikler var üzerinde. 3 gündür kullanıyorum. 40 ile 50 yanak arasında bile konfor farkı varmış. Bunu hemen hissediyor insan.

• cemx72 kullanıcısına yanıt
    Gelen yapıştırıcı sanırım kaliteli değil. Benim de yanlardan boşluk kaldı. Ancak anteni takarken sadece üstteki bölümden anten çubuğunu cikarip üzerine yapistiriliyor. O yüzden içeriye su almayacaktir. Ic kısmına su kactigi için zamanla leke kalabilir. Yada anten düşebilir. 3m yapıştırıcı ile tekrar yapistirmayi planlıyorum.

• Selamlar
    18" jant lastik ebatlarinda aracim var , fakat yedek lastik ve jant ebatlari 195/60/15 bu bir sorun teskil edermi acaba . Siz kendi aracinizda kontrol ettiyseniz bilgi verebilirmisiniz , simdiden tesekkur ederim

• ysrkmlal61 kullanıcısına yanıt
    Stepnenin temel kullanım amacı en yakın lastikçiye ulaşmak için kullanılması. Bu nedenle firmaların çoğu orjinal ebattan farklı jant ile stepne veriyor. Hatta bazı firmalar bagaja daha fazla kullanım sağlamak amacı ile çok ince ve max süratı 80 km olan lastikler veriyor. Bizim araçlarda da sizin yazdığınız ebatlarda stepne mevcut.

• Anladım bilgi için tesekkuler

• Selam arkadaşlar, aracımın şanzımanlı problem çıktı maalesef, haftaya salı büyük ihtimal şanzımanı indirecekler. 1 hafta serviste kalacak, Edc şanzıman 5'ten 6'ya geçişte cartlıyor.:((

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zfrtylngvn Z kullanıcısına yanıt
    Benim iPhone’dan medyaya bağlanamıyorum fakat eşimin iPhone bağlanıyor, Samsung bağlanıyor. Aracı ve telefonunda güncellettim. Sorun hala çözülmedi.:(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 145146147148149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.