Şimdi Ara

2016’nın en hızlı 10 akıllı telefonu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Samsunghaber.com olsaymış keşke sitenin adı.

• Androidli bir cihaz olsa," O kadar para veriyorsunuz ama hala androidli cihaz lider" derler. Apple geçen seneki cihazı bu yıl çıkan amiral gemilerini tokatlayınca, vay efendim "bu skorlar gerçeği yansıtmıyor", "4000 lira", "eqsilemek qalqması qotü oldu .s .s" diye yorumlar yazıyorlar..

Hep android severlerin savunduğu test tablosu ortada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guhong01

quote:

Orijinalden alıntı: fratmacit

Htc 10 20-25 bin daha fazla puan alacak erken yapılmış bi haber olmuş :)

Fanboylukta yeni bir kategori oluştu, "çıkmamış cihazın fanboyluğunu yapan HTC' ciler"

Buraya konuşun
    http://m.donanimhaber.com/haberler/HTC-10-benchmark-sonuclarinda-Galaxy-S7yi-geride-birakiyor.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myxo -- 12 Nisan 2016; 8:08:59 >

• böyle bir başlık 2016 nın ikinci yarısında açılmalıydı, HTC ve Apple 2016 ürünlerini çıkartmadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MCR Killjoy

quote:

quote:

Fanboylukta yeni bir kategori oluştu, "çıkmamış cihazın fanboyluğunu yapan HTC' ciler"

Buraya konuşun
    http://m.donanimhaber.com/haberler/HTC-10-benchmark-sonuclarinda-Galaxy-S7yi-geride-birakiyor.htm

Bu zihniyet benchmark skorlarına bakarak cihaz alan zihniyet... İsterse 200k alsın, o ekran kasa oranıyla ve o fiyatlandırmayla hiç şansı yok HTC nin, HTC nin zirve dönemi desire HD dönemidir, sonrasında hızlı bir düşüşe geçti, denediği hiç bir inovasyon devamlılığını sürdürmedi metal kasa ve boomsound dışında, bu nedenle yatırımlar boşa gitti, boomsound da çoğu insanın umrunda bile değil.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MCR Killjoy

quote:

quote:

Buraya konuşun

Bu zihniyet benchmark skorlarına bakarak cihaz alan zihniyet... İsterse 200k alsın, o ekran kasa oranıyla ve o fiyatlandırmayla hiç şansı yok HTC nin, HTC nin zirve dönemi desire HD dönemidir, sonrasında hızlı bir düşüşe geçti, denediği hiç bir inovasyon devamlılığını sürdürmedi metal kasa ve boomsound dışında, bu nedenle yatırımlar boşa gitti, boomsound da çoğu insanın umrunda bile değil.

• Z5 Premium listede yok şuan cihaz 95 bin alıyor şu testlere güvenmeyin aksi takdirde ilk 5 te olurduk

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

iPhone 7 çıkınca demek ki liste bayağı karışacak.. 6s böyle ise.. ;)

Antutu v5.7 ile v6 arasında uçurum fark var. v6'da Android telefonlar 3-5 puan anca artarken iphone puanları yavan yaptı. ip7 çıkınca da bi v7 yapıştırırlar iphone puanları 5e katlanır merak etmeyin, yeterli elmacılar sevinsin. De siz daha günc gelse de mobil data kısayolu eklensin diye bekliyorsunuz komedi gibi :D Telefon hızlı olsa nolcak, benim widget ile 2sn yaptığım şeyi iphone'da 10sn'de zor yaparım. Neyse konu bu değildi demi. Kısacası antutu benim güvenimi kaybetti. Benden özel olarak özür dilemedikleri sürece affetmicem.

He canım kesin apple kendine özel yaptırıyodur. Yoksa iphone 6s kasım kasım kasılıyo angry birds bile açmıyo

• AndaCakan kullanıcısına yanıt
    Evet ip6s angry bird oynarken kasılmıyor çok doğru bir tespit yapmışsın. Zaten 4bin lirayı da angry birds oynarken kasılmasın diye veriyorsun demi? Ama sana biraz kötü bir haberim var. 600 liralık telefon da angry birda oynarken kasılmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenomenon -- 12 Nisan 2016; 10:33:17 >
  • Yeni krala selam durun.

• Guhong01 kullanıcısına yanıt
    Açıklama yapmayacaktım ama hadi yapayım. Hiçbir cihazımı bench skoruna bakarak almadım. Fakat burada konu bench ve ben de bunu dile getiriyorum. Burada kimse markaya olan sempatisinden ya da nefretinden(siz) para kazanmıyor. Konuya htc 10 modelinin dahil olmadığını, 150 bin puan aldığını söyleyen insanlara durup dururken saldıran sizsiniz. Bu kuyruk acısı gibi bir şey. Kimse burada af edersiniz bir tarafından değer uydurmuyor. Yapılan testlere ve paylaşılan sonuçlara göre yorum yapıyor. Bench testine bakıp telefon almazsınız evet, ama yapılan haber bench testi ile ilgili ise elbette haberde olmayan ufak detayları da ekleyebilirsiniz.

Site üzerindeki htc ve htc kullanıcısı nefreti mükemmel. Sanki o kadar parayı siz veriyormuşsunuz gibi konuşmanız daha bi mükemmel. Başarısız bir firma mı? Alma. Batacak mı? Alma. Pahalı mı? Alma. Ama nefret de etme. Babanızın firması sanki. Herkesin hür iradesi var. Htc kimseye ekstra bir şey vermiyor telefonlarını alanlar için ya da kimse paşa dedesinin hatrına htc almıyor. Ama bu durum en çok almayanları geriyor nedense.

"Bench skoruna bakıp telefon alan zihniyet" lafa bak. Sanki 40 yıllık tanıdığım da ne telefon aldığımı nasıl aldığımı biliyor.

• www.samsunghaber.com

• Xiaomi yine kralsın be büyük firmalara inat

• Mi5 şuan elimde :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

Evet ip6s angry bird oynarken kasılmıyor çok doğru bir tespit yapmışsın. Zaten 4bin lirayı da angry birds oynarken kasılmasın diye veriyorsun demi? Ama sana biraz kötü bir haberim var. 600 liralık telefon da angry birda oynarken kasılmıyor.

Mesajı doğru dürüst okumamış bile angry bird muhabbetine giriyo . Sana 600 liralık telefonunla mutluluklar.

• Aralarinda en ucuz olan mi5, en hizli olani da o.

BMW motorlu sahin misali...

Azcik ele ayaga dussun de biz de alalim bi sahin.

Bu arada 2. Ve 3. Teller de 131sahin parasini satiliyor:)

• iphone 6s boyleyse 7 ucar gibisinden yorum yapan teknoloji yoksunu arkadaşlara şaşıyorum, o yerlere göklere sığdıramadınız cihaz 2k ekranlı olsada skorları görsek bırakında full hd ekranda alsın bu skoru sonuçda 3000 liranın üstünde bir cihaz.

• iPhonelarda en iyi gpu lar kullanılıyor. 6 ve ya 6s hangi oyunu 60 fps altında çalıştırıyor ?
    Antutu algoritmasını değişti eskiden işlemci yüklü idi algoritması şimdi eşitledi. Geekbench de de cok fark yok hani hala 6s in gerisinde s7 ne bu tantana bu kadar anlamıyorum.

• insan oğlu hiçbir zaman doymuyor ve akıllanmıyor da :D yorumlar kafa açıcı

• benim tercihim vivo olurdu kesinlikle keşke ülkemize gelse paralel veya bir şekilde her yer çin oldu zaten

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.