Şimdi Ara

2015 SAMSUNG TİZEN TV (317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.696
Cevap
85
Favori
377.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler hocam,

Benim sürüm 1501, yeni sürümde mi çözdüler acaba?

Aynı sorunu ks serisi kullananlarda yaşıyor.

https://eu.community.samsung.com/t5/TV-Audio-Video/UE55KS7000-bluetooth-volume-control/td-p/159468

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sorum olacak ju7500 hdr destekliyor mu? Bir de Altyazı rengi değiştirme özelliği var mı ju7500 de? Teşekkürler şimdiden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TURKCELL TV+ ile akıllı kumandayı eşleştirebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ata_1907_

2 sorum olacak ju7500 hdr destekliyor mu? Bir de Altyazı rengi değiştirme özelliği var mı ju7500 de? Teşekkürler şimdiden
    Sözde destekliyor ama parlaklık değeri yeterli olmadığı için olmaması daha iyi. Altyazı rengi değiştirme özelliği yok diye hatırlıyorum.
  • tivibu go uygulamasını kullanan varmı kullanıcı adı şifre giriyorum orda takılıyor açmıyor smart hub ı resetledim olmadı eğer izleyen varsa komple reset atacam artık
  • antired kullanıcısına yanıt
    Ben izleyebiliyorum hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uray01 kullanıcısına yanıt
    hangi model ? bende bu şekilde kalıyor maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antired -- 2 Aralık 2018; 2:7:47 >
  • müşteri hizmetlerini bilgilendirdim gerek mail yoluyla gerek telefonla soyledikten sonra güncelleme yaptılar şuan çalışıyor JU serisinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antired -- 20 Aralık 2018; 12:3:23 >
  • Arkadaşımın elinde 55 JS 9000 serisi TV var. Eli biraz sıkışık satmak istiyor, bende almak istiyorum.

Sizce bu TV günümüz şartlarında kaç lira eder.

Almaya değer mi? Yoksa yeni teknoloji TV mi almamı tavsiye edersiniz.

Kronik sorunları var mı? Nelere dikkat etmeliyim?

Birde en merak ettiğim gün ışığı ekrana vurunca TV yi karşıdan seyretmek zorlaşıyor mu?

Kullanan arkadaşlar bir yardım ederlerse sevinirim
  • İlk 2 ju7000 son 2 sony xe9005 aynı cihazla evimde çekildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mentalform -- 5 Ocak 2019; 11:37:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar selamlar,

2015 yılında aldığım 48ju6070 tv de 2-3 gün önce beyaz, yarım ay şeklinde parlak bir leke belirdi. Yüksekliği 4 parmak civarı. Bu çok gözüme batıyor. Neden oluyor ve bunun ismi nedir?

Servis yüklü fatura çıkarmak dışında bir şey yapar mı buna garanti bitti çünkü.

Varsa çözüm öneriniz alırım.

• Hocam merhabalar 55ju7000 tv min hdmi calibre ayarını bozdum ve renkleri biraz sıkıntılı şu an. Hiç servis menusune girdiniz mi acaba? Bana adc result degerleri lazim maesef yardimci olabilirmisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mayako -- 7 Ocak 2019; 15:6:35 >
  • Kulspruta kullanıcısına yanıt
    bende 48ju6570 var. sağ üst köşe ve orta kısımlarda 6 tane mavi pembeye dönen renk lekeleri oluştu. internetten bakınca birde baktım ki panelde üretim hatası varmış çoğu kullanıcının iki sene sonra benzer sorunlar çıkıyormuş. samsung durumu kabul etmiş ama birşeyde yapmıyormuş. tamirininde olanaksız olduğunu söylüyorlar. panel değişimi yapılması gerekiyormuş. sendeki aynı sorun mu bilmiyorum. ekranı komple beyaz duvar kağıdı koyup bir incele. bu vesile ile "2015 SAMSUNG TİZEN TV" forumuna üye olan, TV ye sahip olan herkese geçmiş olsun diyorum. er yada geç panel bozulacak. herşeyi samsung marka almaya çalışan biri olarak samsung senin ta a..... k....

edit: garantisi devam eden arkadaşlar acil kontrol edip eğer sorun var ise tamire yollasınlar. eğer garanti doldu ise elinizde patladı demektir.

aşağıdada görebileceğiniz gibi insanlar isyan etmiş ama nafile.
    https://eu.community.samsung.com/t5/TV-Audio-Video/Samsung-Smart-led-tv-has-a-purple-patch/td-p/298939/page/8
    https://eu.community.samsung.com/t5/TV-Audio-Video/Purple-patches-on-TV/td-p/159357/page/8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halix -- 11 Ocak 2019; 15:51:24 >

• Banada 65ju7500 için adc result degerleri lazim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar bir sorum olacktı 55ju7500 tvim var htcm8 telofonu ağ üzerinden ekran yansıtabilirmiyiz.yapmaya çalıştım ama yapamadım tv ağ ayarlarından telefonu görüyor bağlan dediğim zaman hata veriyor.
  • 55ju7000 var bende çok yavaşladı ne yapmak gerek ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Banada 65ju7500 için adc result degerleri lazim
    Hocam bu degerler aslinda neden lazim anlamiyorum :) bende ayni konudan muzdaribim şöyle, hdmi, av, component kalibrasyonlari basarili sonuçlandi test resimi ile ama işte bir kere bu ayarlari bozduğumuz icinmi psikolojimiz.bozuldu anlamadim. İsin kötü tarafı ise hdr ile ugrasmak sanirim.bizim ju serisi.tam hdr ye geçiş zamanında cikti ve yazilimla cakma birşeyler geldi anliyamadim gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: estamemuchoo

55ju7000 var bende çok yavaşladı ne yapmak gerek ?
    Ayni.tv den var hocam uğraşmayin fabrika ayarlarina dönün yapacak pek birşey yok zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Mayako

Hocam bu degerler aslinda neden lazim anlamiyorum :) bende ayni konudan muzdaribim şöyle, hdmi, av, component kalibrasyonlari basarili sonuçlandi test resimi ile ama işte bir kere bu ayarlari bozduğumuz icinmi psikolojimiz.bozuldu anlamadim. İsin kötü tarafı ise hdr ile ugrasmak sanirim.bizim ju serisi.tam hdr ye geçiş zamanında cikti ve yazilimla cakma birşeyler geldi anliyamadim gitti

Alıntıları Göster
    Hocam ben tvyi js mode olarak kullanıyordum o yüzden ayarları değiştirdim ama şimdi düzeldi servis kumandası aldım internetten servis menüsüne girince düzeltti otomatik kendisi yada bana öyle geldi bilmiyorum şuanda iyi gibi ama orjinal değerleri olursa daha iyi

• 2019-05-02 File(USB type) sür. 1530.1 (Farklı Dillerde)
  • 
Sayfa: önceki 315316317318319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.