Şimdi Ara

2015 yılının mart ayında windows xp kurulur mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2011 yılında masaustu pc topladım ve korsan win 7 yükledim. geçen yıl agustosda vicdan yapıp korsana tövbe ettim ve linux.a geçiş yaptım.bu yılın başında tekrar korsan win 7kurdum ama yine vicdan yaptım. Elime 2005 yılında aldıgmız windows xp cd.si geçti. Şimdi bu sisteme windows xp kursam ve sp3 yüklesem olur mu? Sata ata mata driver sorunu yaşar mıyım? teşekkürler şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bırakın Allah aşkına. Bu saatten sonra XP mi yüklenir? Dreamsparktan 8.1 indir onu yükle paran yoksa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dreamspark.da ücretsiz mi windows kopyaları? deneme sürümü mü yoksa Amme hizmeti mi yapıyor microsoft?

• istemsizhareket İ kullanıcısına yanıt
    Amme hizmeti gibi bişey. Bedava ve lisanslı. Tek şart üni öğrenci maili yani @edu.tr li bir mail. Veya öğrenci kimliği.
    Forumda windows 8 başlığında konusu var. Bak istersen.

• O saydığın şartların hiçbiri yok bende.kalkıp kutulu windowsa da o astronomik parayı saymak istemiyorum. internette surf için bile xp kurtarmaz mı? Kurtarmalı. Bnkacılık alışveriş işleri için sanal makinaya linux kurarım olur biter.ya da dualboot

• MICROSOFT XP desteğini kaldırdı ama beğeniyorsan neden kullanmayasın ?
    Hala devlet dairelerinde kullanılıyor ama ultra lüx bir pc kullanıyorsan 8.1 kullanmanı öneririm.
  • RoTaSIzTaKip kullanıcısına yanıt
    Bakın, şimdi NT tabanlı windowslar hemen hemen
    aynı temeli kullanıyor. XP ye destek bitti, artık
    güncelleme almıyor. Ama Vista, 7, 8 güncelleme
    alıyor. Korsanlar bu güncellemelere bakıp bu
    güncellemelerle giderilen açıkları XP de arıyorlar.
    Mantıken Vistada 7 de olan bir açığın XP de de olması yüksek, bu da güncelleme almayan xp için
    tehdit demek.
    Bu da XP nin daha da güvensiz olması demek. Tehlike zannedilenden daha büyük aslında.
    Tavsiyem hiç bir şekilde online olan pclerde
    arkasında desteği olmayan işletim sistemleri
    kullanmayın. Sonra başınıza kötü şeyler gelmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ipli jeton -- 11 Mart 2015; 10:15:08 >
  • bende orjinal 8 var sevmediğimde korsan 7 kullanıyorum ne vicdanıymış kullan gitsin
  • Win XP bu satten sonra kurulmaz
    her yonden zararlı,
  • RoTaSIzTaKip kullanıcısına yanıt
    Dual core cpu, iki gb ram, bir gb ekran kartı. Sistem dört yıllık

• Masquerade89 kullanıcısına yanıt
    Öyle oldu be birader, gidip teknloji magazasindan kutulu win 8 cd.si çalmakla torrentten cekmek arasında bi fark yok ki. Sadece ikincisi çok kolay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istemsizhareket -- 11 Mart 2015; 15:06:28 >
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    Parasal,alışveriş, kredikartı işleri yapmasak bi pürüz çıkarmaz gibime geliyor ama. bakalım...

• Neden kullanılmasın ? Microsoft desteği kesti ama antivirüsler 2019 a kadar destekleyecek ;)
  • yüklicem o zaman, antivirusle bişe olmaz, iki bin elli.de bile kullanırıma.mint ile dualboot

• istemsizhareket İ kullanıcısına yanıt
    Sistemde kernel düzeyinde bir açık olursa antivirüs işe yaramaz. Antivirüsler işletim sisteminin izin verdiği çerçevede görevlerini yaparlar.

• Bruhhh!??

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.