Şimdi Ara

2015-2016 STSL Hasan Doğan Sezonu 27. Hafta Kasımpaşa- Beşiktaş 4 Nisan 2016 (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
0
Favori
9.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Emma-Watson

1-0 a yatan sizdiniz holigan karıştırdın

sen mesajı yanlış anladın

1-0'a yatacaklar anlamında söylemedim.

Karşı takım Beşiktaş'a yatacak anlamında söyledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nooxn

quote:

Orijinalden alıntı: antking

Bir gram uzulmedim. Ulkenin tek takip edilen ilgi duyulan isi futbol ve super lig. Eger bjk bu maci alsaydi lig yuzde 70 netlesecekti. Ilgi dusecekti. Buna izin verilmedi. Kaleye gidemeyen bjk vardi. Basmayan rakip karsisinda kaleye gidemedin 70e kadar. Yogun bir mac trafgi de yoktu. Ustelik dinlenmeden geldi takim. Ister komple teorisi deyin ister gercek ama bence olan bu. Daha oncelerde de oldu bu tarz durumlar

içinden yenildik diye nasıl kuduruyorsun ben buradan hissediyorum. 6 yıldır şampiyon olamayan takımın taraftarı gelip rahatlıkla bir gram üzülmedim diyemez komik olur

hissettiğin başka bir şey olabilir. Daha önce ki yorumlarıma da bakabilirsin. Her zaman söylediğim bir şey vardır. Alın lig sizin olsun avrupa'ya gidecek seviyede lig bitirelim bana yeter. Bu benim görüşüm. O yüzden kuduruyorsun filan demen boş.

• Mesajınız flood koruması tarafından engellenmiştir. Sebebi; 15'ten fazla alıntı yapılamaz. Bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız forum destekten geri bildirimde bulununuz
  • hadi allahım ne olur alalım su macı
  • vodafone karakartallılar TEKMAC yazıp 6666 göndersin gelen kodu promosyon kodu yerine girin maç 9.99 lira oluyor 20 tl normalde
  • maçı 90 dk kaydedicem beyler flash bellek yollayana atarım full hd çekicem ama kalite 1200 kbps
  • Güzel maç olmuş, özetini izleyebildim, işyerindeyim.. Yalnız penaltımız biraz hafif kaçtı gibi geldi bana; ama oyun isteğimiz Bursaspor'dan fazlaydı izledğim kadarıyla .. Bursaspor'un hakkını da yememek lazım iyi direnmişler..Ayrıca Bjk'ımızın hala taraftarını verem etme,strese sokma hastalığı devam ediyor, maçı koparma gibi bir duyguyu yaşatamıyor, futbolcuların gerginliğine veriyorum.. Daha önce tahmin ettiğim gibi önümüzdeki iki haftalık fikstür geri kalan için umutlarımızı giderek arttırıyor.. Fb-Gs derbisi ve Konya-Bjk maçları daha heyecanlı bekleyişe gebe.. Her geçen hafta heyecanın dozu artıyor..Adrenalin yükseliyor.. Hayırlısı olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: Simon Kjaer

Şompoyon boşoktoş asdfhjklşşi

Hahsgsgahahabahs

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.