Şimdi Ara

2016 KYK BURS VE KREDİLER ANA KONUSU(25 aralik ACIKLANDI) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.674
Cevap
22
Favori
58.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yurt dışında okuyorum.bu yıl 2. senem.başvuru formunu doldurdum ve çıktı almak istediğimde aşağıdaki sorunu farkettim
    2015-2016 yılında okuyacağı sınıf ta hazırlık yazmakta.ama hazırlık okumuyorum ben yani bu 2. senem.nasıl düzeltebilirim ? herşeyi denedim ama düzelmiyor,bu şekilde mi onaylatmalıyız?
     2016 KYK BURS VE KREDİLER ANA KONUSU(25 aralik ACIKLANDI)
  • Şehir dışı için yine ailenin ikamet adresini mi yazmalıyız. Eğer öyle yaparsak yurtta kaldığımızı yok sayıp, farklı şehirde olsak bile aile yanında kalır muamelesi yaparlar mı? Siz ne yazdınız ikamet adresine?
  • ###############

arkadaşlar kredinin geri ödeme taksitleri aylık kaç TL?

###############

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RΣΛPΣR -- 31 Ekim 2015; 12:05:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • başvuru yaptımda yalnız yaşıyorum annemin babamın gelirini bilmiyorum salladım birşeyler kredi çıksa yeter. kredi çıkar mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapid Step

başvuru yaptımda yalnız yaşıyorum annemin babamın gelirini bilmiyorum salladım birşeyler kredi çıksa yeter. kredi çıkar mı sizce?

Kredi herkese cikiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

quote:

başvuru yaptımda yalnız yaşıyorum annemin babamın gelirini bilmiyorum salladım birşeyler kredi çıksa yeter. kredi çıkar mı sizce?

Kredi herkese cikiyor

peki birşey sorcam geçen sene başvuru yapmıştım ben hiç haber gelmemişti acaba bana kredi çıkmışmıdır da benim haberim yoktur ?
  • quote:

quote:

quote:

Kredi herkese cikiyor

peki birşey sorcam geçen sene başvuru yapmıştım ben hiç haber gelmemişti acaba bana kredi çıkmışmıdır da benim haberim yoktur ?

Cikmistir kredi haber gelmez zaten sonuc ekranina bakmadin mi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kredi herkese cikiyor

yok hiç bakmadım peki şuan para duruyormudur acaba ziraat hesabım falanda yoktu benim gerçi

• ya ben yurt başvurusunda annemi ev hanımı olarak yazdım burs başvurusunda şimdi emekli diye yazıyorum bir sorun olurmu?

• Merhabalar, benim babam diş hekimi ve devlette çalışmıyor. kendi üstüne muayenehanesi var. vergi mükellefliği olarak ne seçmeliyim. Annem de üniversitede öğretim görevlisi yani memur onu ne seçmeliyim. ve ben anne baba meslek durumundan dolayı zaten burs beklemiyorum kredi istiyorum bu maaş falan çok önemli oluyor mu
  • arkadaslar biri bu sene akp seçilirse 400 tl olacak diyordu doğru mu ?
  • Kredi başvuran bütün öğrencilere çıkıyor diye biliyorum. Burs ihtiyacı olana mı çıkıyordu tam olarak bilen varsa söyleyebilir mi?
  • Annem dedemden emekli maaşı alıyor ben mesleğe emekli mi yazayım yoksa diğer mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arldaslar meb öğretmenlik bursu kazananlar ekim kasım aralık aylarını toplu alıyormuş diye duydum ne kadar doğru (kyk değil bakın meb öğretmenlik bölümleri içi sadece)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kredi herkese cikiyor

yok hiç bakmadım peki şuan para duruyormudur acaba ziraat hesabım falanda yoktu benim gerçi

Kredi ciktikdan sonra onaylaman gerekiyor yani senin suan uzerine kredi yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

Kredi başvuran bütün öğrencilere çıkıyor diye biliyorum. Burs ihtiyacı olana mı çıkıyordu tam olarak bilen varsa söyleyebilir mi?

Soyle anlatiyim burs cikmazsa kredi cikiyor. Burs cikmasida sansa bagli eger sehit yakini,gazi yakini,anne babaa ayri vs. Gibi durumlar ailende varsa burs cikma sansin artiyor. Ama arabasi evi ve maddi durumu iyi olanada burs cikabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vahn

Anne-baba 1 senedir ayrı.Ama resmi olarak hala evli gözüküyorlar (annem kardeşimle birlikte kendi ailesinin yanında kalıyor.).Ben ikiside sag ve birlikte yaşıyor seçenegini işaretledim.Bi sorun çıkar mı acaba?
    Birde bizim ev telefonumuz yok o yüzden bi yakınımızın telefon numarasını verdim.Bunun da bir sorun çıkarma ihtimali var mı acaba?

Hayir hic bir sorun cikmaz. Ama resmi olarak ayri olsalardi burs cikma ihtimali artardi.

• Rammstein kullanıcısına yanıt
    kredi kesin çıkıyor yani öyle mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crantola

kredi kesin çıkıyor yani öyle mi?

Evet. Ben 4-5 senedir basvurupda kredi cikmayani gormedim.

• Rammstein kullanıcısına yanıt
    peki kaç TL alıyoruz ve faizi ne kadar bilginiz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.