Şimdi Ara

2015 SAMSUNG TİZEN TV (319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.695
Cevap
85
Favori
377.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hay yaşayasın. Bendekinde sorun yok ama hasret kalmıştık böyle içi dolu bilgilere. Teşekkürler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellinger

Hay yaşayasın. Bendekinde sorun yok ama hasret kalmıştık böyle içi dolu bilgilere. Teşekkürler...
    Rica ederim .iyigünler

• quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Teşekkürler bende kumanda alıp akıllı kumandayı 1 senedir kullanmıyordum. Geçenlerde sizin gibi deniyeyim dedim baktım tepki yok bende pili bitmiştir deyip değiştirdim gene tepki yok kaldırdım tekrar kumandayı demekki eşleştirme yapmak lazımmış. Sayenizde öğrenmiş olduk
    Rica ederim. Ben de bu forumdan çok şey öğreniyorum. Bilgi paylaştıkça güzel. Iyigünler

• quote:

Orijinalden alıntı: seikojuo

Menüden smart hubı sıfırla ama nihayetinde bende hiçbir zaman doğru düzgün tvnin browserından izleyemedim. Diğer alternatif web video caster uygulaması ile telefondan Tv ye görüntüyü atmak için http://www.webvideocaster.app/home burdan telefonuna uygun appi indirebilirsin. Ben apple kullanıyorum. Uygulama, %90 oranında sıkınti çıkarmıyor. Tv ye aktardığım filmi sonuna kadar kesintisiz veya bağlantı hatası olmadan izlenebiliyor.
    Evet tv deki browser kötü
    Bende web video caster i google chrome cast ile yıllardır kullanırım
    Ara sıra izlediğiniz site server larından kaynaklı sıkıntı yaşayabilirsiniz okadar

• TV Stand vidalarını kaybetmişim. İdareten arkadaşın LG TV sinden çıkan vidaları taktım.
    M4*14 olarak geçiyor.

Türkiye de alabileceğim bir yer var mıdır?

• gençler selamlar,

yardımınız lazım. şu kumandayı tv ile eşleştiremiyorum. 2 tuşa basılı tutuyorum fakat hiç tık yok.

dolayısıyla bazı tuşlar çalışmıyor kumanda da. ne yapmak lazım? yeni qled tv lerin kumandasından alsam bizim JS8500 ile çalışır mı acaba?

yardım rica ediyorum..

teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: insane1907

gençler selamlar,

yardımınız lazım. şu kumandayı tv ile eşleştiremiyorum. 2 tuşa basılı tutuyorum fakat hiç tık yok.

dolayısıyla bazı tuşlar çalışmıyor kumanda da. ne yapmak lazım? yeni qled tv lerin kumandasından alsam bizim JS8500 ile çalışır mı acaba?

yardım rica ediyorum..

teşekkürler..
    Selam aynı dert bendede var TV kapatmak ölüm onun dışında çalışıyor...
    Ama Digiturk akıllı kumanda ile aç kapat yapıyorum ama satacak olursam servis arayıp buna uyumlu kumanda varmı kaç tl diye öğrenip alıcam başka yerden neticede servis bayaa koyar
  • quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

Selam aynı dert bendede var TV kapatmak ölüm onun dışında çalışıyor...
    Ama Digiturk akıllı kumanda ile aç kapat yapıyorum ama satacak olursam servis arayıp buna uyumlu kumanda varmı kaç tl diye öğrenip alıcam başka yerden neticede servis bayaa koyar

Alıntıları Göster
    yahu ben cidden anlamıyorum. zaten aldığım günden beri hiç randımanlı çalışmadı bu kumanda.

ben size söyliyim. piyasa fiyatı ile servis fiyatı arasında pek fark yok. servis 400 TL diyor, piyasada 330-350 TL arasında fiyat. BN59-01220D model kumanda.

yalnız son çıkan QLED kumandaları daha ucuz piyasada. acaba bizimkilerle çalışır mı?

• Pili çıkartıp vidaları sökün ve biraz da zorlayarak kumandayı açın. Metal kısımlara temas eden düğmelerin altına denk gelen plastik kısımları kulak çubuğuna kolonya dökerek iyice temizleyin ve kumandayı tekrar monte edin. Sıfır gibi olacaktır. Siz yapamıyorsanız elektrikçi veya elektronikçide yaptırabilirsiniz. Bir de bu paraya bir Android box alın rahat edin. Hala smart TV uygulamasını kullanan var mı yahu.. Kalın sağlıcakla..

• Yıllar geçiyor teknoloji uçuyor kaçıyor vs gösteriyorlar ama aslında eskileri mumla aratıyorlar... Bu gün yeni samsungları gezdim bizim 2015 seri ile alakaları yok kalite ve resim kalitesi açısından büyük tv 75 sony xe9005 küçük olan ju7000
    ikisidr evimde sony tabi yeri ayrı motion ve renk gamı olarak ama ju7000 resmen meydan okuyor...ekran kaplaması samsung daha iyi ve bu yılki modeller ne motion ne resim kaskinliği ile inanın yanına yaklaşamıyor ju7000 in bile yanına.

2015 SAMSUNG TİZEN TV
     2015 SAMSUNG TİZEN TV
     2015 SAMSUNG TİZEN TV
     2015 SAMSUNG TİZEN TV
     2015 SAMSUNG TİZEN TV
     2015 SAMSUNG TİZEN TV
     2015 SAMSUNG TİZEN TV
     2015 SAMSUNG TİZEN TV
     2015 SAMSUNG TİZEN TV
     2015 SAMSUNG TİZEN TV
     2015 SAMSUNG TİZEN TV
     2015 SAMSUNG TİZEN TV
     2015 SAMSUNG TİZEN TV

• mühendis266 M kullanıcısına yanıt
    mühendis kardeşim noktayı koymuş:)
    bu tv ye halen sahip olanlar ellerindekinin değerini bilmiyor.
    ah keşke biraz küçük ve curved olsa bende 49ks8500 yerine monitör kullanacağım ancak mecbur hanım kullanıyor :)
    bu tv halen piyasadaki en iyi tv lerden birisi .
  • insane1907 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var doğru dürüst kullanmadım bile kumandayı ona rağmen ses açma kapama yön tuşları çalışmıyor. Tamirciye götürdüm yapılmaz dedi yenisini alacaksın dedi aliexpressten normal samsung tizen uyumlu kumanda ile idare ediyorum. Servisi aradım onlar da tamiri yok yenisi 350 lira dedi. 350 verdikten sonra Android TV box alır geçerim dedim ki öyle yapacağım ben de.

• mesaj yazdım tv ye nazar değdi:)
    yukarıdaki mesajlarda gördüğüm; arka ledlerin titremesi-flaşlanması gibi yani yanıp söner gibi olmaya başladı sonra da orta kısım sabit parlak kaldı, üstler karanlık. aha dedim gitti tv:)
    sorun yaşayan arkadaşların anakartı falan değişmiş ama bana temsasızlık veya bir şeylerin ısıdan veya ömürlerinin dolması gibi geldi.
    neyse tv yi açtım arka panel çok rahat sökülüyor....
    power supply a bağlı tüm soketleri söktüm sıkıca yeniden taktım vidalarını sıktım, tv yi kapattım
    sorun gitti ilk haline geri döndü tv. ileride yeniden yapar mı yapabilir bilemem ancak sorunun power supply olduğu belli 200-250 tv gibi bir fiyata satıyorlar. sıkıntı yaşayanlar servise giderse panel derler anakart derler 3-5000 lira para isterler garanti olmadığı için. kendiniz sökün takın .
    kolay gelsin.
    Karşılaştırma için teşekkürler. Samsung 55 miydi?
    Hatırladığım kadarıyla sizinle birlikte hizlial GittiGidiyor kampanyasından almıştık bu tvyi.
    Keşke zamanında 65 veya daha üstü olarak alabilme imkanım olsaydı :)

Fidelio gözümden kaçmadı. Bana sorunlu bir cihaz denk gelmişti, kullanmadan veda etmiştim.
    Şimdi de Fidelio B8 var ancak surround sesi arıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

Karşılaştırma için teşekkürler. Samsung 55 miydi?
    Hatırladığım kadarıyla sizinle birlikte hizlial GittiGidiyor kampanyasından almıştık bu tvyi.
    Keşke zamanında 65 veya daha üstü olarak alabilme imkanım olsaydı :)

Fidelio gözümden kaçmadı. Bana sorunlu bir cihaz denk gelmişti, kullanmadan veda etmiştim.
    Şimdi de Fidelio B8 var ancak surround sesi arıyorum.
    Rica ederim ne kadar zaman oldu iyi hatırladınız denk geldi :) Ben gg daki hızlı aldan almıştım siz de oradan mı almıştınız ? 3 bine inmişti 55 bile büyüktü düşünmedim o zamanlar ama keşke alsaymışıö gittim 75 sony aldım :)

Fidelio güzel kaliteli bir ses ve surrounda sahip gözüm gibi bakıyorum uçtu fiyatlar b8 e rear kit bağlanamıyor mu ?

Evet doğrudur 3bine gg den almıştık.
    Gönderecek mi, sizde durum nedir diye yazışmıştık.

Rear kit yok diye biliyorum. Siz söyleyince tekrar kısa bir araştırma yaptım. Philips te böyle bir çözüm yok görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mechatronik

Evet doğrudur 3bine gg den almıştık.
    Gönderecek mi, sizde durum nedir diye yazışmıştık.

Rear kit yok diye biliyorum. Siz söyleyince tekrar kısa bir araştırma yaptım. Philips te böyle bir çözüm yok görünüyor.
    Ben hala hatalı fiyat mıydı anlamış değilim hızlıalda iptal etnişlerdi aynı fiyatı oysa. Soundbar olarak sıfırı var mı bilmiyorum fidelio b5 kovalayın ikinci el dahil başka marka olarak da sony zf9 rear kitle gayet iyi olur jbl bar 5.1 de düşünülebilir.

Arada bir bakıyorum soundbarlara uygun bir fiyat gelirse değerlendireceğim.
    Teşekkürler.

• Yeni güncelleme Taze daha bugün...
    03.12.2019 File(USB type) sür. 1550.0 (Farklı Dillerde)
  • Türkiye sitesinde gözükmüyor.
  • 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.