Şimdi Ara

2015 tayfa ygs fen için sorularınız var mı(2014 37/3 yaptım) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
16
Favori
2.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tercihlerden sonra yardim edebilirim ancak suan kafayi yiyecegim nereydeyse birde size yardim etmeye kalkarsam cenazem cikar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lys dede deneme çözerek yapabilirmiyiz yoksa soru bankasımmı ?ll

• Öncelikle türkiye birincisinin 38/2 neti vardı 39/1 büyük iş gerçekten tabi biz burada çok troll gördük burada amacım da hava atmak değil yardımcı olmak.
  • xsec : Merhaba lys başarımın iyi olduğunu düşünmüyorum bu konuda size fikir verebilecek başka kişileri vardır.
    dothemath : Merhaba, simetrileri bitirmeniz anlayarak yeterli olacaktır gerisi deneme.
    louis99 : Merhaba hocam açıkcası ösym tarz değiştirdi ve bu konularda her kitap yetersiz kalıyor femin denemeleri hariç onun için simetri+femin denemeleri sizi hedefe ulaştırır
  • Konuyu açan arkadaş, sana tek bir sorum olacak. Nitel nicel gözlem sorusunu ne yapmıştın?

• quote:

Orijinalden alıntı: geleceginmuhendisi

Konuyu açan arkadaş, sana tek bir sorum olacak. Nitel nicel gözlem sorusunu ne yapmıştın?

Yanlış yapmıştım yalnız zübeyde demiştim yalnış hatırlamıyorsam
  • quote:

Orijinalden alıntı: geleceginmuhendisi

Konuyu açan arkadaş, sana tek bir sorum olacak. Nitel nicel gözlem sorusunu ne yapmıştın?

O soruyu doğru yapan tanıyor musunuz? 24.olan arkadaşımın fendeki tek yanlışı oydu. Daha iyi yapanını da görmedim.
  • Ya var ya çoluğuma çocuğuma ne Ali ne de Zübeyde diye isim koyucam öyle arkadaşları bile olmasın bak gene geldi aklıma sahur sahur sinir oldum

• palme fizik a-b-c-d konu anlatimlari nasıldır? ara sınıfta kullandım palme cok işlem ağırlikliydi belki de ara sınıf olduğu içindir. o da kötüyse apotemi yada celal aydina bakicam

• MEB'in tüm kitaplarını okuyun.Size verebileceğim en önemli tavsiyelerden biri budur.Altını çize çize okuyup ara ara tekrar edin.1-2 soru bankası yeter sonra full deneme kasmanız lazım.Deneme çözmek işin anahtarı.Ne kadar çok çözerseniz o kadar aşinası olursunuz konuların.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rsuperstar -- 30 Haziran 2014; 3:52:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoleynKızı

palme fizik a-b-c-d konu anlatimlari nasıldır? ara sınıfta kullandım palme cok işlem ağırlikliydi belki de ara sınıf olduğu içindir. o da kötüyse apotemi yada celal aydina bakicam

Eğer hoca imkanınız yoksa ki halihazırda teknofem var oradaki hoca dershane hocamdan kat kat daha iyiydi. Ben konu anlatımlıdan çalışan kişilerin pek ortalamasıını yüksek göremedim ki palme çok kalın onun yerine simetri + deneme çok çok daha faydalı olur
  • ben femin akıllı tahtadan anlatmasini sevmiyorum teknofemden de dinledim pek hoslanmadim Türkiyede iyi fizik hocasi yok denecek kadar az zaten dershanedeki de fena değil ama bana bi kitap sart celal aydin yada palme arasında kaldım
    simetri konusu da sorulari hoşuma gidiyo ama bana ezberci geliyo biraz o yüzden simetriyi konuyu ogrendikten sonra tekrar ve soru bankası niyetine kullanicam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vivalaluna -- 30 Haziran 2014; 4:05:40 >
  • quote:

ben femin akıllı tahtadan anlatmasini sevmiyorum teknofemden de dinledim pek hoslanmadim Türkiyede iyi fizik hocasi yok denecek kadar az zaten dershanedeki de fena değil ama bana bi kitap sart celal aydin yada palme arasında kaldım
    simetri konusu da sorulari hoşuma gidiyo ama bana ezberci geliyo biraz o yüzden simetriyi konuyi ogrendikten sonra tekrar ve soru bankası niyetine kullanicam

Eğer mutlaka alacam diyorsanız palme, palme bu işi çok iyi yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: imehmet89

quote:

ben femin akıllı tahtadan anlatmasini sevmiyorum teknofemden de dinledim pek hoslanmadim Türkiyede iyi fizik hocasi yok denecek kadar az zaten dershanedeki de fena değil ama bana bi kitap sart celal aydin yada palme arasında kaldım
    simetri konusu da sorulari hoşuma gidiyo ama bana ezberci geliyo biraz o yüzden simetriyi konuyi ogrendikten sonra tekrar ve soru bankası niyetine kullanicam

ygs lys kitaplarinda yorum sorulari ağırlıklı mi peki suan kitapcilarda hiçbir sey olmadığı icin inceleyemiyorum malesef yukarıda da belirttim palme çok güzel ama ara sınıf kitaplari full islemdi neredeyse

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: imehmet89

quote:

ygs lys kitaplarinda yorum sorulari ağırlıklı mi peki suan kitapcilarda hiçbir sey olmadığı icin inceleyemiyorum malesef yukarıda da belirttim palme çok güzel ama ara sınıf kitaplari full islemdi neredeyse

palme tüm soru tiplerini irdeliyor yeni tarz sorular zaten sadece denemelerde var ösym tarzı yeni değiştirdi yayınevleri de öyle kitap değiştirmez hemen.

• up
  • hocam öncelikle böyle bir konu açtığınız için bu mübarek ayda Allah razı olsun sizden ;) Bu aralar bende böyle bir rehber arıyordum kendime.
    Keşke çözemediğim sorularım olsa da hemen size göndersem ama maalesef daha Fen'den hiçbir şey yapamıyorum Şaka gibi ama öyle :( Ben meslek lisesi çıkışlı olduğum için Fizik-Kimya-Biyoloji dersi ile hiç işimiz olmadı :( Şuan yaş 24 oldu :) Artık bu sene aklımdaki bölümü okumak istiyorum. Bunun içinde illaki Fen çözmem gerekiyor. Vira Bismillah diyerek bu hafta Sınav'ın konu anlatımlı kitabından Biyoloji çalışmaya başladım. 0 model olduğum için bana bir yol gösterir misiniz?
    İnternetten izlememi önerdiğiniz başka bir hoca var mı? Sizi hakikaten gönülden tebrik ediyorum ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj_alper_ -- 3 Temmuz 2014; 11:14:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

hocam öncelikle böyle bir konu açtığınız için bu mübarek ayda Allah razı olsun sizden ;) Bu aralar bende böyle bir rehber arıyordum kendime.
    Keşke çözemediğim sorularım olsa da hemen size göndersem ama maalesef daha Fen'den hiçbir şey yapamıyorum Şaka gibi ama öyle :( Ben meslek lisesi çıkışlı olduğum için Fizik-Kimya-Biyoloji dersi ile hiç işimiz olmadı :( Şuan yaş 24 oldu :) Artık bu sene aklımdaki bölümü okumak istiyorum. Bunun içinde illaki Fen çözmem gerekiyor. Vira Bismillah diyerek bu hafta Sınav'ın konu anlatımlı kitabından Biyoloji çalışmaya başladım. 0 model olduğum için bana bir yol gösterir misiniz?
    İnternetten izlememi önerdiğiniz başka bir hoca var mı? Sizi hakikaten gönülden tebrik ediyorum ;)

İnternetten teknofem kesinlikle harika anlatıyor biyolojiyi sistemi şu şekilde yapın bence ben bir konu için örnek vereceğim;
    • 1. gün konuyu internetten dinleyip anlama ve biraz ara verip sonra konu anlatımlı kitaptan pekiştirme
    • 2. gün o konuyla ilgili test çözme sonra işte 1 hafta sonra okursunuz 2 hafta sonra okursunuz böylece bilgi tam oturmuş olur bu sistemle başarabilirsiniz bence .

• Kimya-Fizik için de mi aynı sistemi uygulayayım? Konu anlatımı için önereceğiniz bir kaynak varsa alabilirim.Dershaneye gitme şansım olmadığı için kitap konusunda bonkör davranacağım :) teknofem sitesini şuan inceliyorum ;) İnş bu konuda baki olursunuz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

Kimya-Fizik için de mi aynı sistemi uygulayayım? Konu anlatımı için önereceğiniz bir kaynak varsa alabilirim.Dershaneye gitme şansım olmadığı için kitap konusunda bonkör davranacağım :) teknofem sitesini şuan inceliyorum ;) İnş bu konuda baki olursunuz :)

Kimya için de aynı sistem fizik için de teknofem fizik harika ötesi zaten dershane hocamdan daha iyi anlatıyordu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.