Şimdi Ara

2015 tayfa ygs fen için sorularınız var mı(2014 37/3 yaptım) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
16
Favori
2.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben tmyim, fizik haricinde fen cozmek istiyorum ne kadar zamanimi alir haftada 2 3 saat calissam ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lasenhayirdiir

Ben tmyim, fizik haricinde fen cozmek istiyorum ne kadar zamanimi alir haftada 2 3 saat calissam ?

Biyoloji baya uzun sürebilir ama kimya fazla uzun sürmez.
  • Gunaydin. Ben tmciyim matematigim yok ve ygs fende ogrenmek istiyorum. Bu ygsde 10 mat 8 fen dogrusu cikarttim. Hedef 30 ustu turkce ve sosyal, mumkunse 20ser matematik yapmak. Cok bilgisiz degilim ama yinede bana anlatarak ogretmesi daha iyi olur. Fende ise genel kultur ile 10 falan yapilir. Sozelim iyi yani duydugum sozel bilgi aklimdan pek kolay cikmiyor. Yani biyoloji kimyanin yardimiyla bi 20 tane fen yapmam lazim. Sizce hangi kitaplar ve nasil calismaliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: UmudunuKaybetme

Gunaydin. Ben tmciyim matematigim yok ve ygs fende ogrenmek istiyorum. Bu ygsde 10 mat 8 fen dogrusu cikarttim. Hedef 30 ustu turkce ve sosyal, mumkunse 20ser matematik yapmak. Cok bilgisiz degilim ama yinede bana anlatarak ogretmesi daha iyi olur. Fende ise genel kultur ile 10 falan yapilir. Sozelim iyi yani duydugum sozel bilgi aklimdan pek kolay cikmiyor. Yani biyoloji kimyanin yardimiyla bi 20 tane fen yapmam lazim. Sizce hangi kitaplar ve nasil calismaliyim?

Fem simetriler ve denemeler hedefin için fazlasıyla yeter.
  • Yeni nesil için up
  • Mehmet hocam, youtube deki teknofem videoları ile teknofem.com sitesindeki videolar aynı gibi geldi bana.Siz hiç karşılaştırdınız mı? :)
  • Biyoloji nasıl çalışıyosun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

Mehmet hocam, youtube deki teknofem videoları ile teknofem.com sitesindeki videolar aynı gibi geldi bana.Siz hiç karşılaştırdınız mı? :)

Aynı videolar ben de çoğu zaman youtubeden dinliyordum zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: ösymağduru

Biyoloji nasıl çalışıyosun?

Biyoloji ters bir ders yani çoğu konu birbiriyle bağlantılı olduğu için en çok emek isteyen derslerden birisi yani birbiri ile çok bağlantılı biyoloji onun için bir kitapla sabırlı bir şekilde gidin çok yanlışınız çıkar ilk başlarda yavaş yavaş biyolojide iyi olmaya başlarsınız biyoloji fen dersleri içinden en çok gid gelli dersimdi çok oynuyordu netlerim bazen 8 yapıyordum bazen 13 ama sınavda 1 yanlışım vardı. Biyoloji sabır ve ilgi ister
  • Mehmet hocam, Ben o zaman Kimya'dan başlayayım Fen çalışmaya:) Biyolojiden 2.üniteye geçip sinirlerimi bozmadan Kimyayı öğreneyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

Mehmet hocam, Ben o zaman Kimya'dan başlayayım Fen çalışmaya:) Biyolojiden 2.üniteye geçip sinirlerimi bozmadan Kimyayı öğreneyim :)

Daha doğrusu yapamadığınız üstüne gitmek
  • Hocam lysde kaç tane yaptınız fizikten?

• quote:

Orijinalden alıntı: 01anavarza

Hocam lysde kaç tane yaptınız fizikten?

Lys'yi hafife aldım kötüydü yani baya kötüydü.
  • imehmet89 İ kullanıcısına yanıt
    Bendede sıkıntı şu ki ygsde yapabiliyorum ama lysde konu eksiğim var.Formül ezberlemek zor oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 01anavarza

Bendede sıkıntı şu ki ygsde yapabiliyorum ama lysde konu eksiğim var.Formül ezberlemek zor oluyor

Bu konuda yardımcı olamayacağım daha iyi yapan kişilere sorun
  • imehmet89 İ kullanıcısına yanıt
    Tamam :)Canın sağolsun

• eyw bro yorumları okudum kesin şeyler yazmışsın
    ayrıca verdiğin o link bende yoktu onuda senin sayende gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DocMVK -- 7 Temmuz 2014; 12:51:27 >
  • 2014 YGS LYS FEN SORULARI ELİNDE OLAN PM VEYA PAYLAŞABİLİR Mİ LAZIMDA HERKEZ YARARLANIR AYRICA
  • Teknofem videolarında hoca fazla detaya inmemiş.Sorularda daha detayları bilgilerle karşılaşıyorum :( MEGA'daki konu anlatımlı biyoloji kitapları var.Hepsine tek tek göz atıyorum şöyle de içinden çıkılacak gibi değil.Tek kaynak takip mi etsem acaba? Ama oda az gibi geliyor bana ?
  • işin sırrı bol bol deneme çözmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n.fowleri -- 15 Temmuz 2014; 10:20:43 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.