Şimdi Ara

2014 YENİ MODEL İNSİGNİA ALANLAR BURAYA GELSİN (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.209
Cevap
39
Favori
316.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BF033

Ben de sizin gibi opsiyonsuz aldım, bekliyoruz, yeni gelişmeler oldukça forumda bilgi paylaşımı yapılır.

teşekkürler hocam..bende bu forumu yeni fark ettim.artık müdavimlerinden olacağız...saygılar..
  • o konuyu bnede bayiye sordum bayide nasıl olacanı bilmiyor navigaqsyon olayını ben başka opsiyonnları sormustum onları ekletemessini z demiştiler ama bu navi olayını bilmiyorum işin icinde kazanç olursa müsterinin talebini yerine getirir firmalar
  • şu martta ki güncelleme gelsin.anlarız artık hocam...
  • ne mart ayıymıs be gelmedi gitti bide opel neleri güncelleyeceğini acıklasada rahatlasak agam herkes meraqk icinde

bide klima güncellemesi cıkmıs diyolar o güncellemede nevarki gözle görünür bişeylermi var yoksa... nebilem
  • Arkadaşlar merhaba. Bende nihayet aranızdayım :) Aracımın 31.12.2013 tarihinde satın alma işlemini tamamladım. İş seyahati nedeni ile bir türlü teslim alamadım:) Kısmetse yarın yada çarşamba günü aracıma kavuşmuş olacağım. Umarım burada birbirimize yardımcı olacak herşeyi dostça paylaşırız. Benim aracım 1.6 cosmo a/t standart donanım. Bir arkadaşım biraz önce navigasyon ile ilgili bir husus sormuştu. Satış temsilcisi mart ayındaki güncelleme ile cep telefonundaki navigasyonun R 700 ekranında kullanılabileceğini ifade etmişti. Bunun dışında güncellemede navigasyon adına bir gelişme olurmu bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xscorp -- 13 Ocak 2014; 15:51:21 >
  • onu bnada söylediler git telefonuna internet al bağla araca telefonu ordan navi işlemini kullanırsın demistiler abi şehir dısına cıkmadıkca navi okadar önemli, deil saten bende ondan dolayısıyla standar cosmo aldım

sizede hayırlı olsun arkadas kazasız belasız b,inme dileğiyle aman altına kartel koruma taktırın derim
  • inşallah dediğiniz gibi olur hocam..boş yere birde navi için o kadar para vermiyelim...telefon olayı çok iyi olur..
    marta ne kaldı hocam..1.5 ay sonra inşallah güncelleme işini çözeriz..klima güncellemesi hakkında bir bilgim yok..neyini güncelleyecekler klimanın onuda amşamadım ya..
  • formda yazmıslarda bir iki sayfa geride bikişi okdarda bise farketmedi gibi bişey yazmıs ama ne fark etini tam yazmasından anlamadım bende ama vardır bi sorunu ondan cıkartmıslardır güncellemeyi ben misal cam residanssını actımda klimada acılıyo belki ordan hata vardır o düzeltilmis olabilir onuda anlamısdeilim ön ve arka cam buhu rezidansını actımda klima neden calışırki dier arabalarımda calışmıyo klima ...
  • Çok teşekkür ederim. Hepimiz kazasız belasız keyifli günlerde binelim. Navigasyon olayına alırken bende çok takılmadım. Çok kullanacağımı düşünmedim. Tabi R 900 opsiyonu navigasyon dışında çok ciddi bir özellik sunuyormu bilmiyorum
  • enigma0567 kullanıcısına yanıt
    aynı şey bugün benim de başıma geldi.. yağ kacağı sandım ama su gibi bişey... ne oldugunu bilen varsa bilgi verirse sevinirim....
  • muti1 M kullanıcısına yanıt
    Selamlar. Ben de arabamı teslim aldım.Aranıza katıldım. Araca alışmaya çalışıyorum. Bugun servisten arayıp klima güncellemsi için davet ettiler.
    Güncelleme sonrası oluşan farkı paylaşacağım.
  • muti1 M kullanıcısına yanıt
    ön camda rezistans varmı ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Still paket, bose, koltuk isitma ve basinc sensoru.

• ........

• Bu da bose..

• Ben standart cosmonun siyah gorunumunu daha cok begeniyorum. Krem olmuyor bence bu arabaya.

• beyaz renk çok güzel de, bakımı bıktırıyor artık insanı. karamelize bir ton var mı seçilen renklerde?
  • Lastik basınç sensörü stil paket içine alındı oZaman .gerçi satış temsilci benim aracımda olduğunu iddia ediyor ama teslim alınca görücez bakalım :)

• Arkadaşlar birde Youtube da Türkiye'de incelenen bir araç vardı araç siyah bi turbo bir araçtı oradaki sistem R 700 cd girişi yok ancak araçta navigasyon var ve hatta navigasyon görüntüsünü diğer ekrana alıyordu bu R 700 nasıl Navi var

• quote:

Orijinalden alıntı: xscorp

Arkadaşlar birde Youtube da Türkiye'de incelenen bir araç vardı araç siyah bi turbo bir araçtı oradaki sistem R 700 cd girişi yok ancak araçta navigasyon var ve hatta navigasyon görüntüsünü diğer ekrana alıyordu bu R 700 nasıl Navi var

Bence r700de navigasyon ve geri görüş kamerası olmaması saçmalık. Opel böyle küçük hesaplar içinde olmamalı.

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.