Şimdi Ara

2015 Yılı Anket Doldur Para Kazan Sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
7.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2015 yılı anket doldur para kazan sistemi devam ediyor. Bu sistem sayesinde internetten çok ciddi paralar kazanan ev hanımları ve öğrenciler bulunmaktadır. Anket doldur para kazan sisteminde tek yapmanız gereken anket şirketlerine üye olmak ve onlardan mail adreslerinize gelen anketleri doldurmaktır. Doldurduğunuz her anket başına anket şirketleri para ödemesi yapmaktadır. Eğer sizde 2015 yılında anket doldur para kazan sistemi ile para kazanmak istiyorsanız buradan anket doldur para kazan sistemi hakkında araştırma yapabilirsiniz.

• Merhaba Arkadaşlar. Arkadaşlar yeni ve çok etkili ve kazançlı bir sistem daha önermek istiyorum sizlere. Bu sistem yeni ve türk sistemi ve ödemelerini yapan güvenilir bir site. T.C.K 6563 sayılı kanunun 6. Maddesi gereği Ticari SMS ve E-MAİL gönderilecek kişilerden yazılı yada elektronik izin alınması mecburiyeti Ticarethane yetkililerini zora sokacak olmasından yola çıkarak bunu kazanca dönüştüren yasal bir sistem. Sistem ) 1 Mayıs 2015 tarihinde ticarethanelerin yaşayacağı dar boğazda ne gibi çözümler üretilir noktasından hareketle Ticarethane ile müşteri adaylarını buluşturmak amacıyla müşteri adaylarına bir teklifde bulunuyor ve diyor ki ; Gelin ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size bilgi sms leri gönderelim sizde bizden gelen her SMS , E-MAİL için gelir elde edin .Yani site diyorki sizlere hem bilgi verelim hemde Kazanç sunalım . Olay basit herşey zaten türkçe. İlk önce üyelik kaydını yapıp telefonunuza gelen doğrulama kodu ile sisteme giriş yapıyoruz ve para kazanmaya başlıyoruz. Sistemin içerisinde Kazanç olayı şu; Sistem sizin Sms , E-Mail , Anket Doldurma ve Video izleme gibi yollarla gelir elde etmenizi sağlıyor . Sistem Network oluşturabilen kişilere enteresan kazançlar sunuyor . Size işin bu tarafını aktaracağım . Şimdi ; sisteme üye olduğum anda tekil bir kişiyim , Üye sayfamdan davet linkimi kullanarak yada gsm numarasına davet sms i yoluyla başlıyorum yakınlarımı sisteme kazandırmaya 20 kişi üye olduğunda olanlar sizi hayrete düşürecek . Şu benim , bunlar üye olmalarını sağladığım 20 kişi ve bunlar ise benim vasıtamla gelen 20 kişinin sisteme üye yaptıkları . Ve bu 20 kişi benim kadar aktif değil onlar toplam da 200 kişi getirebildi. Alt sıram da 20 kişi olduğu için sistem bana bu 20 kişi nin işlem kazançlarının % 20 ‘ ini veriyor . Ve şu sırada ki 10 ar kişilerin bulunduğu 2 sıramdan da % 10 . Şimdi Basit bir kazanç hesabı yapalım . Sistem her Sms ve E- mail için 2 krş ödüyor . Ben ve kazanç ağım , bir sms atılsa ne kazanır ; ben 2 krş * 2 =dan 4 tl kazandılar .Bu sıram için de 4 tl nin % 10 unu kazanırsam buda 40 krş yapar .Bir sms de ekibim sayesinde 40+8+2 krş toplam 50 krş kazandım Bu durum da işi günlük hesaba yaparak ele alırsak ; Günde 10 Sms alsak ben 5 tl kazanırım Günde 10 da E-mail alsak 5 tl de oradan kazanırım Anket doldurma ve video izleme için sistem 5 krş kazanç veriyor . detay hesapları siz yaparsınız ben günlük kazancı söyleyeyim ; Günde 10 Anket doldursak 12,5 tl Günde 10 da video izlesek 12,5 tl de o yapar toplam günde 35 tl kazanırım .Ay 30 gün 30*35= 1050 tl kazanç yapar . Şimdi soruyorum size bu kadarcık emekle 1050 tl aylık kazancı nereden elde edebilirsiniz .İnanın bana çok değil 1 yıl sonra sisteme üye kazandırmak o kadar kolay olmayacak çünki etrafınız da herkes bu sistem den faydalanmaya başlayacak . Haydi daha ne bekliyorsun , Üye ol ve Kazanç ağını kurmaya başla . Başarılar .

Üyelik için tıklayınız...

• Sana önereceğim bu sistem ile artık sende çok az bir çaba ile internetten para
    kazanmaya başlayacaksın inşallah. Sana tavsiyem tüm önyargılarından kurtulmandır. Eğer önyargılarını
    kontrol edemezsen başarıya asla ama asla ulaşamazsın.
    Her neyse daha fazla lafı uzatmadan sana bu sistemin adresini vermek istiyorum.
    BURAYA TIKLAYARAK BU SİSTEME ULAŞABİLİRSİN!http://umys.org/?ref=utuna
  • CLİXSENSE çok güveenilir bir site ben daha yeni olmama rağmen ciddi kazanmaya başladım. tek sorunu var 6 dolar 6 dola olarak yatırıyor
    http://www.clixsense.com/?7230269
  • arkadaslar bu işte gercekten para yok yanı olsa bıle ck az onu da sıtelerdekı sınırdan dolayı ck gec alırsınız. bu işle ugrasmayın pişman olursunuz. u yazımı bakın eger ınanmassanız dahı bazı sıtlerı verdım merak etmeyın lınk felan atmadım sadece adları var. ben bu ısı9 yaptıgıma ck pısmanım emeklerıme yazık barı sız yapmayın
    http://anketdoldurparakazan2015.blogspot.com.tr/
  • 1. SİTE = www.dollarsincome.com

www.dollarsincome.com

AÇIKLAMASI ;
    -Surf Sites'e tıklayarak günlük 25-30 adet reklamdan güzel paralar kazanabilirsiniz.

-Job Offers'e tıklayarak yüzlerce görev arasından istediğiniz kadarını yapabilirsiniz.10 reklamdan kazanacağınızı tek bir görevi yerine getirerek kazanırsınız.

>>>ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA<<<

www.dollarsincome.com

ÖDEME KANITLARI

1

2

SİTEDEKİ BAKİYEM HER GÜN ARTIYOR

BASİT EĞİTİM BİLMEYENLER OLABİLİR :)
    İLK OLARAK  2015 Yılı Anket Doldur Para Kazan Sistemi
    .
    .

SONRASINDA  2015 Yılı Anket Doldur Para Kazan Sistemi
    .
    .
    VE SONUÇ >>>  2015 Yılı Anket Doldur Para Kazan Sistemi

• Anket doldurup para kazanma işini daha iyi araştırmalısınız. Çoğu sitenin söylediği boş şeyler inanmayın. Para kazanmak istiyosanız bu işleri öğrenmeniz için ilk başta ufak bir para ödemelisiniz ve anket doldurma konusunda bilgilenmelisiniz. İnternette Yüzlerce Üyelerine Para Karşılığı Anket Doldurtan ve Bunun Karşılığında Ödeme Yapan Firma Var. Bu firmaların güvenilirliğine ne kadar güveniriz bilemeyiz tabiiki. Anket Listesi Dijital Eğitim Kitabında internette anket doldurup para kazanabileceğiniz güvenli siteler ve fazlası var

Buradan bir inceleyin sonra kararı siz verin : Anket Doldurup Para Kazanmaya Başla

• arkadaşlar her anket doldurma sitesi güvenilir değil maalesef ya paranızı alamıyorsunuz yada verdiğiniz emeğin karşılığı yeterli olmuyor eğer bu işi ciddi bir şekilde yapmak istiyorsanız en güvenilir ve en çok kazandıran anket sitelerini bulabilmeniz lazım fakat bu da o kadar kolay değil fakat bir anket eğitim setinden öğrenebileceklerinizle ciddi paralar kazanabilirsiniz bi bakmanızda fayda var derim

Burdan ulaşabilirsiniz: Anket Eğitim Seti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi santt -- 21 Mayıs 2015; 16:12:29 >
  • Clixsenseten aldım ben tamam çok değil ama hiç yoktan iidir . ilk hafta sabredin yeter
  • arkadaşlar herkes bilip bilmeden kafasına eseni yazıyo inanmayın herşeye
    sadece anket yaparak bir gelir elde edemeyebilirsiniz ama çok az miktarlar kazanılmıyo fazla bir emek harcanmıyo abartılıyo bunların hepsi
    zamanında baya araştırdım o kadar zor bir şey değil bunu yapmak gelen anketler enn fazla 15-20 dk sürüyo
  • bmwberk15 B kullanıcısına yanıt
    sitenin adını paylaşmayı unuttum

http://www.benderimki.com/
    iki yıldır bi sorun yaşamadım yaşarsam da hemen çözüm buldular bu yüzden memnunum baya tavsiye ederim
    site güzel gözüküyo tasarımı falan iyi yapmışlar da insan yinede bi güvenemiyo işte kaç para kazanıyosun ki değer mi üye olmaya
  • pejo05cemo P kullanıcısına yanıt
    dene gör diyorum başka bişey demiyorum hiç bir şey kaybetmezsin merak etme

kazanç olaraksa anket gelme sıklığına bağlı hiç belli olmuyo o yani kesin bir şey kimse söyleyemez sana şu kadar kazanıyorum diye yine dediğim gibi dene ve gör
    peki bi ara bakarım çok kazanmazsam da çıkarım üyelikten
  • İnternetten Gelir elde Etmek İsteyen Var mı ?

Yukarıdaki başlıkta yer alan suale, sanırım "hayır" diyen çıkmayacaktır. Hepimiz, oturduğumuz yerden yani internetten para kazanmanın her daim hayalini kurmuşuzdur. Lakin ne yazik ki, pek çok kişi tarafından bu hayal, sadece hayal olmakla kalmıştır. Hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi başaran kişilerin sayısı, azınlık olarak belirtilebilir.

İnternetten para kazanma hayallerini gerçeğe çeviremeyen insanların, yapmış olduğu büyük hata, yeterince araştırmaya girmemeleridir. Zira, internet vasıtasıyla para kazanma alanında, gerekli ve yeterli incelemenin yapılmaması halinde, bu hayallerin gerçeğe dönüşma şansı, neredeyse imkansızdır. Biz, hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz için, size bir site dizayn ettik. internetten para kazanma hakkında önemli verilere ulaşma fırsatına sahipsiniz

İnternetten Para Kazanma Yöntem ve Teknikleri

• Clixsense gerçekten en güvenilir olanı bence, Clixsense icin ayrıntılı bir rehber hazırladım. clixsenserehberim.blogspot.com.tr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • polemicsurvey.com bu site iyi anket yolluyor . turkey yazan bölümden kayıt olun
  • herkes değişik değişik siteleri önermiş. ikinci mesajda belirtilen siteler makul ve mantıklı bence. Bu işte anladığım kadarı ile bir sürü fason firma var ama en büyükleri neobux sanırım. Tabi ben clixsense üyesiyim sadece neobuxla uğraşacak vakit yok zaten.
    Asıl para bu siteler üzerindeki küçük görevlerden geliyo. Mesela geçen ay günde 1 saat civarı uğraşmama rağmen 50 dolara yakın kazandım. Bu ay tatil filan derken hiç bakamadım. 3-4 dolar civarındayım.tabi daha doğru düzgün bakmadım bugün. Anketlerden haftada 3-4 dolar filan anca kazanılıyor. örnek olarak size son durumun resmini yükledim.
    bana kalırsa büyük garanti siteler haricinde bu işle uğraşmayın emeğinize yazık olur.
    Unutmadan şunu da belirteyim clixsense üye davet sisteminde değişikliğe gitti. Çok fazla sahtekarlık yapılıyormuş. Artık üye olduktan belli bir süre sonra eğer aktifseniz sizi davet edene bonus veriyorlar. öbür türlü para filan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Turq -- 6 Ocak 2016; 19:32:58 >

• arkadaşlar sitenin adı getpaid.social
    site daha 1 ay önce açıldı ve ciddi anlamda kazandırıyor.

Üyelinki:http://getpaid.social/share/balkan016
    üstteki linke tıklayarak üye oluyorsunuz.
    site tamamen bedava para kazandırıyor. bana da bu işlerle uğraşan biri tavsiye etti.

piremium olmayanlar için günlük 25 görev yapma hakkı var.piremium olanlar için sınırsız.

Görevler basit:
    -Facebookta sayfa beğenme (min. ödül: $0.005)
    -Facebookta gönderi beğenme/paylaşma (min. ödül: $0.01/$0.10)
    -video izleme (min. ödül: $0.05)
    -Site ziyaret etme (min. ödül: $0.02)
    -Form doldurma (min. ödül: $0.10)
    -Craigslist reklam yayınlama (min. ödül: $0.25)
    -Retweet etme (min. ödül: $0.10)
    -Google+ gönderisi paylaşma (min. ödül: $0.10)
    -Anket doldurma (min. ödül: $0.25)

Ödeme seçeneği olarak PayPal var upgrade edenler için. Upgradesiz olanlara da Amazon Hediye Kartı olarak ödeme yapıyorlar. Paranızı kazanın daha sonra isterseniz upgrade alabilirsiniz.

Upgrade fiyatları:
    Aylık: 27 dolar
    Yıllık: 97 dolar
    Ömür Boyu: 197 dolar

bana tavsiye eden kişi gözü kapalı ömür boyu upgrade satın aldı.
    ben de 1 aylık satın aldım ama 1 ay sonra ben de ömür boyu almayı düşünüyorum.
    çünkü sistemin kapanma imkanı yok. görev veren de görevi yapan da site de para kazanıyor.
    bana göre hazır sitenin başında yakalamışken kaçırmamak gerek.
    sonra kaçan balık büyük olur

Premimum almanın avantajları:

-Sınırsız sayıda task yapma şansı, 1000 tane olsa bile yapabilirsiniz. free-userlarda günde 25 ile sınırlı.

-Yeni tasklara öncelikli erişim.

-2. seviye referanslardan yüzde 10 komisyon.

-Paypal ödeme yönteminin açılması. diğer türlü hediye kartlarıyla ödüyor.

-Canlı destek ile iletişime geçebilme

-10 dolar listeleme fiyatında yüzde 100 indirim. Yani bedava.

-İlk 200 life time alana günlük 10 referans bedava. Direk siteden üye olanları dağıtıyorlar.

-1 dolardan yüksek tasklara erişim.

Son madde bile yetiyor, yükseltmek için. Life time alırsanız çok çok avantajlıya geliyor. yoksa aylık alırsanız, bir yılda 324 dolara denk geliyor. ömürlük 197 dolar. üstelik bu fiyat launch öncesi fiyatı,

• ben size en garantilerini söyleyeyim arkadaşlar bunlardan ücret alıyorum düzenli olarak...

http://www.clixsense.com/?8558664 bakın bu siteyi tek geçerim...

https://www.neobux.com/?r=nesedmn bu sitede ondan sonra gelir
    https://img.neobux.com/imagens/banner9.gif

http://www.napolyon.com/Uye/Kayit?idType=lid&id=f9f2710e-2bd8-4799-9de3-90054b51ab99 sık sık anket gelir buradan
    kolay gelsinn..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.