Şimdi Ara

2014 YGS-LYS hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben 11.sınıf öğrencisiyim 12 ye geçmiş bulunmaktayım su anda yaz tatiliminde çalışmalarımı devam ettirmekteyim. Şu ana kadar ygs mat,tur,sos bitmis durumda. lys matdanda 10-11 bitmis durumda geo olarak da 11.sınıf bitik + ücgen konuları. Aslında çok eksiğim bulunmakta özellikle fenden. Amacım yüksek olduğu icin ((Y-TM ilk 2k)) ygs de fende yapacağım ve fen calısmalarımda ygs kimya bitti fizik ve biyolojiye bulasmadım ama sınavda cıkan soruları fena goturmuyorum cünkü ben son sene esit agırlıga gececegim sayısal temelliyim. femin denemesinde en son turkcegen 36.75, sosyalden 30 matdan 26 fendende 25 küsür net yapmıstım. Mat ve sosyal artık bitti ve netlerim 32+. Amacım yüksek ama soyle okul diploma notum oldukca dusuk : 70. puan olarak 42 civarı bisi geliyor. bu sıralamamı yok etcek biliyorum ama ne yapayım arkadaslar yılmıyorum calısıyorum. Okulum oyle kolay ve bol keseden puan veren bi okul değil, kopya falan olaylarıda olmuyor ve hocalar genelde sınav notunun altında sozlu notu veriyor maelesef.

Arkadaslar ben bu foruma yeniyim ve motive olmak/etmek istiyorum.

Size sorum su : diploma notum dahil benim 2k ya girmem gerek , o zaman hamdan kaçıncı olmam lazım tesekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yetrz

Arkadaşlar ben 11.sınıf öğrencisiyim 12 ye geçmiş bulunmaktayım su anda yaz tatiliminde çalışmalarımı devam ettirmekteyim. Şu ana kadar ygs mat,tur,sos bitmis durumda. lys matdanda 10-11 bitmis durumda geo olarak da 11.sınıf bitik + ücgen konuları. Aslında çok eksiğim bulunmakta özellikle fenden. Amacım yüksek olduğu icin ((Y-TM ilk 2k)) ygs de fende yapacağım ve fen calısmalarımda ygs kimya bitti fizik ve biyolojiye bulasmadım ama sınavda cıkan soruları fena goturmuyorum cünkü ben son sene esit agırlıga gececegim sayısal temelliyim. femin denemesinde en son turkcegen 36.75, sosyalden 30 matdan 26 fendende 25 küsür net yapmıstım. Mat ve sosyal artık bitti ve netlerim 32+. Amacım yüksek ama soyle okul diploma notum oldukca dusuk : 70. puan olarak 42 civarı bisi geliyor. bu sıralamamı yok etcek biliyorum ama ne yapayım arkadaslar yılmıyorum calısıyorum. Okulum oyle kolay ve bol keseden puan veren bi okul değil, kopya falan olaylarıda olmuyor ve hocalar genelde sınav notunun altında sozlu notu veriyor maelesef.

Arkadaslar ben bu foruma yeniyim ve motive olmak/etmek istiyorum.

Size sorum su : diploma notum dahil benim 2k ya girmem gerek , o zaman hamdan kaçıncı olmam lazım tesekkürler.

Bu gazla gidersen ilk 2k senin için hayal değil bozmadan devam et kardeşim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.