Şimdi Ara

2015-2016 STSL Hasan Doğan Sezonu 24. Hafta Beşiktaş - Eskişehirspor (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
590
Cevap
0
Favori
6.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DemBaBa1903

Rahat maçtı. Olcay'ın gene gol atamaması kötü oldu.Adamın kendine güveni kalmadı.

Gol atsa ne olacak hocam. Dibindeki adama pas atamıyor. Kahretti yine dün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarda bi arkadas uefada da mi bu konumda olurduk demis . gruplarin en kolayi cikti ve molde gibi bir takimin ardindan 2.bitirdiniz . 2 aydir top oynamayan spartak ile karsilastiniz. Sanki dortmund liverpool gibi takimlari eleyip gelmis gibi konusmayin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DemBaBa1903

Rahat maçtı. Olcay'ın gene gol atamaması kötü oldu.Adamın kendine güveni kalmadı.

Kalmasın zaten mümkünse hiç oynamasın. Kerim Frei çok daha başarılı onun yerine. Eskişehirspor bu sonuçla daha ligin dibinden kurtulamaz, biz de çok iyi oynamadık ama Eskişehir futbol namına hiç bir şey göstermedi, %99 düştüler diyebilirim. Quaresma'nın formu ne kadar yükseldiyse Oğuzhan'ın da formu bir o kadar düştü son haftalarda bizim buna acil çözüm bulmamız lazım.
  • Son 15 dkya kadar tek kale futbol oynadık, hala Beşiktaş kötü oynuyor diyenler var.Rakip yarısahadan çıkamadı resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cesi1903

Her maçta çok gol pozisyonu harcıyoruz.. Geleni atmalıyız..

fener maçında 7-8 tane gol kaçırdık, fark atacağımız maçı verip lige renk kattık..
    başakşehir maçında ilk yarıda 4 olurdu, beraberliği zor kurtardık vs

Karadeniz gezisinde 2 maç 6 puan 10 gol bekliyorum.. yarısını atsak yeter

Fener maçında 7-8 tane gol kaçırdın demek. Millet farklı maç izledi sanırım. Toplamda kaleyi tutan şut sayısı 4. Nasıl oluyorda 7 -8 tane gol kaçıyorsunuz.
  • fenerliler şu maçın nesine yazıyo la yazık
  • Bu sene şampiyonluk çekişmesi güzel gidiyor, böyle devam edecek gibi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

quote:

fener maçında 7-8 tane gol kaçırdık, fark atacağımız maçı verip lige renk kattık..

Fener maçında 7-8 tane gol kaçırdın demek. Millet farklı maç izledi sanırım. Toplamda kaleyi tutan şut sayısı 4. Nasıl oluyorda 7 -8 tane gol kaçıyorsunuz.

kaçan gol sayısı isabetli şut sayısına göre mi belirleniyor.Direğe takılanlar, az farkla auta gidenler, boş kaleye ıska geçilenler, son pas beceriksizlikleri gol pozisyonu olmuyor mu ?

• 3.golde defansin yaptigi hata bizim macta olsa ooo yine aziz satin almis olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAYOKAN84

quote:

quote:

kaçan gol sayısı isabetli şut sayısına göre mi belirleniyor.Direğe takılanlar, az farkla auta gidenler, boş kaleye ıska geçilenler, son pas beceriksizlikleri gol pozisyonu olmuyor mu ?

Maçta 1,5 pozisyonları var 2 gol attılar. Hala bık bık.

• Spor yazarının biri yazmış. Bunu herkes görüyor demek ki.

''Deplasmandaki Eskişehir maçını hatırladım bu maçı izlerken. Orada da 2-1 bitmişti, laubalilik mi diyeyim, telaş mı diyeyim bilemedim ama bu maç da Eskişehir'deki karşılaşmayı hatırlattı. Beşiktaş, son bölümde pozisyonlar verdi''
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAYOKAN84

quote:

quote:

O zaman fenerin 20 tane pozisyonu var. O kafayla gidersek.

• Tek gerçek gs tek gerçek sabrı reıs dagılın

• quote:

Orijinalden alıntı: losttime35

Tek gerçek gs tek gerçek sabrı reıs dagılın

Teşekkür ederiz çok yardımcı oldun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Yanarım yanarım Gomez hat trick yapamadı ona yanarım.

Maç süresince yapamadı ama maç bittikten hemen sonra 3. golünü atarak hat trick yaptı reis

• quote:

Orijinalden alıntı: DATNET

quote:

Orijinalden alıntı: ^^Evo^^

Yanarım yanarım Gomez hat trick yapamadı ona yanarım.

Maç süresince yapamadı ama maç bittikten hemen sonra 3. golünü atarak hat trick yaptı reis

Tabi canım baya giydirdi. Gereksiz yere strese giriyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: die_caprio

3.golde defansin yaptigi hata bizim macta olsa ooo yine aziz satin almis olurdu.

Beşiktaşlı olarak bu dediğine katılıyorum . orada defansın bir anlık hatası ama medya gazete o olayı öyle büyütebilirdi. Şuanda büyütülmemiş olmasının nedeni ismilin pozisyonu ve son haftalardaki hakem eleştirilerinden dolayı fazla büyütülmedi .
  • kadıköyde bir fb maçı kaybedildi ve öyle bir hava esti ki lig bitmiş fb turu atmış şampiyonlar ligi gruptaki rakiplerini bekliyor.

fb akhisara karşı hiç bir şey oynamıyorken bomboş bıraksan ordan vuracağı on şutun dokuzu kaleyi tutmayacak şenerin olağandışı bir golü ile maçı çözdü. ertesi gün gazeteler lider fb 5 puan fark yaptı yazdılar resmen şampiyon ilan ettiler,ama fbnin 5 puan farkı iki maç fazlasıyla yazdığını karınca duası gibi minnacık yazdılar.

maçtan sonra şenol güneş'e bir gazeteci sordu böyle bir algı var farkında mısınız? dedi. ben şenol güneş'ten daha sert bir cevap beklerdim. böyle soru olmaz ne cevap vereyim ben buna demekle yetindi.

hiç moral bozmaya gerek yok şampiyonluk hala takımın kendi elinde yani kendi maçlarını kazanması yeterli rakibinin kaybetmesini beklemesine gerek yok fb ise şampiyon olmak için beşiktaşın kaybetmesini bekliyor ama medyaya baksan fb şampiyonluğa koşuyor dolu dizgin puan farkı 10

genel değerlendirmelerden sonra maça dönecek olursak ilk 10 dakikası dışında ciddiye alınacak bir maç olmadı ilk yarı oyun bir ara o kadar tek yanlıya dönüştü ki topla oynama 70 e 30 falan oldu, kornerden gelen topa atiba'nın kafasıyla 1-0 olunca zaten eskişehir çözüldü, samet aybaba emre güral'a çok güvenmiş (zamanındaki fbdeki alex gibi) serbestlik vermiş ama daha bu seviyede oyuna etki edebilecek bir oyuncu değil . maçın son anları ise aynı ilk eskişehir maçı gibi oldu maç boyu kaleye gelemeyen eskişehir bir gol attı bir de kaçırdı.

tek tek oyuncuları değerlendirmeye gerek olmayan bir maç fakat olumsuz gördüğüm bir nokta ; delgado aynı ersan, pimi çekilmiş bomba güven vermiyor her an patlayabilir.

olumlu nokta ise gomeze bu kadar pozisyon hazırlanması iki gol attı ama çok rahat dört atabilirdi

son olarak ; dönüşünü beklenen tolgay ikinci yarı oyuna girdi, maalesef eski seviyesinde değil düşündüklerini yapamıyor en basit kısa paslarda bile zorlandı sanırım eski tolgay olana kadar ligin sonu gelmiş olur

ayrıca bir futbolsever olarak kasımpaşa,osmanlıspor,başakşehir gibi camiası taraftarı olmayan bir kaç zengine, bürokrata dayalı takımlar varken eskişehir,mersin , sivas gibi şehir takımlarının düşme potasında olmasını üzücü buluyorum.

eskişehirli arkadaşlar daha iyi bilecektir ama bu takım her sene deli gibi oyuncu satıp dünyanın bonservisini alıyordu ne oldu da bu hale düştü arada birileri indiragandi mi yaptı acaba?zamanında malatyasporun başına gelen gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

kadıköyde bir fb maçı kaybedildi ve öyle bir hava esti ki lig bitmiş fb turu atmış şampiyonlar ligi gruptaki rakiplerini bekliyor.

fb akhisara karşı hiç bir şey oynamıyorken bomboş bıraksan ordan vuracağı on şutun dokuzu kaleyi tutmayacak şenerin olağandışı bir golü ile maçı çözdü. ertesi gün gazeteler lider fb 5 puan fark yaptı yazdılar resmen şampiyon ilan ettiler,ama fbnin 5 puan farkı iki maç fazlasıyla yazdığını karınca duası gibi minnacık yazdılar.

maçtan sonra şenol güneş'e bir gazeteci sordu böyle bir algı var farkında mısınız? dedi. ben şenol güneş'ten daha sert bir cevap beklerdim. böyle soru olmaz ne cevap vereyim ben buna demekle yetindi.

hiç moral bozmaya gerek yok şampiyonluk hala takımın kendi elinde yani kendi maçlarını kazanması yeterli rakibinin kaybetmesini beklemesine gerek yok fb ise şampiyon olmak için beşiktaşın kaybetmesini bekliyor ama medyaya baksan fb şampiyonluğa koşuyor dolu dizgin puan farkı 10

genel değerlendirmelerden sonra maça dönecek olursak ilk 10 dakikası dışında ciddiye alınacak bir maç olmadı ilk yarı oyun bir ara o kadar tek yanlıya dönüştü ki topla oynama 70 e 30 falan oldu, kornerden gelen topa atiba'nın kafasıyla 1-0 olunca zaten eskişehir çözüldü, samet aybaba emre güral'a çok güvenmiş (zamanındaki fbdeki alex gibi) serbestlik vermiş ama daha bu seviyede oyuna etki edebilecek bir oyuncu değil . maçın son anları ise aynı ilk eskişehir maçı gibi oldu maç boyu kaleye gelemeyen eskişehir bir gol attı bir de kaçırdı.

tek tek oyuncuları değerlendirmeye gerek olmayan bir maç fakat olumsuz gördüğüm bir nokta ; delgado aynı ersan, pimi çekilmiş bomba güven vermiyor her an patlayabilir.

olumlu nokta ise gomeze bu kadar pozisyon hazırlanması iki gol attı ama çok rahat dört atabilirdi

son olarak ; dönüşünü beklenen tolgay ikinci yarı oyuna girdi, maalesef eski seviyesinde değil düşündüklerini yapamıyor en basit kısa paslarda bile zorlandı sanırım eski tolgay olana kadar ligin sonu gelmiş olur

ayrıca bir futbolsever olarak kasımpaşa,osmanlıspor,başakşehir gibi camiası taraftarı olmayan bir kaç zengine, bürokrata dayalı takımlar varken eskişehir,mersin , sivas gibi şehir takımlarının düşme potasında olmasını üzücü buluyorum.

eskişehirli arkadaşlar daha iyi bilecektir ama bu takım her sene deli gibi oyuncu satıp dünyanın bonservisini alıyordu ne oldu da bu hale düştü arada birileri indiragandi mi yaptı acaba?zamanında malatyasporun başına gelen gibi.

Aynen öyle. Ve takımda bundan etkilenmiş gibi. Ozi'de Gomez'de aynı şeylerden bahsetti.

Maalesef medya onların elinde. Hatta Gomez dedi neler yazıp çiziyorlar kim bilir. İyi ki Türkçe bilmiyorum diye.

Aslında bunların gazetelerini yasaklayacaksın. Hatta nete falan sokmayacaksın bizim topçuları

• Cumartesi rizeyle salı trabzonla gazamız mubarek olsun kayıpsız dönelim
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.