Şimdi Ara

2015`İN EN İYİ VİRÜS PROGRAMI (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
4
Favori
245.395
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim faydalı olduysam ne mutlu bana güle güle kullan
  • tarik1968 kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin bitdefenderi kullansiginiz icin soruyorum
    Bu bitdefender turkiye sitesi 2 senedir aktif olmasina ramen neden global sitesinde dil seciminde aktif degil?
    Birde bu 2015 surumude eski..2016 cikti benim bildigim global sitesinde
    Ve okadarda zor degil ingilizcesi..ayarlarin2013 den beri hemen hemen ayni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oskis

Bu bitdefender turkiye sitesi 2 senedir aktif olmasina ramen neden global sitesinde dil seciminde aktif degil?

Ya! Bitdefender'ın Türkiye sitesi olsa ne olacak ben distribütörünü aradım onlar bile dil konusunda bir şey yapamıyoruz diye itiraf ettiler ama bu durum kötü bir durum çünkü Bitdefender'ın Türkiye piyasasına yeterince önem vermediğini gösteriyor ben diğer rakip firmalara bakıyorum da hepsinin Türkiye'de ofisleri var ve de tüm sürümleri türkçe destekli ne diyeyim Allah Bitdefender'a akıl fikir versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: tarik1968

quote:

Orijinalden alıntı: Oskis

Ya! Bitdefender'ın Türkiye sitesi olsa ne olacak ben distribütörünü aradım onlar bile dil konusunda bir şey yapamıyoruz diye itiraf ettiler ama bu durum kötü bir durum çünkü Bitdefender'ın Türkiye piyasasına yeterince önem vermediğini gösteriyor ben diğer rakip firmalara bakıyorum da hepsinin Türkiye'de ofisleri var ve de tüm sürümleri türkçe destekli ne diyeyim Allah Bitdefender'a akıl fikir versin.

Bende o yüzden norton kullaniyorum yeni aldim baya iyi duruyor... siz oneriyormusunz

• Oskis kullanıcısına yanıt
    Ben sadece Bitdefender'ın son sürümünün dilinin Türkçe olmadığından ve Bitdefender'ın bu duruma el atmamasını eleştirdim ancak güvenlik konusunda dünyanın 1 numarası bence Norton da iyi ancak Kaspersky ile beraber çok pahalıya satılıyor bir antivirüse de 70-80 TL. vermek istemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarik1968

Ben sadece Bitdefender'ın son sürümünün dilinin Türkçe olmadığından ve Bitdefender'ın bu duruma el atmamasını eleştirdim ancak güvenlik konusunda dünyanın 1 numarası bence Norton da iyi ancak Kaspersky ile beraber çok pahalıya satılıyor bir antivirüse de 70-80 TL. vermek istemiyorum.

Hocam neye gore 1.ci diyorsunuz testlere bakiyorumda hemen hemen bütün yakalamalar kafa kafaya....
    korumalari ayni gibi duruyor...
    Yıllardir kasper kullandim artik bikkinti geldi sürekli kasmasindan usandim 1 haftadir norton kullaniyorum baya güzele benziyor...
    Bitdefedner de güzeldir kotu degil tabiki bütün testlerde hep 1.2.3. çikiyor...
    Sizde buna istinadenmi soyluyorsunuz 1.ci diye
  • Oskis kullanıcısına yanıt
    Bitdefender testlerde Norton ve Kaspersky ile beraber sürekli üst sıralarda yer alıyor 2013 yılında her alanda 1. seçilmiş bir firma diğer yıllarda da ilk 3 içerisinde mutlaka yer alan bir firmadır Bitdefender. Ben Kaspersky, Norton, Avira, Avast, Avg ve Bitdefender kullandım bunların içerisinde kullanımı bana hoş gelen Kaspersky ile Bitdefender dı her ikisininde ara yüzü çok sade ve kullanışlı idi. Ancak bu durum diğerlerinin kötü olduğu anlamına gelmez.
  • KASPERSKY ve BITDEFENDER zirveyi paylaşıyorlar. Hemen arkalarında NORTON ...

Windows 10 üzerinde yapılan uzun testlerde en stabil olan NORTON (antivirüs ve firewall ikilisi testlerde çok başarılı çıkıyor, internet security yazılımı olarak norton security çok cazip)

Güvenlik olarak özellikleri iyi çalışan BITDEFENDER (e-mail security, search advisor, facebook security gibi yaygın güvenlik özellikleri var, mesela kaspersky da facebook güvenliği yok...... ancak bitdefender web üzerinde gömülü flash videoların oynatılamaması gibi bir problem var ve o uzun süredir devam ediyor firmada bir türlü çözemedi bunu.... ayrıca search advisor chrome üzerinde google ile bir çalışıyor bir çalışmıyor.... şifre koyuyorsunuz ama şifre sormadan uninstall edebiliyorsunuz... gibi...)

Windows 10 üzerinde çok ciddi uyum sorunları olan ise KASPERSKY (start menu problemi, windows updatelerin takılması, grafik kartı sürücüsü ile ilgili problemler gibi)

Windows 10 özelinde bakarsak KASPERSKY ve BITDEFENDER sorunlu (kaspersky 2016 daha fazla sorunlu kabul edilemez sorunlar var... bitdefender 20.0.23.xxx daha kabul edilebilir sorunlara sahip) ve üst seviyede güvenli.. Ama NORTON hem sorunsuz hem de üst seviyede güvenli...

Windows 8.x ve 7 için Bitdefender ve Kaspersky sorunlu değil ve güvenilir yazılımlar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 3 Aralık 2015; 17:22:15 >

• bilgisayarımda avg yüklüydü silip başka bir virüs programı kurmak istiyorum ama program ekle kaldırda gözükmüyor. your unistaller programında avg yi bulup sildim ama halen program çalışıyor nasıl kaldırabilirim bilen var mı ? aynı şekilde yandex tarayıcı var ve mozilla bunlarda program ekle kaldırda gözükmüyor maalesef silemiyorum + bilgisayarda RSA-2048 CryptoWall virusu bulaşmıştı (ttnet faturası maili şeklinde girdi ) bütün fotoğraflar fln gitti bazı virüsleri sildimde tam olarak silindiğinden nasıl emin olabilirim ...şuan bilgisayar acayip kasıyor yardım lütfen
  • Ban sorarsan içinin rahat etmesi için format at aklında soru işareti kalmasın çünkü bir program, program ekle kaldır da görünmüyorsa ne yaparsan yap o bilgisayar iflağ olmaz diye düşünüyorum.
  • tarik1968 kullanıcısına yanıt
    Peki cevabınız için sağolun sanırım kesin çözüm format. Acaba virus tarama programınada mı virus ele geçirdi yoksa niye gözükmesin ekle kaldırda :)

• Muhtemelen dediğin gibidir.
  • Son yıllarda Norton kullanıyordum. KAMPANYA sayfalarında Altı aylık pro sürüm falan..Gayet iyi, kullanışlı ve şaşırtıcı bir antivirüs yazılımı, bazen biraz Pc kasıyor onun dışında negatif bir yönü yok..Daha sonra KASPERSKY orjinal kutu kullanmaya başladım ve kat kat memnunum. Sizlere tavsiye edebileceğim antivürüs programları;

1.Emsisof

2.Kaspersky

3.Norton

4.Bitdefender

5.Avast

Bunları satın alıp kullanmanızı öneririm. Durumum el vermiyor diyorsanızdahttp://www.profesyonelindir.com/category/antivirus/ gibi kampanyalı olarak sunan sayfalardan yararlanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersin oz -- 21 Nisan 2016; 18:27:10 >

• Lisanslı yazılım kullanırsan internette her gördüğüne tıklamazsan virüs bulaşmaz.
  • ücreti önemli değil arkadaşlar sadece bunların içinde pc yi az kasan ama en sağlamı hangisidir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kralrep -- 20 Aralık 2015; 1:17:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1881-1938

Windows 7 be 8.1 de tam koruma sağlayan ve de performance kısmından sistemi kasma durumuna göre kurabilirsin.

2014 ARALIK TESTİ

WİNDOWS 7
     2015`İN EN İYİ VİRÜS PROGRAMI

WİNDOWS 8.1
     2015`İN EN İYİ VİRÜS PROGRAMI

bu testi nereden aldın kardeşim ekran görüntüsünü

• Yukarıdaki görüntü dünyanın 1 numaralı Antivirüs test firması AV TEST'ten alınma.
  • Av testin tam güvenilir olduğu tartışma konusudur aslında sebebine gelince kasperskyda olan bir özellik diğerlerinde yok ve bu özellik ayarlandığı anda 1 tık ileri taşıyor alınan sonucu pandada aynı şekilde avastta aynı şekilde ama ne halt varsa sırf eşitlik uğruna yazılımları katledip eset standardına göre çıplak anti virüs yazılımı şeklinde test etmektedirler. Pandanın uygulama yöneticisi açıkken alınan sonuç çok farklı ve ayrıca veri kalkanı açıkken hiç rakibi bile yok piyasada bu tarz bir durum söz konusuyken ve kaspersky' ın sistem aktivitelerini anlık olarak takip edip sistemin zarar görmesini engelleyen özelliğide söz konusu olarak kullanıldığında o listedeki yazılımlarda koruma kısmında dereceye giripte tam puan alabilecek 1 tane yazılım yok maalesef.
  • Antivürüs programı kullanmıyorum genelde. Daha öncedeb avast kullanmıştım hep.

• AV-TEST AWARD 2015
    https://www.av-test.org/en/award/2015/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Der Meister. -- 17 Şubat 2016; 12:52:07 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.