Şimdi Ara

2015/2016 Sezonu Fenerbahçe Kombine ve Bilet Devretme [ANA KONU] (112. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.335
Cevap
63
Favori
77.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fenerium üst öncelikli 2 adet bilet arıyorum. Satacak olan varsa pm
  • 2 okul acik ve 1 migros devredilecektir.

gecmis alisverisler icin referanslara bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar, maraton üst kombinemi devrediyorum. ilgilenenler pm lütfen.
  • Beşiktaş maçı için okul açık bir adet 150 tl.
    Pm.

• Okul açık tribünü B blok 200TL devrik kombine 0555 838 45 04
  • 2 adet okul açık kombine gişe fiyatına @cemilseri arkadaşıma verildi.
    Maç sonuna kadar susmayacağına da söz verdi
  • Yürütmeyi Durdurma Kararı Çıktı
  • Merhaba arkadaşlar, BJK maçı için okul açık kombinem 150'tlye kiralıktır. Daha önce Paralel Williams isim arkadaşa (lomotiv moskova maçında) devir yaptım referans olarak kensdisine sorabilirsiniz.
    Hesaba parayı attığınız andan itibaren en fazla 3-4 dk içinde kartınıza kombineyi aktarmış olurum. tecrube ile sabit. Konu ile ilgili PM atabilirsiniz telde konuşulur ayrıntılar. isteyene hafta içi Mecidiyeköy tarafında yada hafta sonu kadıköy tarafında yüz yüzede aktarım yapabilirim.
  • BEŞİKTAŞ ve Amed maçı için 1 adet MİGROS kale arkası kombinem devredilecektir. Toplam 150 TL.
  • Migros veya okul aciktan tanesi en fazla 120 tl olan 3 bilet arabiyor pm.

• 2 Adet bilet satmak isteyen gişe fiyatından alabilirim.
  • 3 adet bilet Fenerium Üst B-Blok devredilecektir. Devir işlemi hemen gerçekleştirilecektir. İstenilirse referans verebilirim.
    Adet fiyatı : 220 tl
  • Merhabalar Fenerbahçe-Beşiktaş maçı Maraton Üst G Blok 2 Adet kombine yanyana tek maçlık devir ediyorum.İlgilenenler PM atabilir 10 dakikada hallederiz.

Bilet Fiyatı :250 TL çift kişilik ya da tek kişilik olarak da devir yapılır.İyi günler diliyorum...
  • Cezanın kalkma ihtimali varmış. Mahkemeye başvuran 4 kişi haklı bulunmuş. Emsal kabul edilmesi halinde ceza kalkacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thequick

Cezanın kalkma ihtimali varmış. Mahkemeye başvuran 4 kişi haklı bulunmuş. Emsal kabul edilmesi halinde ceza kalkacaktır.

Saçma sapan işler yapıyolar binlerce başvuruyu tek tek mi incelicekler...
    Bu arada kararın emsal gösterilerek tüm cezalı kişilere uygulanması söz konusu, son durum ne bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: brkpskl

quote:

Orijinalden alıntı: thequick

Cezanın kalkma ihtimali varmış. Mahkemeye başvuran 4 kişi haklı bulunmuş. Emsal kabul edilmesi halinde ceza kalkacaktır.

Saçma sapan işler yapıyolar binlerce başvuruyu tek tek mi incelicekler...
    Bu arada kararın emsal gösterilerek tüm cezalı kişilere uygulanması söz konusu, son durum ne bilmiyorum

Aynı şeyi söylemişsin son cümleye dikkat etmemişim, adamı delirtiyolar

• Okul açıktan 100 TL'ye kombine devredecek arkadaş varsa özelden ulaşsın.

• Komple bloke karari iptal edilmedigi surece basvurmayanlar disindakileri iptal edemezler.Baskalari adina nasil basvurucaklar ? Vekalett yok bisey yok nasil olcak o is ?

Ya kokten kaldirilir ya da basvuranlarin ki kaldirilir.Zaten bu saatten sonra basvurulsada p.tesiye karar yetismez.Insanlari bosuna heveslendiriyorlae.

• Fenerbahçe Kulübü, Beşiktaş derbisi öncesi Maraton ve Okul Açık tribünlerine giriş yapan seyircilerin e-bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi kararının ardından 4 taraftarın yaptığı blokelerin kaldırılması talebinin T.C. İstanbul 6. Tüketici Mahkemesinin kararıyla kabul edildiğini duyurdu.

Kaynak:http://www.milliyet.com.tr/fenerbahce-den-besiktas-derbisi-fenerbahce-2199848-skorerhaber/
  • Besiktas maci okul acik iki bilet ariyorum 300 lira verebilirim pazarlik yapilir.

• 
Sayfa: önceki 110111112113114
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.