Şimdi Ara

2016 Philips 49 Pus 6501 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.730
Cevap
45
Favori
165.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ademsahan

Hocam fullhd film izle.com gibi sitelerde oluyor bu film ve türkçe dublajı bir iki sitede var telefondan nasıl paylaşırım sadece youtube da ekran paylaşma var ilginize şimdiden teşekkür ederim. Dediginiz gibi görüntüsü harika ötesi. Aslında ben lg yada samsung alacaktım dört haftalık araştırmada phillips kesinlikle düşünmemiştim mağaza girdim gördüm beğendim aldım şimdi memnunum ama tek sorun dediğim gibi vebden film seyretmek istiyorum inşallah yardımlarınızla aşabiliriz. Bu arada youtube da donma sorununu yaşayan olursa diye tv sıfırlayıp yeniden kurunca sorun çözülüyor. Mouse imleci yok denilmişti onuda browser yükledim imleç geldi.

Browser nedir mouse kullanıyorum ben imleç var ama kumandada yok nasılyapicaz kumanda iiçinde tarif edermisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kusura bakma 7100 ile 6501 arasında dağlar var. 6501 ile 7150 arasında sadece üçüncü taraf ambilant var 200 tl ye değermi işte o keyif gibi geldi kalite olarak aynı herşeyi diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayko

quote:

Orijinalden alıntı: abidig

Başka 2016 model geldi mi philips te

görüntü nasıl baktınmı merak ediyordunuz :)))

Görüntü super

• abidig kullanıcısına yanıt
    Hocam kumandada mause yok sadece yön tuşlarıyla tv ye mause bağlamadım ama google da dolaşırken imleç yoktu bende yeni veb browser yükledim imleç geldi. Mouse ile bu hafta sonu bağlayıp deneyecegim.

• Mouse bütün logitech ler oluyor başka marka var mı bilmiyorum ama tüm logitechlerin olması yetiyor zaten

• Bu arada tavsiyenize ihtiyacım var. Tv şu an duvarda yanlız sehpada olursa ambilayt ışıkları biraz daha geniş olur diye düşünüyorum ve sehpa yüksekliği kaç cm olmalı ve ışık boyutu konusunda yanlış mı düşünüyorum.

Ben mause konusunda sadece bilgisayar mause û bağlamayı düşünüyordum tabii deneyecegim 5 10 tl verip sadece imleci kolay hareket için zaten klavyesi var.

• quote:

Bu arada tavsiyenize ihtiyacım var. Tv şu an duvarda yanlız sehpada olursa ambilayt ışıkları biraz daha geniş olur diye düşünüyorum ve sehpa yüksekliği kaç cm olmalı ve ışık boyutu konusunda yanlış mı düşünüyorum.

ben video koydum ordan bakabilirsiniz
  • quote:

Hocam kusura bakma 7100 ile 6501 arasında dağlar var. 6501 ile 7150 arasında sadece üçüncü taraf ambilant var 200 tl ye değermi işte o keyif gibi geldi kalite olarak aynı herşeyi diye düşünüyorum.

birde pus sınıfı puk sınıfından daha iyi diye biliyorum
  • quote:

Ben mause konusunda sadece bilgisayar mause û bağlamayı düşünüyordum tabii deneyecegim 5 10 tl verip sadece imleci kolay hareket için zaten klavyesi var.

Kablosuz mouse logitech alın sağlam olsun ama , mouse kaliteside önemli kumanda gibi kullanacaksınız . Aspalht oynadım çok akıcı telefondan daha güzel o zaman klavye de işe yarıyor 50-60 TL bir set olun güzel oyunlar var ama tabi PlayStation beklemeyin bu paraya smart , android oyun cihazı ,TV vs vs daha ne olsun . Her oyun olmuyor doğal olarak TV ye uyumlu olanlar ama yeterli çokta oyun konsolu gibi kullanmamak llazım ps4 uyumu da iyi

• Bende sehpaya koydum ama arkasında kitaplık var ama duvar olursa düz açık bir renk çok hoş duruyor ışık şiddeti ayarlaniyor ister kış ister artır yüksek baya

• ayko A kullanıcısına yanıt
    Hocam baktımda sizinkide duvarda benimki gibi. Ben sehpada olursa biraz daha geniş ışık boyutu olur diye düşünüyorum ve sehpa yüksekliği kaç cm olmalı diye sormuştum 49 pus 6501 e göre

Oğlum için asphalt oyununu yükleyecektim google dan ama netten yani kotadanmi gidiyor telefondaki gibi yükleyince internet olmasada oynaniyormu 50 60 tl verip mause lu klavye logitec varmı ki

• Arkadaşım görüntü olarak maç yayını koyabilir misin. Birde bu panel IPS mi yoksa VA panel mi ?
  • quote:

Oğlum için asphalt oyununu yükleyecektim google dan ama netten yani kotadanmi gidiyor telefondaki gibi yükleyince internet olmasada oynaniyormu 50 60 tl verip mause lu klavye logitec varmı ki

Tabi kotadan gider tv yı kablo ile nete baglayin daha hızlı oluyor indirin 1 GB falan heralde sonra netsiz de oynar klavye mouse ayrıolan setler vvardı ben 49 a almıştım daha pratik geldi bana mouse ayrı mouse li kalvyede alınabilir sehpa yüksekliği konusu ise koltuk ile ayarlanmali bence koltuk oturumunudan az yuksek olmalı çok az ama bence tabi en iyi seyir böyle olur ;)

• fottili kullanıcısına yanıt
    İps panel bu sene philipsin cogu modeli ips ust serilerde va var

• quote:

Orijinalden alıntı: fottili

Arkadaşım görüntü olarak maç yayını koyabilir misin. Birde bu panel IPS mi yoksa VA panel mi ?

Aşağıdaki iki ayrı linkte IPS olduğu yazıyor.
    http://www.displayspecifications.com/es/model/f340412

http://hdtvpolska.com/topic/37116-test-android-tv-philips-pus-6501-ultra-hd/
  • quote:

Orijinalden alıntı: fottili

Arkadaşım görüntü olarak maç yayını koyabilir misin. Birde bu panel IPS mi yoksa VA panel mi ?

Aşağıda verdiğim iki ayrı linkte bu televizyonun IPS olduğu yazıyor

http://hdtvpolska.com/

displayspecifications
  • Demek bu paneli ips olduğu için beğenmedim.. Yahu bu kadar kötümü olur. Hiç renk ayrımı ve resimlerde derinlik yok. Kim neye göre beğenip aldı bilmiyorum #)

Yahu kanıp alıyor, sonra ağlıyor
    Şimdiki otomobil seçmeleride aynı bu yol milletin. Opel, honda alacağına dacia, Fiat,,,, Ford alacağı yerde tata, chery,,, bmw alacağı yerde corolla, golf..

• redferrari R kullanıcısına yanıt
    Kardeş sen farklı bir yerindenmi bakıyorsun ekrana anlamadım gitti
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.