Şimdi Ara

2016 MTV (2.Taksit) Kampanyaları - Tüm Bankalar(1 Agustos Son Gün) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
344
Cevap
36
Favori
19.211
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok zaten vereceği en fazla 3 taksit ama onun için bile nazlanıyor :))
  • İlk Mesaja Eklenirse İyi Olur.

2 Ağustos'a kadar TEB Bonus Card'ınız, TEB Worldcard'ınız ile CEPTETEB İnternet Şubesi veya gib.gov.tr'den yapacağınız MTV ödemelerinize 3 taksit fırsatı!
    Kampanya Detayları:
    Kampanya 01.07.2016 - 02.08.2016 tarihleri arasında geçerlidir.
    Kampanya kapsamında 3 taksit yapılacaktır.
    Kampanya dahilinde taksitlendirilecek MTV ödemesi, asıl kart müşterisi başına en fazla 100.000 ₺’ dır. 100.000₺ üzerindeki tutarlar taksitlendirilmeyecektir.
    Taksit yapılabilmesi için ödeme yapmadan önce bankada kayıtlı cep telefonundan MTV yazıp 4616’ya SMS gönderilmelidir.
    Sadece SMS gönderildikten sonra yapılan işlemlere taksit uygulanacaktır.
    Gönderilen SMSler KDV ve ÖTV dahil tüm operatörler için 0,65 TL’dir. Operatörler ücretlendirmede değişiklik yapabilir.
    Banka kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
    Sade kartlar kampanya kapsamında değildir.
    Ticari kart sahiplerinin VERGİ yazıp 4616’ya SMS göndermeleri gerekmektedir.
    Kampanyanın kurumsal detayları için lütfen tıklayın.

• Akbank ile odedim az once 4 taksit yapiyor. Neo hesap ile oderseniz 25tl chip para veriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölüncek Adam

quote:

Orijinalden alıntı: krc58

Ben simdi paraf ile odedim arkadaslar ancak taksit yapma secenegini bulamadim otamatik kendisimi taksitlendiriyor banka ?

Genelde bankalar kampanyadaki taksit adedini taksit limitinin üzerinde bir MTV ödemesi yaptıysanız otomatik olarak yapıyor.

Taksit istemiyorsanız MH arayıp iptal ettirmeniz gerekiyor.

Bugun baktim taksit yapilmis hocam tesekkurler

Aerdalg Msj gelmedi paraf ile hicbir kampanya ile birlesmiyor sanirim paraf gunumde yalan oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krc58 -- 6 Temmuz 2016; 20:05:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tsk ederim

• Bu mtv'ler neden bu kadar yüksek diye tepki gösterelim diye başlık açsam 5 kişi çıkmaz ama 10 liralık puan gelecek diye 3 sayfa yazı yazılmış
  • Bu parafly ile ödeme sonrası gelecek şifreyi farklı bir kişi için araç kiralamada kullanabilir miyiz acaba deneyen oldu mu kiralamayı yine aynı paraf kredi kartı ile mi yapmak gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: krc58

quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Hocam parafgünüm için vergi ödemeleri kapsam dışı gözüküyor. Mtv ödemesi kabul edilioyor mu acaba?

Valla ben ilk sayfanin yalancisiyim orda paraf gunum yazıyor. Simdiye kadar bir cok kampanyada vergi dahil oldu sartlarda olmaz desede deneyip gorecegim yarın.

Sonuc nedir? %5 indirim olur mu bilmiyorum fakat ben parafgunum ile mtv'den puan alamamistim diye hatirliyorum.

Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boombip -- 7 Temmuz 2016; 8:20:10 >
  • shark1907 kullanıcısına yanıt
    Online dam olmadı. Ama muhtemelen olur diye düşünüyorum müşteri hizmetlerini aramak lazım

• garanti de mtv ödemesine samsung cihaz alımlarında yüzde 25 indirim.Kampanya kapsamında Samsung Galaxy J2 (SM-J200F) cep telefonu 527 TL, Samsung A5 2016 (SM-A510F) cep telefonu 1.289 TL, Samsung Galaxy Tab A 2016 (SM-T280) tablet 410 TL ve Hızlı Araç Şarjı 35 TL KDV dahil fiyatla sunulacaktır. ............

http://www.bilisimedya.com/2016/07/garantide-mtv-odemesine-samsung-yuzde.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technova -- 7 Temmuz 2016; 12:59:16 >
  • Bonus vw maksimuma bisey yokmu yav taksit harici

• quote:

Orijinalden alıntı: sguler16

Paraf günü %5 indirim unutulmamalı. Ben geçen ay kasko yaptım 20tl indirim geldi.

siz bu ay parafgununuz'de vergi odemesini denediniz mi? %5indirim yapildi mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eranyumm -- 7 Temmuz 2016; 17:57:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: sguler16

Paraf günü %5 indirim unutulmamalı. Ben geçen ay kasko yaptım 20tl indirim geldi.

siz bu ay parafgununuz'de vergi odemesini denediniz mi? %5indirim yapildi mi acaba?

Benim paraf günüm bugün 9' u. Yukarda bir arkadaş geçerli olmadı demiş ,bende denemiycem heralde. akbank neo ile öderim 25 tl puan için.
  • krc58 kullanıcısına yanıt
    paraf günü indirimi sonradan eklenebiliyor karta, olmadımı sizde. Ben RAY sigortadan kasko yapmıştım 20tl indirim oldu, geçen ay.
  • bha41 kullanıcısına yanıt
    Sonax kampanyasına katılmıştım ilk arabamı aldığımda çok güzel görünüyordu. alırken başka yerde yıkatmamam gerektigini mutlaka sonaxa gelmemi söylediler tabi yıkama fiyatı fahiş rakam gidilmez dedim bir-iki yıkamada üzerine sürdükleri kapatıcılar aktı çizikler belirginleşti korumadan eser kalmadı. Ben şahsen paramı sonaxa kaptıracagıma

http://www.hepsiburada.com/turtle-wax-boya-koruyucu-1-yil-etkili-500-ml-fg6876-p-OTDGFG6876

bu ürünü aldım 1 paket epey gider uygulaması kolay Sonaxtan daha iyi sonuç.

• genpa ailem e üye olunamıyor ki? adamlar mtv yi ödetecek sonra da sistemi kapatıp üye olmayı engelleyecekler kodları yakacaklar ne uyanıklar.
  • MTV Ödemesi Paracard ile fırsata dönüşüyor

MTV ödemelerini gib.gov.tr üzerinden Paracard’ınla yap, 50TL Bonus kazanma fırsatını yakala!

08 - 31 Temmuz tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemelerinizi gib.gov.tr üzerinden Paracard’ınız ile yapın, ödemenizden sonraki tüm alışverişlerinize %5 bonus, toplamda 50TL bonus kazanın!

Kampanya Detayları:
    Kampanyaya katılmak için, kart sahiplerinin DenizBank sistemine kayıtlı cep telefonu numaralarından TAŞIT yazıp 3280’e SMS göndermeleri gerekmektedir.
    08 - 31 Temmuz tarihleri arasında DenizBank Paracard’ınız ile Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemenizi gib.gov.tr üzerinden Paracard’ınız ile yapın, ödemenizden sonraki tüm alışverişlerinize %5 bonus, toplamda 50TL bonus kazanın!
    Kampanyaya katılım müşteri bazlıdır. Bir müşteri, tüm kartlarıyla en fazla 50TL Bonus kazanabilecektir.
    Bonus kazanımı MTV vergisi ödemesinden sonraki tüm alışverişlerinizde geçerlidir.
    Vergi ödemelerinde sadece Motorlu taşıtlar vergisi ödemesi geçerli olacaktır. Diğer vergi ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
    Kuyumculuk ve altın harcamaları kampanyaya dahil değildir.
    Fatura Ödemeleri ve Şans oyunları kampanyaya dahil değildir.
    Bonus yüklemeleri 05 Ağustos’ta yapılacak, kullanılmayan bonuslar 15 Ağustos’ta geri alınacaktır.
    Sadece SMS ile katılım sağlandıktan sonra yapılan Motorlu Taşıtlar Vergi ödemesi kampanya kapsamında olacaktır.
    Bonus POS zorunluluğu bulunmamaktadır.
    Ticari kartlar ve Kampüs Kartlar kampanyaya dahil değildir.
    Ön ödemeli kartlara yapılan para yüklemeleri geçerli değildir.
    Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
    Mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
    DenizBank kampanyaları ile ilgili olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Sonax iyi gibi sanki 195 TL'ye değer mi..
  • MTV Ödemesi Paracard ile fırsata dönüşüyor
    MTV ödemelerini gib.gov.tr üzerinden Paracard’ınla yap, 50TL Bonus kazanma fırsatını yakala!
    08 - 31 Temmuz tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemelerinizi gib.gov.tr üzerinden Paracard’ınız ile yapın, ödemenizden sonraki tüm alışverişlerinize %5 bonus, toplamda 50TL bonus kazanın!
    Kampanya Detayları:
    Kampanyaya katılmak için, kart sahiplerinin DenizBank sistemine kayıtlı cep telefonu numaralarından TAŞIT yazıp 3280’e SMS göndermeleri gerekmektedir.
    08 - 31 Temmuz tarihleri arasında DenizBank Paracard’ınız ile Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemenizi gib.gov.tr üzerinden Paracard’ınız ile yapın, ödemenizden sonraki tüm alışverişlerinize %5 bonus, toplamda 50TL bonus kazanın!
    Kampanyaya katılım müşteri bazlıdır. Bir müşteri, tüm kartlarıyla en fazla 50TL Bonus kazanabilecektir.
    Bonus kazanımı MTV vergisi ödemesinden sonraki tüm alışverişlerinizde geçerlidir.
    Vergi ödemelerinde sadece Motorlu taşıtlar vergisi ödemesi geçerli olacaktır. Diğer vergi ödemeleri kampanyaya dahil değildir.
    Kuyumculuk ve altın harcamaları kampanyaya dahil değildir.
    Fatura Ödemeleri ve Şans oyunları kampanyaya dahil değildir.
    Bonus yüklemeleri 05 Ağustos’ta yapılacak, kullanılmayan bonuslar 15 Ağustos’ta geri alınacaktır.
    Sadece SMS ile katılım sağlandıktan sonra yapılan Motorlu Taşıtlar Vergi ödemesi kampanya kapsamında olacaktır.
    Bonus POS zorunluluğu bulunmamaktadır.
    Ticari kartlar ve Kampüs Kartlar kampanyaya dahil değildir.
    Ön ödemeli kartlara yapılan para yüklemeleri geçerli değildir.
    Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
    Mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
    Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
    DenizBank kampanyaları ile ilgili olarak değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

• Merhaba, arkadaşlar bende Sonax kampanyasına katılmayı düşünüyorum.
    390 tl olan Sonax Hybrid boya temizleme, parlatma ve koruma pakedi için geçtiğimiz günlerde 340 tl gibi indirimli bir fiyat almıştım. MTV kampanyası ile 195 tl'ye bu uygulamayı yaptırabilecek olmak gerçekten büyük fırsat.

Lakin aklıma takılan bu uygulama için hangi Sonax bayiisini seçmeliyiz? Mtv kampanyası var diye yapılan uygulamada düşük bir kalite ile karşılaşma ihtimalimiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balabanraca -- 11 Temmuz 2016; 21:38:19 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.