Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (485. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.522
Cevap
200
Favori
1.112.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Beykoz Acarlardı ama araç satılmış olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur1971

Hocam biz de 1.4 tsi highline bakıyoruz 200 bine fiyat veren bayi hangisi acaba ?

Alıntıları Göster
    ark oto diye yazmışlardı sıfır araç fiyat teklifi konusunu takip edin
    190 a beyazı alan var 1.4 tsi higline
  • Doğuş, iki ay önce elinde kalan eski girişli son üç 1.6 tdi highline araç için 215 istiyordu, yeni girişlilere 275 diyordu. Ellerinde eski girişli ve 200’e verebilecekleri araç kaldığını sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BC0D30F7C -- 28 Ekim 2018; 14:14:45 >
  • Eski girişli araç Doğuş'ta kalmamış.

1.4 TSI(150PS) DSG Highline+cam tavan 260.000
  • Merhabalar,

2019 tiguan makyajı ile ilgili bazı haberlere denk geldim.

https://www.autobild.de/videos/video-vw-tiguan-facelift-2019-14025091.html
    https://www.autobild.de/bilder/neue-vw-2018-2019-2020-2021-2022--5338805.html#bild9

2016 model 2.0 tdi 4motion sahibiyim. Daha detaylı bilgisi olan var mı? Araçlarımızı satma zamanı gelmeye başladı mı sizce?

Selamlar, saygılar.

• 1.4 Tsi tiguanların yakıt tüketimleri farklı görünüyor sahibinden de bunun sebebi nedir?

• youngeagle86 kullanıcısına yanıt
    Yeni kasa 125hp, eski kasa 122hp'den olabilir mi?
    2015 eski kasaların 2015 temmuz sonrası üretimi ve 2016 da çıkan yeni kasa araçlar 1.4 tsi 125 ps kullanıyor. Euro 6 motor olarak geçiyor, eski 122 ps euro 5 olan motora göre 1 lt rahat farkediyor.

Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doc.dr -- 1 Kasım 2018; 8:28:29 >
  • doc.dr D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler bilgi için. 8.1 birisinin şehir içi 7.5 diğerinin şehir içi ortalaması.

• quote:

Orijinalden alıntı: fourforty

Merhabalar,

2019 tiguan makyajı ile ilgili bazı haberlere denk geldim.

https://www.autobild.de/videos/video-vw-tiguan-facelift-2019-14025091.html
    https://www.autobild.de/bilder/neue-vw-2018-2019-2020-2021-2022--5338805.html#bild9

2016 model 2.0 tdi 4motion sahibiyim. Daha detaylı bilgisi olan var mı? Araçlarımızı satma zamanı gelmeye başladı mı sizce?

Selamlar, saygılar.
    Merhaba

Ben vw nin hicbir zaman bu kadar genis bir makyaj yaptigina sahit olmadim yani bana yalan haber gibi geldi. Tahminimce Makyajda tampon ve far grubu ufak degisiklige ugrar ve devam edilir gibi geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar,

Bir önceki seri tiguan 5N çok ciddi bir makyaj geçirmişti. Fakat o model 2006 yılında tanıtılıp, 2011 yılında makyajlanmıştı. 2016 yılında tanıtılan bir arabanın 2019 yılında ciddi bir makyaj geçirmesi banada mantıklı gelmedi. Fakat SUV pazarındaki rekabet kızışıyor. Tiguan şu anda dünyada en çok satan 10 araba listesinde 8.sırada.

Moralim bozuldu açıkcası. Ben biraz takıntılıyım bu makyaj vs işlerine.

Teşekkürler cevap için,
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba,
    Forumda yeniyim ve burada cevap bulabileceğimi düşündüğüm bir sorum var. Yeni kasa HighRline bir aracım var. Arka tamponda bu bölgeyi resimdeki gibi yapmak istiyorum. Bu parçayı temin edebileceğim bir yer var mı bilen varsa yardımcı olabilir mi?
  • orhanyilmaz06 O kullanıcısına yanıt
    Allspace’ lerin arkası böyle. Servisten bunu isteyebilirsiniz. Ancak görünen egzos çıkışları gerçek değil. Egzos ucu kıvrılarak yere doğru veriyor. Egzosda da bir düzenleme gerekir yani.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dradis D kullanıcısına yanıt
    tiguanların arkası böyle olan modelleride var yurtdışında. Evet serviste 4000lira ve uyumlu olup olmadığına dair fikirleri yok.
    Şehiriçi dediği mesela sürekli dur kalk ve 1-2 km yaparsanız 9-10 lt oluyor. Fakat arada durupda 4-5 km gidecekseniz 7 ye hatta 6.5 lere düşüyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben uzun zamandır depo doldurmuyordum, ekim ayı başında doldurdum, vaktimin %90 ını yoğun traffikte geçirdim. Sarı lamba yandığında 685km gösteriyordu, tüketim 7,6ydı

• orhanyilmaz06 O kullanıcısına yanıt
    4000 çokmuş, neticede sadece tamponun akt kısmındaki bakalit bir parça. Uyup uymayacağını ben bir allspace ile Yanyana dururken gözkararı baktım, uyma ihtimali yüksek.
    Belki zamanla yan sanayisi çıkar. Ali Express’de bakıyorum ama henüz yok.

• Yeni makyaj geldiğinde ön kısmın arteon ve troc türündeki yeni tasarım diline döneceği kesin.

Bu mevcut olan bence daha iyi idi. Göreceğiz. Muhtemelen mevcut tiguanı çizen mimar işten ayrıldı yerine kaş almaya meraklı bir başka mimar geldi.
  • Beyaz comfortline 1.4 tsi manuel + cam tavan 146.500 TL nasıl fiyat ?
  • SmuraY S kullanıcısına yanıt
    Sıfır mı?

• 
Sayfa: önceki 483484485486487
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.