Şimdi Ara

2016 2.0 TD forester almayı düşünüyorum, yardım lütfen.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konu başlığında da yazığım gibi 2016 2.0 TD Forester almayı düşünüyorum. Kullanıcıların yorumlarına önem veririm. Sonuçta tecrübe en iyi öğrenme yoludur. Şuna dikkat, bu kronik sıkıntısı var, şu iyi, bu kötü diyebileceğiniz noktaları paylaşabilir misiniz? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

• Forester kullanan adam kalmamış galiba. Ya da hiçkimse fikir beyan etmek istemiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam, bende 2017 d sport asr modeli var. Bugüne kadar sadece kızdırma bujisi arızası verdi o da garantiden değişti, rutin yıllık bakım haricinde servise gitmedim hiç. Ben çok memnunum araçtan, füll donanım zaten ihtiyacım olan her özellik neredeyse var, yol tutuşunu da söylemeden olmaz , bence tek eksik yanı bir premium araç izolasyonu yok... geçen hafta kışlıkları da taktırdık bekliyoruz yasaklar kalksın diye..

• 2016 var bende de. 100 bin km'yi devirdim. Sıkıntısız, sorunsuz, normal bakım dışında servise uğramadan geziyorum.

Kışın kayak için dağlara, yazın yaylalara istediğim gibi gidiyorum.

Aşırı arazi heveslisi değilim. Şehir içi ve dışında beni tatmin ediyor.

Bence iç konsolu ve dış görünüşü demode olmaya başladı. Yoksa başka bir eksiği yok aracımın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.