Şimdi Ara

2016 PHİLİPS LCD & OLED ANDROİD TV (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.686
Cevap
24
Favori
117.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sonic35

Birinci sayfada teknik bilgilerde hevc yes+tuner yazıyor. 2015 model cihazlarda tuner yazmıyordu trt4k güncelleme ile geldi.2016 modellerde fabrika çıkışlı dahili uydu alıcıdan 4k yayın desteği var.

teşekkürler bilgilendirme için.ben sony almayı düşünüyordum ama ambilight için philips alabilirim.smart benim için önemli değil.
  • montaj34 kullanıcısına yanıt
    Sony pahali ve cok kisiyor ozelliklerden usb 3.0 hdmi 2.0 varken sony 2.0 ve 1.4 lerde geziyo hem biraz geride geliyo hemde pahali goruntu kalitesi olarak philipsle arasinda pek fark oldugunu sanmiyorum goruntu kalitesinde philips cok iyi sony den arti olarak ambilight goruyorum ben zaten smart olayi hepsinde berbat bende ayni amac icin alicam goruntu ve ambilight ama gecen serideki acilip kapanma gibi kronik sorunlar isin icine girmez insallah yine ayni sorunlarla karsilasmayiz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu seneki urunlerin hepsi tr pazarina giricekmi ? Bi ayrim varmi bu konuda bilginiz var mi ? İnsallah kisitlama yoktur

• Arkadaşlar bir sorum olucak konu aktif diye buraya yazıyorum 2015 model phil 55puk7150 var panel hızı 50hz imiş tv izlerken haber kanalları vs alt yazılarda titreme oluyor panel hz sinden mi kaynaklı bu sorun bilgisi olan var mı

• Dostum hangi seri tv var sende bana hala 4k güncelleme gelemedi 55puk7150

• Scanersoy S kullanıcısına yanıt
    Arkadasim bunu 2015 konusuna yaz orda 7150 ile ilgili hem guncelleme hemde dedigin sorularin cevabini bulacaksin burasi yeri degil.cogu kisi 7150 kullaniyo zaten

• Philips bu sene piyasa açığını görüp game moduna çalışmış ve çok doğru tespit.

1 ceptel ve laptop ekranı yansıtma ne oranda başarılı ve görüntü kaliteli mi.
    2 flim ve video oynatma motion düzeyi
    3 Android stabil mi ve codek desteği ne düzeyde.
    4 fiyat ve performans.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ckmz17 kullanıcısına yanıt
    bilgim yok .. baş sayfada modeller mevcut Türkiye ye gelmeyeni sonra silerim 3-4 model gelmeyebilir.
  • bu ambilight olayına diğer markaların hiç bulaşmaması da ilginç.acaba patent olayı falan mı var.
  • montaj34 kullanıcısına yanıt
    evet ambilight ın patenti philips te alamazlar

sony de farklı mesela telefonda ışık olayı var xperia sp falan . tv ise amblemin orada değişen ışık olayı var .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

evet ambilight ın patenti philips te alamazlar

sony de farklı mesela telefonda ışık olayı var xperia sp falan . tv ise amblemin orada değişen ışık olayı var .

bu ışık olayını çok önceden philips 530 cep telefonumda vardı. ışıklar yanıp sönerdi millet şaşırıyordu :D

birde bu philips yeni serilerde arayacağım bir görüntü, eski panasonic ft60 seri bir televizyonu beğendim :) buna yakın olur mu? veya trde buna yakın bir tv bulabilirmiyim?

mimikler, gözlerin kırpılması, kaşların oynaması bana doğal geldi :D

https://www.youtube.com/watch?v=Wcs3uGM_Gp0

• redferrari R kullanıcısına yanıt
    görüntü olarak philips diğerlerinden daha başarılı ama yazılım konusunda biraz sıkıntılı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

görüntü olarak philips diğerlerinden daha başarılı ama yazılım konusunda biraz sıkıntılı

7101 modeli ne zaman satışa çıkar ki? 55 inç ,ambilight ve 4K olayı çözülmüşken mantıklı geliyor.Umarım 5000 bandını çok geçmez.
  • 43PUS6501/12 vatana gelmiş gayet güzel gözüküyordu. 43uf7787 ile arasında kalmıştım ama gidip görünce arada dağlar kadar fark var. Daha kutusunda açtıramadım. Ama kurunca izlenimlerimi paylaşırım.
  • 49Pus7101'in önerilen satış fiyatı 3.899-TL. Avrupa Şampiyonası'na kadar kampanyalarla ucuzlar diye tahmin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: drowen

49Pus7101'in önerilen satış fiyatı 3.899-TL. Avrupa Şampiyonası'na kadar kampanyalarla ucuzlar diye tahmin ediyorum.

7101 N11 den indirim ve kuponla 3 binin altını görürse alırım.

Aksi halde 300 500 ekler. Sony Xd83 alınır.

• Merhaba arkadaşlar,

3500 tl fiyat düşüncesi ile 49-55" 4K UHD tv almayı düşünüyorum. Aklımda LG 49UH650V ve Philips 49PUS7101 modelleri vardı.

Vatan ve bimeks'de yeni çıkan 49UH650 ile Philips 49PUS6501 modelini karşılaştırdığımda görüntü kalitesi ve tasarım olarak Philips 3-4 adım öne geçti. (ambilight'ı beğenmeminde mutlak etkisi var tabi )

Size sorum şu:

Bimeksde 55PUS6501 (4000 TL) modelinde bipara ile yaklaşık 550tl'lik bir çek vardı. 3450 TL gibi bir fiyata geliyor aşağı yukarı. (bipara olayı sadece 55"de var bu arada)

Benim esas beklediğim 49PUS7101 ise tahmini satış fiyatı olarak 3899 TL olarak gözüküyor Philips'in sitesinde.

Ana farklar
    7101 / (6501) : 3 Ambilight (2 Ambilight) - 30 Watt ses çıkışı (20) - 2000 Hz (1800Hz) - Edge Led (Direct Led)

Sizce 450 tl daha fazla verip 49" olan 7101 almaya değer mi?

6501'de bulunan direct Led , edge led'e göre daha verimli değil mi?

Yardımcı olursanız sevinirim.

Tabi yeni modeller , kronik problemler , android sıkıntıları vs gibi birçok bilinmeyen var ama ana hatlarıyla donanımlar belli. Bunlar üzerinden yorumlayabiliriz sanırım.

Not: Mayıs sonunda düğünüm var TV işini balayı sonrasına bırakmak istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aekaya -- 5 Nisan 2016; 21:25:06 >

• 6000 serisi gayet yeterli bence direct led olmasi da daha iyi bence tek eksigi 3 ambilight olmamasi ben diger serileri bekliycem sahsen 6000 serisinin devami var 3 ambiligt direct led olani ama ne zaman gelir tr ye bilmiyorum istiyosaniz 6561 6581 bu modelleride dusunebilirsiniz 7000 serisinin ek olarak 30 w hoparlor + sesle kontrol felan var.

• Ckmz17 kullanıcısına yanıt
    Vatanda HD yayını izlediğimde gayet başarılı buldum bende 6501'i .

Ortak yayın olduğu için kanal geçiş hızlarını inceleyemedim.

Resmi siteye bakıldığında aşağı yukarı gelecek modeller belli oluyor. Dediğiniz seriler gelir mi bilmiyorum , düşük ihtimal bence.

Benim anlamadığım madem direct led daha başarılı , neden üst modelde edge led kullanılıyor?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.